Ön kolda hangi hareketleri yapıyorsunuz

Ön kol programınız nedir ön kolda kaç hareket yapıyorsunuz ben ön kol çalışırken hiç şiştiğini hissetmiyorum diğer bölgeleri calısırken heryerim ağrıyo ertesi gün kalktığımda geliştiğimi hissediyorum resmen ama önkolda tık yok

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ön kol zaten ağırmaz diye kas grubları gibi.5 - 6 Hareket yapıyorum.İlkinde dumbullarla kaldırabildiğim kadar ağır kaldırıyorum.Pazu yane sonra dumbell curl hareketi aynı şekil.Sonra Z bar alıyorum kısa tutuşlu kaldırış.Sonra biraz daha acıyorum kolları öyle kaldırıyorum gene z barla.Ondan sonra kolları topluyorum.Gene Z barla kol sehpası var ondan kollu yaslayarak kaldırıyorum.Sonra dumbellarla oturarak içe doğru gene topluyorum.En sonda bilekleri çalıştırıyorum.Tabi fazla gelebilir ama kollar bitiyo daha kaldıracak gücün kalmıyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dumbel Curl Alternative,Barbell Curl,Reverse Barbell Curl,Hammer Curl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • Barberll Curl, Preacher Curl, Dumbell Curl Concentration Curl ve Altermate Dumbell Curl

0|0
    0|0
    • peki nasıl antreman esnasında kolunun şiştiğini hissediyor musun ertesi gün ağrıyor mu kolların

• Tabiki hareketi yaptığında kolundaki şişkinlik çok belli ediyor kendini + bir süre sonrada eski haline dönüyor (sönüyor) ertesi gün ağrımıyor çünkü kola çok fazla yüklenen birisi değilim..

• barbell wrist curl

reverse barbell curl

birde cable cross un tek makarası ile doğaçlama bir şeyler yapıyorum

0|0
    0|0
  • 2 haraket yapıyorum.

0|0
    0|0
  • ön kolda 4 hareket yapabilirsin, barbell ile cable ile dumbell ile çeşitlendirebilirsin, ki kası şaşırtman lazım, sadece birine yüklenirsen kas kendini korumaya alır ve gelişmez yani direnç gösterir. ayrıca hareketleri tam yap ki kan kola tam pompalansın

0|0
    0|0
Yükleniyor...