Tecize Uğrayanların Psikolojisi ve Ruh Sağlığı Nasıl Etkilenir?

Minibüste, Otobüste erkekler tarafından tecize uğradığınızda tepkiniz ne oluyor?

Bizim buralarda genelde özel araç kullanılır küçük bir yer ama büyük şehirde yaşama ihtimallerim var. Televizyonda falan hep duyuyoruz toplu ulaşım araçlarında kadınların tecize uğradığını.

1-Biri sizin kelçanızı sıksa nasıl tepki verirdiniz?

2-Kelçanıza ya da kukunuza bedeni ile dayansa nasıl tepki verirdiniz?

3-Arkadan kelçanıza dayanıp elleri ile göbeğinizi okşasa nasıl tepki verirdiniz?

4-Sözlü olarak sizi biryerlere davet eden oldu mu tecize uğradığınızda nasıl tepki verdiniz?

ERKEKLERE SORUM; NEDEN BÖYLE TECİZLERDE BULUNUYORSUNUZ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Böle tecizlerde bulunmuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• teciz nedemek bir düzgün yazsan kelça nedemek ne diyon abla

0|0
    1|0
  • Çok saçma bir soru sormussun gerçekten . Bunu sorarken ne amaçla sordun anlam verebilmiş değilim. Gerçekten bu kadar cahil olabileceğini düşünmüyorum.Zaten nickinden de o anlasılıyor .:)

0|0
    1|0
  • kızım sen sapıksın sanırım

cidden burada verilen cevapları okuyarak tahrik olmaya çalışacağın yönünde derin şüphelerim var

hayır özellikle kukuna bedeni ile dayanmak o nasıl olacak*.

çok değişik hayal dünyan varmış

1|0
    1|0
  • peçete lazım mı

2|0
    0|0
  • bir kadın bile yapsa ben istemedikten sonra kesinlike tepkimi koyarım

0|0
    0|0
  • yapanı kınıyorum sırf bu sebeplerden çoğu yere yürürüm

0|0
    0|0
  • Çok kibarsın.O kadar kibarsın ki kalça yerine kelça yazıyorsun.

0|0
    0|0
  • toplumun ruh halini yansıtıyor .. tek taraflı bakmamak gerek .. kızlar tarafından tacize uğrayanlarda var

0|0
    0|0
  • Şıklara bayıldım:)))

Benim tacizcilerim işlerini gözleri ile yapıyorlar..

Yapmadım,yapmam..

0|0
    0|0
  • kendini bilen insan başka yeriyle düşünmeyen insan taciz edmez NEDEN BÖYLE TECİZLERDE BULUNUYORSUNUZ yazmıssın bunu okuyunca sanki herkes taciz ediyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu 4 ünü aynı anda yaparsa aşırı sinir yüklemesinden kafasını otobüsün camından cıkartırım . eceline susuyan buyursun ellesin -.-

1|0
    0|0
    • Farklı farklı türleri var diye yazdım yahu. Hepsi ayrı ayrı günlerde farklı farklı kişiler tarafından oluyor diye düşün. Tepkin ne olurdu?

• piskolojim bozulur ve siddet uygularımm .

• Dilim dönmez oldu.

1|0
    0|0
  • Bunu yapabilcek cesareti yok bana yapabilcek eleman daha yok.

o elini bedenini koparır eline veririm-.-

Dahada otobüse binemez.

1|0
    0|0
  • Yaşada gel

1|0
    1|0
  • abi şıklarda niye bu kadar detaya indin ? psikolijik durumum içinse kediye bakınız; link

1|0
    0|0
    • Nesi varmış bu kedinin? Detaya indim çünkü detaya indiğim h�lde cevap veren olmuyor düzgün bir şekilde.

Yükleniyor...