Hayatınızın son dönemini nasıl geçirmek istersiniz?

Hayatınızın son dönemini nasıl geçirmek istersiniz?

0|0
22|7

En İyi Kız Görüşü

• Eğer hayatımın son döneminde olsam sabahları daha erken kalkardım..hiç izlemediğim filmler izlerdim..yürüyüşe çıkar,yolda gördüğüm herkese de gülümserdim..hergün bakkaldan bir çikolata alıp üzüldüğünü gördüğüm ilk çocuğa verirdim..bir defter tutardım günlük tarzında..içi boş bile olsa bir sandığım olsun isterdim..hiç tatmadığım şeyler tatmak ve yeni insanlar tanımak..yeni yerler görmek,fotoğraflarını çekmek ve bu fotoğrafları evimin her yerine asmak..türbeleri gezerdim..herkes affedilmeyi diliyor..o kadar günahımdan sonra beni affetme Allah'ım,çürüsün bedenim,dökülsün dişlerim,bütün güzellikler damarlarımda biriksin diye dua ederdim..sonra her akşam yatmadan önce tekrar dua ederdim..ve 1 bardak süt..zzzzzz...=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Deniz kenarında bir evde :).

0|0
    0|0
  • eşim ve torunlarımla beraber.

0|0
    0|0
  • Eşimle uyuyarak :)

0|0
    0|0
  • hiç düşünmedim ımmm balık tutarak olabilir yanımda bir kova elimde olta denize bakarak ohh miss :) sonra mangalda yapar yerdim böylelikle bunama ihtimalimde olmazdı :))

0|0
    0|0
  • kirdiklarim toparlamak.

sevdiklerimi mutlu etmek.

Yetimleri sevindirmek.

Fakiri doyurmak.

Ibadetlerimi yerine getirmeye calismak.. Bunlarişu anyapmaya calisiorm zaten

en onemlisi helalik istemek..

0|0
    0|0
  • aşık olarak sevilip severek geçirmek isterim.

0|0
    0|0
  • yalnız , seralarımda orkide yetiştirerek.

0|0
    0|0
  • Annemle uyuyarak<3

0|0
    0|0
  • Yapmak istediğim her şeyi yapmış olmayı ve huzurla onları düşünerek geçimeyi çok isterim. Umarım hayıflanmalarım mümkün olduğunca az olur.

0|0
    0|0
  • Lunapark,sahil arasında git gel şekilde geçirmek isterdim eğlenceli ve huzurlu

0|0
    0|0
  • iyi bir huzur evinde kimsenin başına dert olmadan

0|0
    0|0
  • bir golun yaninda ahsap bir kulubede ve bir suru kitap olacak yanimda.

ve plak :)

oh miss :)

0|0
    0|0
  • Sadece acısız...

0|0
    0|0
  • Sevişerek.

0|0
    0|0
  • güzel bir dağ evinde polisiye bir roman serisi yazmak isterdim

0|0
    0|0
  • şiir yazarak

0|0
    0|0
  • Yatağımda mışıl mışıl uyuyarak ve yalnız basıma...

0|0
    0|0
  • huzurlu sakin

0|0
    0|0
  • tek başıma geçirmek isterdim sevdiklerime zarar vermemek için tek başıma sessiz sessiz ölmeyi yeğlerim

0|0
    0|0
  • yanımda bütün sevdiklerim olsun isterdim onlarsız geçirdiğim dönemlere acırdım ve daha çok gülümserdim mutlu olmayı seçerdim :)) hiç kimsenin arkamdan ağlamamasını isterdim ama bu gerçekçi bir istek değil bilirdim deniz kenarında bir eve yerleşirdim bedensel olarak kendimi güçsüz hissedersem camın kenarında duran berjerime oturup sadece kendimi rahatlatmaya çalışırdım :)) ve hiç kimseye hissettirmemek için elimden geleni yapardım :)) ben ölürken bile mutlu ölmek isterdim :))

0|0
    0|0
  • İmanlı ve huzurlu, abdestli ve namazlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sarılarak olabilir

0|0
    0|0
  • gezegenden dünyaya atlamak isterdim

0|0
    0|0
  • Huzurlu artık sıkmaya başladı siyaset ölümler eylemler felan biraz kafamı dinlesem yeter

0|0
    0|0
  • Bol Para we Kadın içinde.. dersem yalan olur... İbadet lan ibadet:D İnşallah dualarımız kabul olur

1|0
    0|0
  • o güne gelelim düşünürüz daha yaşımız genç

0|0
    0|0
  • Yaptığım herhangi bir iş ile insanların takdirini kazanarak.

0|0
    0|0
  • ilk dönemi gibi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...