En çok anlaştığınız uyum yakaladığınız insan tipi hangisi?

En çok anlaştığınız uyum yakaladığınız insan tipi hangisi?

0|0
25|11

En İyi Kız Görüşü

• Anlayisli.komik.dogayi ve kitaplari seven.her zaman yuzu gulen.pozitiv insanlarla iyi anlasirim.tabii sozune ve yapdiklarina sinir koymayi bilecek birileri.

0|0
    0|0
    • üstüme alınsam mı acaba

• Sag olasin.Yusuf kardes:)

• sende saol bacı

Kızlar Ne Diyor 24

• Sakin, duygusal, merhametli, anlayisli, alcakgonullu ve paylasimci... bu ozelliklerin hepsi degilse de pek cogu bende de mevcut...:))

0|0
    0|0
    • kutlarım sizi rol modelsiniz

• tsk ederi, cok ciddiyim, boyle biriyim bende.:)

• Tuhaf değil tabii ki, gayet normal. Beğenmenize ve kendinizden bir şeyler bulmanıza sevindim. İnsan insana benzer :) Sizin cevabınız da çok güzel.

• gerçekçi insanlar gözümdür küfür etse ağrıma gitmez , içten pazarlıklı yalaka yüz çoğunluğu yaşayanlarla anlaşamam hayatta

0|1
    0|0
  • Deli,rahatına düşkün,espiri anlayışı olan ama bir yandanda cok olgun benmle başa cıkabilir biri :)

0|0
    0|0
  • Hem herkesle anlaşabilirim,hemde kimseyle anlaşamam. Bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • eğlenceli esprili komik insanlara, beni güldürebilen insanlar çok değerlidir

1|0
    0|0
  • çok zeki insanlarla çok iyi anlaşırım. ama kendi arkadaşlarım genelde psikolojik anlamda sorunları olan insanlar.

0|0
    0|0
  • şair ruhlu ,edebiyat kitap düşkünü,leyla ile mecnunu izlemiş,espirili ,kırıcı ve kaba olmayan şahsiyetlerle.biraz sipariş gibi oldu ama:)

1|0
    0|0
  • beynini kullanan delilerle sanırım..

kitaplarla arkadas,insanları insan oldukları için sevenlerle daha iyi anlasıyorum

0|0
    0|0
    • güzel insanları insan oldukları derken bunu bir açıklarmısın o zaman sen insan görünümünde herkesle anlaşıyorsun demektir.

• Bende sana hepsinde yazdiklarinin katiliyorum. senin insan sevgin bende de mevcut ve kitap sevgin... Ne guzel bu sitede farkli yas gruplarindan ama insanin kendisine cok benzer ozellikte insanlarla karsilasmasi.:):)

• internetinde en güzel yanı bu sanırım :)

• rahat insanlar böyle oldugu gibi davranan böyle hiçbirşeyi kafasına takmayan umursamaz insanlar

1|0
    0|0
    • arı maya mı o avataradaki resim

• şaka yaptım oyuncak atom karınca istedim senden kızıma ama şaka idi yiğeninide senide allah bağışlasın mutluluklar

• mı dan sonra bosluk bırakmayınca seyoldu :D

tam okuyamadım

yok hayır kızmadım :D

• herşeyden önce açık sözlü dobra olcak yalan ve yapmacık asla olmayacak..geri her türlü uyum yakalarım:)

1|0
    0|0
  • anlattiklarinda soylediklerinde yalansiz olsun, kendi olsun ozenti olmasin ve de en onemlisi samimi olsun!

0|0
    0|1
  • ikizler burcuyla çok iyi anlaşırım özelliklerini herkes bilir

0|0
    0|0
    • bende ikizler burcuyum anlaşamayacağım insan tipi vardır muhakkak ama genelde herkesle iyi anlaşırım beni anlayabilen insanlarla tabikide

• Hafif çatlak olucak :)

0|0
    0|0
  • benim gibi deli dolu,esprili kısaca eğlenceli olması lazım :)

0|0
    0|0
  • Beni güldürebilmeyi başaran .

1|0
    0|0
  • Beynini kullanabilen insan tipi-.-

0|0
    1|0
    • insan beynini her türlü olay konu ve şekle göre kullanır aman dikkat et :)

• anormal olan insan evlatlarıyla daha iyi anlaşıyorum.

akıllı bir deli ,

misal.

0|0
    1|0
  • neşeli zeki komik sıcak ve egosunu yenmiş insan baldır tabikide

0|0
    0|0
  • ben gibi deli olması lazım.

0|0
    0|0
  • ben saçmalarkenbeni bozmayıp benimle saçmalayanları seviyorum ve anlaşıyorum.

1|0
    0|0
    • evet kısa bir yol :)

• rica ederim. açıktan söylüyorum sizi gizli gizli takp etmeyeceğim aleni ve açıktan takip edeceğim takip et butonunu tıklıyorum :)

• bu önemli bişi...

• Sakin, neşeli ve zeki olanlar.

0|0
    0|0
  • zeki cana yakın uyumlu konuşkan insanlarla :)

0|0
    0|0
  • Deli dolu,esprili,geveze insanları çoğ severim <3

0|0
    0|0
  • Zeki, komplekssiz, her şeyi sıkıntı etmeyen, sürekli sorgulamayan ve emir vermeyen kişilerle iyi anlaşırım. Kısacası kendim gibi olan kişiler diyebilirim. Zaten insan en çok kendine benzeyenleri severmiş.

1|0
    2|2
    • bir başka ben yaratmışsın

• Yazdiklarinizi cok begendim, hosuma gitti. belkide icinde kendimden ya da hoslanmadigim insan tipinden birseyler bulmusumdur.:)) Ilk defa kendi yazdigima yapilan yorum disinda, herhengi birinin yazdigina yorum yapiyorum. Umarim bunu tuhat karsilamazsiniz...

Erkekler Ne Diyor 11

• akıllı , zeki, kendini beğenmeyen, espirili

2|0
    0|0
  • zeki,neşeli,konuşkan,ince zevkleri olan ,renkli kişikli ,sosyal ,duygusala bağlamayan eğlenmeyi seven , anı yaşayan,aktif enerji dolu, farklı ,monotonlaşmayan insanlarla anlaşıyorum

0|0
    0|0
  • Çok geveze, neşeli, esprili ya da yada çok suskun kişilerle anlaşamıyorum, istisnası yok..

Samimi olduklarımın hepsi yerine göre konuşmayı ve dinlemeyi bilen insanlar..

1|0
    1|1
  • şaka yollu ağır espirileri bile kaldırabilen zeki insanlara zaafım var.. bunun yanısıra cok gevezelik etmesin cana yakın olsun yanıma otursun

0|0
    0|0
  • Samimi insan

0|0
    0|0
  • Kafa dengi herkese uyum sağlarım özellikle bir tip yok

0|0
    0|0
  • Hırçın Olanlar..

0|0
    0|0
  • hep gülen yapmacık olmayan kalbi temiz olan gözü parada pulda egoit olmayanlarla kardeşten öteyiz.

0|0
    0|0
  • delilerle olabilir daha akıllılar:)

0|0
    0|0
  • Kibir olmasın yeter..

0|0
    1|0
  • aptal olan insanları severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...