Hangi masalın sonunu değiştirmek isterdiniz?

Hangi masalın sonunu değiştirmek isterdiniz? vede nasıl olmasını istediniz aklınızda varsa kısaca yazınız...

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendi masalımı değiştirmek değilde sonunu şimdiden görmek isterdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Masalların tümden değişmesi gerekir aslında. Bir çoğu içerik bakımından çocuk psikolojisine uygun değil.

En eski anonim hikayelere bir de yeni tür yazma masallar eklendi ve çoğunun ana fikrinden ziyade çocuğun aklında kalan masal boyu yaşanan yoğun drama ve stres.

Gerçek hayatta var olmayan büyücüler, cadılar, periler, cinler, gulyabaniler...

Bu masalları çocuklara okuyarak, anlatarak ruh sağlığı yerinde nesiller yetiştirmeyi tasarlıyoruz.

Oysa kırmızı başlıklı kızın babannesini kurt yiyor, Rapunzel kuleye hapsediliyor, pamuk prenses ormanda 7 tane cüce ile yaşamak zorunda kalıp sonsuz uykuya yatıyor, Kül kedisi üvey anne zulmü görüyor...

Hangi birini değiştirelim mi ? Yıkıp baştan inşaaa etmek gerek bu masalları.

0|0
    0|0
  • Kibritçi Kız masalının genetiğini değiştirmek isterdim. Epey üzmüştü o masal beni.

0|0
    0|0
  • masalları komple değiştirsinler bence. Çocukları resmen uyutuyorlar.

Alice harikalar diyarı denen masalın sen bir bürokrat mı ekonomist mi nedir onun tarafından yazıldığını biliyor musun?

ya yazılma amacını?

bir çocuğum olursa asla ona ne çizgi film izletirim, ne masal okurum.

çocuğumu alırım oyuncaklarıyla ben oynatırım.

masalların hepsi çocukların beynini yıkıyor.

0|0
    0|0
  • mutlu sonla biten tüm masalların sonunu değiştirirdim .. asadsf

0|0
    0|0
  • kitabin deseydin cebabim game of thrones di :D

0|1
    0|0
    • Süper bir dizi yaaaaaaaa +1

• valla bu gün hiç işim yok sıkıntıdan delirmek üzereyim... valla ciddi anlamda muhabbet edecek birisine ihtiyacım var ..

• Kibritçi Kız

-.-

0|0
    0|0
  • Kurtla konuşan Kırmızı Kızı ben öldüreyim <3

0|0
    0|0
  • 00,00 ı külkedisi için zabaha kadar yapalım.

1|0
    0|0
  • Masallari hic sevemedim. :D

0|1
    0|0
  • Kül Kedisi

0|0
    0|0
  • Kül kedisinin çok polyanna

0|0
    0|0
  • Kırmızı Başlıklı Kız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Pinokyo salağından nefret ediyorum komle değiştirirdim. Çocukluğumun gerilim çizgi filmi -.-

0|0
    1|0
  • Sonları sevmem.Çoğunlukla okuduğum romanlarda sonunu okumuyorum.

0|0
    0|0
  • masallarda masum değil be oğlum

0|0
    0|0
  • kurbağayı öpen prensesin ağzına depiği basasım geliyo kurbağa öpülür mü mına goyum :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...