Abiler ablalar bir bakar mısınız ?

23 yaşındayım be bu konuda cahilim. Lütfen ddalga geçmeden cevap verin stresten ölmek üzereyim çünkü. reglimden 2gün sonra ilişki yaşadım geri çekilmeyle. bir sonraki ay reglime 2 gün kala kahverengi akıntım oldu. Daha önce olmamıştı. Sonra regl olucagım gün kan testi yaptırdım. 2.3 çıktı. Negatif yani. O gün regl oldum. Ama her zamankinden daha az oldu kanamam. Bu da beni iyice korkuttu. Reglim biter bitmez idrar testi yaptım negatifti. Ama hala korkuyorum. Sizce hamile olma ihtimalim var mı

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• yalnız soruna abiler ablalar diye başlama

DAyyip ve şakşakçıları seni de taraf seçerler falan başın belaya girebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Geri çekilme ile ilişki nasıl bisey anlamadım çok ilerledi cinsel teknoloji. % 99.9 hamile değilsin.

0|0
    0|0
  • Regl olmuşsun sorun yok ama korun bundan sonra stres yapmamak için.

0|0
    0|0
  • kan testi yaptırmışın işte daha ne kurcalıyon değilsin rahat ol .

0|0
    0|0
  • Hamile olma ihtimalin kesinlikle yok sadece stresten dolayı bütün bu sorunlar..

0|0
    0|0
  • Bizimle değilsin hamile olabilemezsin

0|0
    0|0
  • Hamilesin.

0|0
    1|0
  • deglsn hamıle skıntı yok

0|0
    0|0
  • bir sıkıntı yok gibi

0|0
    0|0
  • allah ananlı babalı büyütsün

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Regli olacagin gun kan testinin 180 ve uzeri cikmasi gerekir cunku o gun 4 haftalik hamile sayilirsin.. hamile degilsin endiselenme.. stres reglini etkilemistir.

2|0
    1|0
  • Boşuna kendine işkence etme, reglin başladığının 2.günü hamile kalamazsın,bittikten iki gün sonra da büyük ihtimal kalamazsın. Hem adet oldun hem betahcg negatif. Kahverengi leke bir önceki reglinden kalan doku kalıntılarıdır bir nevi beklemiş kan gibi düşün. Hamile değilsin

1|0
    0|0
  • Bu korku sana yeter :))

0|0
    0|0
  • Bayanlarda bir hayli sık görülen Kahverengi vajinal akıntı çoğu zaman bir endişe nedenidir. Bir kadın olarak muhtemelen,vajinal akıntı sorunu ile karşılaştığımızda nedenini de az buçuk tahmin ederiz. Kadınlarda görülen kırmızı ya da berrak renkteki vajinal akıntıların görünmesi oldukça normaldir, ama koyu kırmızımsı kahverengi renkte görülen vajinal akıntılar ciddi bir rahatsızlığın belirtisi olabilmektedir. -çalıntı.

+Hastaneye koş.

1|0
    0|0
  • hamile değilsin merak etme

2|0
    0|0
  • hamile değilsin

1|0
    0|0
  • Bence hiçte çahil değilsin her haltı yiyorsan sonuçlarınada katlanmak zorundasındır

1|0
    1|0
  • Degilsindir. Yani umarim.

1|0
    0|0
  • hamile değilsindir. korkma kahverengi akıntı gelmesi normal .

1|0
    0|0
    • Yerleşme kanaması, üstüne görme bilmem ney diye o kadar cok sey okudum ki panik oldum

• İnşallah hamilesindir

1|0
    0|0
  • regl olduysan hamile değilsindir merak etme

1|0
    0|0
Yükleniyor...