Bu ne şimdi anlamadımki

3 ay oldu terkedeli görüşmeli ise 1 ay

dün arkadaşımı arıyor ben onu seviyorum hala arkasındayım bişey olsa koşarım diyor (ben istemiştim arkadaş kalalım dedi asla demiştim)

sonrasında ise seviyorum özel ilişki istemiyorum demiş manyakmı bu ne demeye çalışmış şimdi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Daha etkileyici olmak için arkadaşına söylüyor bence.Çünkü direk gelip sana söylese alışık oldugun şeyleri duyucaksın.Ama bence niyeti senın bunları başka birinden duyup o şahsı divane aşıklar gibi görmeni istiyodur.Akıllıcada bir yol seçmiş bence.İşte şu anki durumunda bu kafa karışıklığının nedenıde oyunun bir parçasıdır belkide.

0|0
    0|0
    • Benzer seyleri soylemisti ama istemedim arkadas olamayiz dedim

• İşte amacı kafanı karıştırmak tekrardan ona dönebilme ihtimalı oluşturmak.Gelme oyununa derim ben

• Ama neden bana degilde arkadasima

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendiside bilmiyordur ne dediğini sen uzak durunca o arıyor sen arayıncada o kacıyor terk edildiysen boş ver gitsin

0|0
    0|0
    • Beni aramiyorki arkadasima soylemis

• İyide terkeden o adim atmayanda o arkadasi arayip sacmalayanda o

• Yazdıklarımı dikkatlice okursan daha iyi anlayacaksın ben sizi kastetmiyorum o dümbük olan şahısa söylüyorum..Anlam veremiyorum seni seven varken neden terk edersinki dengesiz ..

• Kendisi de bilmiyor ne dediğini bence ama şu var ki yaptıklarından pişmanlık duyduğu kesin ama seni terkedip giden de oymuş affı kolay olmamalı süründür biraz sen de onu affedeceksen de..

0|0
    0|0
    • Donmek isteyen adim atardi ben ona iki kez yapma dedim dinlemedi

• Yani aklanacak bir tarafı kalıp kalmadığını en iyi sen bilirsin ama seni baya hırpalamış zamanında, boşa kürek çekiyor bence benim karşıdan gördüğüm bu.

• Aklanacak bir tarafi yokta hala yanimdaymis arkamdaymis laflarina sinirlendim

• dengesizmiş iii yapmışsın boşver

0|0
    0|0
  • sevişelim ama sonrasında birbirimizi tanımayalım kısıtlamayalım diyor.

0|0
    0|0
    • arkadaşıma niye söylüyor bana desin

• kabul edeceksen sorun yok git sen söyle :D direk bunu belirtmiyor zaten dolaylı yoldan.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...