Flörtözlüğe nasıl bakıyorsunuz?

FLÖRTÖZ: beden diliyle ve sözleriyle* sizden hoşlanıyormuş gibi davranan ama aslında benzer davranışları başka birçok insana da yapan kişi.

gerçekten hoşlanan kişi, yalnızca hedef kişiyle saf, temiz ve samimi duygularla flört eder, egosunu şişirmek, eğlenmek, ilgi çekmek, popüler olmak gibi dertleri yoktur; tek derdi aşkının karşılık görmesidir.

oysa flörtöz kişi bütün davranışları, gülücükleri, bakışları, esprileri, iltifatları, ilgiyi, aramaları, "üzerinde toz varmış hihihi" bahanesiyle dokunma oyunlarını yalnızca ilgi çekmek, beğenilmek, peşinden koşturmak ve sadece eğlenmek için birçok insana karşı yapar. siz de etkilendiğiniz ve başkalarına da aynı şekilde yaklaşıp yaklaşmadığına dikkat etmediğiniz için yalnızca kendinizle ilgileniyor sanırsınız, havalara girersiniz, siz de hoşlanmaya başlarsınız.

oysa flörtöz kişi değil ciddi bir ilişki, çoğu zaman ilişki bile aramaz. bazılarının hali hazırda süregiden bir ilişkisi ya da evliliği bile vardır. flörtöz kişi, yalnızca işin oyun ve kur yapma aşamasından ve bunu bütün çekici insanlarla yapmaktan hoşlanmaktadır.

ne istediğini, kimi istediğini, ne şekilde istediğini bilemediğinden herşeyi, herkesi, her şekilde isteyen ve bunun için kollarını, gözlerini, midesini, aklını önüne gelene açan insandır. kendini olabildiğince açıkça sunmasının yerine getirmesi gerekenin tümü olduğuna inanır, karşılığında ilgi bekler.

rüzgara savurur tohumlarını, sonrasında ekip biçmeden, gübre ve su vermeden üstelik her bahçeden ürün almak ister.

SORU:

Flörtözlerle aranız nasıl? Üst kısmı Ekşi Sözlük'ten alıntıladım

Güncellemeler:
dinlemelik

youtube.com/watch?v=gHSsI6NjJbk
dinlemelik-2

youtube.com/watch?v=dtstPI_VW_M

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Böyle kişilere ancak karaktersiz demek gerekir.

İnsanları kandırmaktan ne gibi bir keyif alabiliyorlar anlamış değilim.

Yalanlarla insanları kendilerine bağlıyorlar. Acınası halleri var aslında ama kendilerini göremiyorlar.

0|1
    0|0
    • Ama diğer arkadaşı en iyi cevap seçmişsiniz.

Ondan en iyi cevabı alıp bana vermek olmaz.

Yine de teşekkürler.

• olur olur, devlet dairesi değil burası

• Yok yok olmaz. Siz o arkadaşa verin lütfen. Hoş bir durum değil.

Kızlar Ne Diyor 4

• fritözü daha çok severim,

bi işe yarıyor en azından.

2|3
    0|1
  • dansözlerle işim olmaz.

1|2
    1|1
  • eneeeee erkeklerimizin hastalığı flörtözlükmüş ya la.

0|1
    0|0
  • kızartmamı yapacagız. :D

biliyorum iğrenç oldu :)

nese ne flört var nede flörtöz...

0|0
    0|1
    • eksiyide sen mi bastın gizli beyefendi.. :/

• KS kızları çok iticisiniz, niye böylesiniz?

• tamam kızma azıcık saka yapalım dedık yanlıs anlasıldık :/

nese gittim ben hoscakalın.

Erkekler Ne Diyor 4

• olur arada öyle negüzel işte

0|0
    0|1
  • İşin açıkçası bu ve bu gibi gayri ahlaki etik olmayan meziyetleri midemi bulandırır hiç hazzedemem böyle bir iki şahısla yüzeysel diyaloğun oldu tabiriyle yerin dibine soktum yani şeytani huy ve davranışlar.

0|1
    0|0
  • Bilemedim...

0|0
    0|1
  • benı anlattın galiba <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...