Hızlı koşabilir misiniz ?

Ben hızlı koşuyorum diyen var mı aranızda hızlı koşmak bacak gücüyle mi alakalıdır ?

0|0
19|56

En İyi Erkek Görüşü

• 61 kiloyum nerdeyse hiç yağ yok vücudumda fitness başlamadan önce 50 51 kiloydum başlayalı 3.5 ay oldu 10 kilo aldım bacaklarıma güçlendi boyuma göre ideal bir kilodayım futbol idmanlarımda hocam bana sürekli seri ve hızlı olmamdan bahseder överdi hız idmanlarında da geçemediğim yoktu bu arada yarışma yapmıştık bir ara şöyle oldu orta sahada duruyosun koşmaya başlıyosun 3 sn geçince hoca topa vuruyo çizgiyi geçene kadar o topu yakalaman gerekiyor çok zevkli ve zorlayıcıydı 2 3 kişi yapabildi bunu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• Hızlı koşmak sadece bacak gücüyle alakalı değildir kondisyon ve patlayıcı kuvvetlede alakalıdır.Ben koşu antrenmanlarımda sırtıma Speedchute bağlayıp koşarım.

0|0
    0|0
  • Ne kadar hizlisin

0|0
    0|0
  • Gerekirse depar atarım ama müthiş hızlı koşamam.Yine hızlı koşuyorum diyebilirim az çok.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
  • hızlı ve şişko rio soygunu

şimdi sinemalarda

sdsds

evet hızlı koşarım.

hüseyin bolt bir çita ise

ben bitli panterim. sddssd

0|0
    0|0
  • kiloyada bağlı atletlere baksana cılız gibi ama hızlı kosarımda 20 metreden sonra tıkanırım sürünerek gelirim

0|0
    0|0
  • nerede neye göre hızlı olcağına bağlı kısa mesafede hızlı olmak istiyosan parmaklarının ucunda koşmayı dene sonuç alcaksın tabi süratin biraz genetik etkenlere bağlı söyleyim uzun mesafede burundan nefes al ağızdan ver kollarını vucudundan fazla ayırma :)

0|0
    0|0
  • ben senden hızlı koşarım

0|0
    0|0
  • yok yahu uzun zamandır koşmuyordum dün akşam maça yetişeğiz diye paladiumun üst tarafından salona kadar koştum 7 kişi içinde 6. oldum nefes nefese kaldım yaşlanmışım ben :P

0|0
    0|1
  • Ortalama vatandaşa göre hızlı koşarım.

Usain Bolt'a göre yavaş koşarım.

İdare eder... :)

Hızlı koşmak, nefes egzersizleri, akciğerler ve diyaframla ilgilidir.

Boy ve bacak gücüyle ilgisi yoktur.

0|0
    0|0
  • Hızlı koşmanın teknikleri vardır:

Koşarken ayağınının tümü ile basma yere

ayaklarını çok fazla açarak koşma

kısa açarak koşmalısın

ellerini çok fazla sallama ve ellerin göbek deliğinin hizasında kalbinden aşağıda olsun

koşmadan önce 15 20 saniye durduğun yerde aşırı derin nefesler alıp ver. koştuktan sonra nefes nefese kalmamanı sağlar. Bunun yanında koştuğun anda müzik falan dinleme vücudun müziğe uyum sağlar istemsiz olarak ve yavaşlarsın

0|1
    0|1
  • bu soruyu bir 10 sene önce sormuş olsaydın evettttttttttt.. diyebilirdim şimdi ciğerler mangal kömürü gibi.. hızlı koşmayı bıraak 1 dakika koşayım götten nefes almaya başlıyorum..

0|0
    0|0
  • Bu konuda madalyalarım var :) Kısa mesafede çok hızlıyımdır maratonda da önceden liderliğe geçip o tempoda devam ederim 10 senedir futbolcuyum yararını görüyorum tabi :)

0|0
    0|0
  • Hızlı koşmak için çok sağlam ciğerlerin olması lazım ve bacak kaslarının da sağlam olmalı ayrıca sigara gibi şeyler kullanmaması lazım :) ve kalbinin de iyi durumda olması gerekiyor yüksek tempoda koşacağın için hızlı kan pompalaması gerekecek

0|0
    0|0
  • Arada tur bindiririm..

0|0
    0|0
  • Hızlı otururum.

0|0
    0|0
  • Aynen bacak gücü ve hafiflik.

0|0
    0|0
  • yok koşamam

0|0
    0|0
  • atalarımız demiş ki hızlı koşan atın boku seyrek düşermiş :) hiç içimde pislik biriktirmeye niyetim yok o yüzden ben yavaş koşarım :D

0|0
    0|0
  • uzun süre koşabilirim, sigara kullanmıyorum kolay kolay yorulmam

0|0
    0|0
  • Fazla hizlı koşamam

.

0|0
    0|0
  • hızlı koşarım ideal kiloda ve boydaysan kemiklerin sağlamsa hızlı koşarsın

0|0
    0|0
  • çok uzun değilim ama yinede fena değilim hızlı koşarım ondan ziyade uzun süreli koşabilirim..

0|0
    0|0
  • gel kapışalım ben daha hızlı koşarım :)

0|0
    0|0
  • ben kosuorumm gündee 3 kilometee olmak üzere kosuorumm öncelıklee bacak kuvetiii ewet olmalı ama dalakk ve nefes alıs verişlerinde bir okadar önemliii

0|0
    0|0
  • Bir kere köpek kovaladığında, o incecik dal gibi çocukların yanından bir çita edasıyla farkı koymuştum.

0|0
    0|0
  • sadece hızlı koşmak bir işe yaramaz dayanıklılık daha önemli. sabit tempoda koşan dayanıklı biri daha hızlı koşan birini herzamn geçer. dayanıklılıkta sürekli koşmakla olur

0|0
    0|0
  • şahsen hızlı koşarım. :) halı saha maçında defans oynarım ve forvete çıktığımda kontra ataklarda rakibi mutlaka yakalarım :D arkadaşlar köpek gibi koşuyorsun diyorlar :D:D uzun bacaklar ve sigarasız ciğerin etkisi çok :)

0|0
    0|0
  • bacakla ilgisi pek yoktur akciğer ile alakalıdır

0|0
    0|2
  • Normal kosuyorum cok hizli kosamam.

0|0
    0|0
  • arap atı bıyımdır hele deparlarım daha yaklasan olmadı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 19

• Onu bilmemde boyum 160 kilom 46

çevremdeki herkesi solluyorum

Hele köpek kovaladığında ardıma bakmam

0|0
    1|1
  • Çok hızlıyım.Çabuk koşarım.Okulda madalya almıştım :).

0|0
    0|0
  • Koşmaya üşenirim ben:/

0|0
    0|1
  • Hayır benm kalbimde ritim bozukluğu var nefes kesilimi yağıyor o yüzden koşmam ..

0|0
    0|0
  • Saatte 16km hızla 3dk kosabiliyorum

0|0
    0|0
  • Ben daha çok uzun mesafe koşarım kondisyonum yüksektir sprinter değilim ama çalışmalara başlayacağım hızlı koşmayı çok istiyorum başaracağıma da inanıyorum

0|0
    0|0
  • Hızlı koşabilirim

0|0
    0|0
  • ben hızlı koşarım, yani öyle derler.

ama mesela benim hızım arkadaşlarımın arasında, arkamda köpek olsa maraton 2014'e bile katılırım üstüne birinci çıkarım. :D

0|0
    0|0
  • Koşabilmekten ziyade koşmam ben tembel insanım :))

0|0
    0|0
  • Evet koşa bilirim.

Anam ağlıyor sporda dilim dışarı çıkıyor resmen=/

0|0
    0|0
  • hızlı koşmayı bırak bayağı hızlı yürüyorum bile

0|0
    0|0
  • eski atletim lisanslı ama artık koşmuyorum . koşuyorum ama spor amaçlı formumu korumak için

0|0
    0|0
  • tempolu yürüyüş olma mı ?

0|0
    0|1
  • deparlarım on numara.

0|0
    0|0
  • Koşarım, sporcuyum çünkü.

0|0
    1|1
  • bnde koşamadım bir hıp hılı

0|0
    0|0
  • Kalp var bende koşamam.

0|0
    0|0
  • Söylemesi ayıptır arabayla yarışmışlığım vardır :)

0|0
    0|0
  • kısa mesafede hızlı koşarım da uzun mesafe hiç bana göre değil :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...