FUTBOL SEVENLER BIR SORUMA CEVAP VERIRMISINIZ??????

Besiktas nasil bir takim :)dusuncelerinizi aliyim not:lutfen kufur falan etmeyiniz(takimima laf soyletmemm:))

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• Rahmetli dedemin tuttuğu takım Aynı zamanda Karadenizli olmamız sebebiyle Trabonsporuda severdi GS yide bir FB sevmedi bende daha o yaşlarda GS li olarak Fenerli babamı az kızdırmazdık dedemle TS ve GS yensede üzülmedi ama kalbi Beşiktaş diye atardı hey gidi günler hey Beşiktaşın bendeki yeri hala odur Dedemin takımı severim Beşiktaşı şu aralar GS ye hoş bakmıyolar pek ama olsun :)

Bunlardan bağımsız olarak BJK malesef GS ve FB nin gölgeinde kalmış bir takım ne diyodu Sinan Engin 2 büyük bırakmaya çalışıyolar ve bence başarılıda oldular.

1|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 29

• Beşiktaş asalettir,şereftir,tutkudur...

1|1
    0|0
  • Balkan Savaşları sırasında Selanik kaybedilince İstanbul'a büyük bir göç başladı. Mustafa Kemal Atatürk, annesi Zübeyde Hanım ve kız kardeşi Makbule Hanım'la birlikte İstanbul Beşiktaş'ta 76 numaralı evde yaşamaya başladı. Bu ev, Beşiktaş'ın antrenman sahasına komşuydu.Atatürk sık sık sahaya iner ve Beşiktaşlı gençlerin çalışmalarını izlerdi. 1916 yılında Beşiktaşlı yöneticiler Ahmet Fetgeri ve Fuat Balkan Bey'le sohbeti sırasında "Efendiler, sizlerin ve sporcularınızın ciddi çalışmalarını çeviklik ve maharetlerini zevkle ve ayrıca dikkatle izliyorum. Sizi candan kutlar başarılarınızı her zaman duymak isterim" dedi.

1. Dünya Savaşı yıllarında zaman zaman İstanbul'dan ayrılan Atatürk, annesini ve kız kardeşini Beşiktaşlı yöneticilere emanet ediyordu

1|1
    0|2
  • Dünyanın saygı duyduğu bir taraftarlara sahip..takımda iyi yolda sanki

1|1
    0|1
  • en son 10 sene önce şampiyon olmuştu sanırım :D

1|2
    1|2
  • Beşiktaş candır can.. -1903-

1|2
    1|2
  • Şu iki yıla kadar Beşiktaş'ı severdim. Galatasaray'lı olmama rağmen ona karşı bir sempatim vardı renkleri marşları taraftar grubu falan çok hoştu ama gel gelelim artık eşeğin şeyine su kaçırır oldular. Anarşist gibi davranır oldular. Saygıyı hak eden bir takımdı ve hala takım saygıyı hak ediyor fakat taraftarı için aynı şeyi söylemek pek doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama severim beşiktaşı taraftarlarının son yaptıkları kötüydü ama yinede severim beşiktaşı..ama kadro kalitesi son yıllarda düştü biraz eski günlerindeki kadar güçlü değil bence..şu yeni stadını yaptıktan sonra gelirleri artınca yeniden yükselişe geçecekleri kesin ama..

0|0
    0|0
  • beşiktaş aşkdır aşk AŞK

1|1
    1|1
  • İyi bir takım. Stadları bitip,maddi durumları düzelince çok daha iyi olacaklar

0|1
    0|0
  • Beşiktaş Fenerbahçeli olmama rağmen türkiye'de sempati duyduğum bi' takımdır..

0|0
    0|0
  • beşiktaşının farklı bir yeri var çünkü türkiyede kurulan ilk takım mazisinde osmanlı devletini bile görmüş bir takım var

0|0
    0|0
  • lan diğer takımlara da küfretmeyin beşiktaş sağı solu belli olmayan inişli çıkışlı istikrarsız bir futbol takımı geride kalmasının sebebi bu bence bide beceriksiz transfer politikaları beşiktaşın önünde engel...

0|0
    0|0
  • iyi bir takım

0|1
    0|1
  • severim beşiktaşı

0|0
    0|0
  • Maddi sorunları çok çıkıyor ama Taraftarını beğeniyorum

0|1
    0|1
  • gariban bir takım para yok

1|2
    0|3
  • halkın takımı

0|0
    1|5
  • beşiktaş mı o da kim be :)

0|0
    0|1
  • Beşiktaş sempatik

galatasaray seksi

fenerbahçe halkın takımı

0|1
    0|3
  • Feda değil, FENAAAAAAA!

Eskiden bir sempatim vardı yalana gerek yok, ama şike olaylarına karışmaları, son zamanlardaki taraftarın Galatasaray taraftarına hakaret edişi ve sahaya atlamaları nedeniyle sempatim yerini nefrete dönüştürmeye başladı.

0|0
    0|0
  • hasngı takımın taraftarı olursa olsun , ne kadar sportıf olarak bızden basarılıda olsalar , hepsının en az bır defa aklından besıktaslı olmak ısterım dusuncesnı gecırten bır camıadır . cumle devrık olsada anlşadın sen benı

0|0
    0|1
  • Besiktas bu sene cok iyi bekledigim besiktas bu. Not Galatasarayliyim.

0|0
    0|0
  • Gsliyim bjk takımı adamlardan kurulu takımdır.

0|0
    0|0
  • Bank asya takımı geldi aklıma :)

0|2
    0|3
  • istanbulda olup İstanbul takımı görülmeyen takım

0|0
    0|0
  • neden küfür edelimki :) açıkcası beşiktaş iyi bir takım moral eksik fikret ormanda iyi bir başkan tabi bazı bjk taraftarları sevmiyor stadınızın yeride çok güzel ama her ne olursa olsun FENERBAHÇE :)

0|0
    0|3
  • topçular iyi ancak uyum sorunu var

0|0
    0|0
  • Senelerdir hep aynı şeyi söylerim galatasaray gibi bir dostum olacağına beşiktaş gibi düşmanım olsun

0|0
    0|0
  • beşiktaş deyince aklıma 2002 2003 sezonu geliyor aklıma o yıllarda beşiktaşı durdurabilcek bir takım yokken bir çok şike ve tehdite mağruz kalmıştır bunu pancu açıklamıştır şimdilerde beşiktaşta 2002 2003 sezonundaki gibi bir futbol ruhu göremiorum herkes para almak için öylesine çıkyor sahaya bir sergen yalçın bir ilhan mansız bir pascal nouma bir pancu bir oscar cordoba göremiorum utanmasam bütün ilk 11 i sayacaktım :) ama gerçekten hiç biri o ruhu yakalayamamış sadece kalecimiz tolga zengin yakalamış manuel fernandesi de es geçmemek lazım geri kalanlar öylesine oynuyor bence

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Fenerbahçeliyim ama ÇArşı candır, sevilir.

Beşiktaş'ı severim.

2|3
    1|2
  • Beşiktaş böyle burada iki kelimeye sığacak bir takım değildir..

Beşiktaşlı olmayan anlayamaz bu Aşkı <3

1|2
    0|1
  • neden tuttuğunu bilmeyenler için bile anlamı büyük takım .

1|3
    0|2
  • Trabzonsporluyum ama bjk bardağım var. çarşı 10 numara. 3 büyüklerin en iyisi. tek rakibimiz ve dostumuz :)

1|1
    0|3
  • Avrupadan şike yüzünden men yiyen takım ayrıca Fenerbahçe'nin kardeşi pazara Ronaldinho diye çıkan eve de Jermaine Jones ile geri dönen bir takım

0|0
    0|0
  • En asil taraftarı olan takımdır efenim <3

1|1
    1|1
  • bhoş takım :P

0|1
    2|2
  • siyah beyaz rengi olan

1903 de kurulmuş türk takımı-.-

0|0
    0|0