Bayanların dışarıda sigara içmeleri neden hoşkarşılanmaz

bayanları dışarıda sigara içmeleri özellikle ulkemizde neden hoş karşılanmaz,

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kadınlar narin ve nazik yaratilmislardir. Sigara kadar iğrenç olan bir şeyi kimse bir bayana yakıştırmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ataerkil bir toplumda yasadığımız için

0|0
    0|0
  • Bende pek uygun gormuyorum sahsen ama bu disarda olayi degil elinde yururken ayakta icmesine karsiyim

Yoksa bende kullaniyorum disarda cafede yemekte otururken iciyorum

0|1
    0|0
  • Erkekten bir farkı kalmıyor elinde sigara diğerininde de tesbihi atasım geliyor.

1|0
    0|0
  • Cok sacma. Evde icer ama disarda icerse kötü gözle bakilir. Erkek icer kadin icemez. Yok ya! Bu ne bicim zihniyet. Kadini erkegi mi var sigara icmenin? Cok cok sacma.

0|0
    1|0
  • kafa falansa göze batmıyorda yolda yürürken içenlerde hoş durmuyor.

0|0
    0|0
  • Hiç hoş durmuyor. Günümüzde tesettürlü yüksek topuklu deri ceket giyen bir bayanın bir apt önünde durupda sigara içmesine ayar oluyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bayanın eline sigara yakışmıyor arkadasım,heleki trafıgı bol bır kavsakta elınde sıgara ceke ceke gıtmesı tuhaf degılmı sızcede,gec otur ıc zıkkımı bır yerde ,devam et yoluna,emzik değilya bu meret..

0|0
    0|0
  • genel anlamda sigaradan hoşlanmayan biri olarak dışarda,içerde sigara içilmesi hoşuma gitmiyor.. ama saygı duyarım, o da bana saygı duysun isterim.. yani sigaranın hoş bir yanı yok ki hoş karşılansın ;)

0|0
    0|0
  • Yürürken içenler görünce bir tuhaf geliyor la

0|0
    0|0
  • kadının değil erkeğin de içmesi bence hoş olmuyor , görüşün ile alakalı değil karşındaki insanı düşünmek ile alakalı

0|0
    0|0
  • kadının zerafetine ve güzelliğine yakışmıyor da ondan ama bazı kadınlar varki seksepalite oluşturuyor içine çekmesi dudaklarının arasından dumanı üflemesi ve el hareketleri

0|0
    0|0
  • İtici gelior ve akışmıyor bayanda biraz daha fazla zerafet beklediğimden olsa gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...