Cok sevdınız ve hep yanınızdaydı

cok sevdıgınız ve her anınızı -ıyı kotu - yasadıgınız bır ınsanı silebilir misiniz ? ya da sızın ıcın bıttı deyınce gerçekten bıter mı ?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir keresinde "bitti" dediğimde gerçekten bitmemişti. Yüzüne "bitti" dedim ama içim "Keşke bana o kadar acı çektirmesen; bitmiyor işte bitmiyor; seni yine de seviyorum" dedi. Ama, sonuçta bitti.

1|0
    0|0
    • ,unuttun mu pekı onu

• Unutmadım; zaman zaman düşünürüm; merak ederim sadece. Bu ilişkinin durumuna ve ayrılma sebebi olan yaşanılanlara göre değişir. Benimkisinde büyük bir hata yoktu; nefret etmemiştim; sadece anlaşamıyorduk; mizaç uyuşmazlığı vardı. Tekrar yakınlaşma olma ihtimali var mı? İstemem. Birşeyin değişmeyeceğini bilirim.

• teşekkürler yorumun ıcın.. hepımız ıcıın hayırlısı olsun

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayatımdaki tecrübelere dayanarak konuşuyorum malesef bitiyomuş.Hayat insanın karşısına neler çıkartır bilemiyoruz.Bir bakıyorsunki sevdigin insanla düşman olmuşsun.Çok takılmamak lazım hayat devam ediyor ..

0|0
    0|0
  • zaman gelir herkes silinir

0|0
    0|0
  • Bazen şartlar bunu gerektirebilir.Kolay kolay hiç kimseyi silmem şans veririm ama bir yere kadar.Karar verdiğimde ise geri dönüşü yoktur

0|0
    0|0
  • ben yapamam asla unutamam bazen aklıma geliyor sevgilimle ayrılırsak naparm nasıl unutlr u anılar birde benim gerçektn sevdiğim değer verdiğim ilk insan bu asla olmaz yapamam

0|0
    0|0
  • arkadaş ortamlarında bunu yaptıgım cokk olmuşturr ...o kadar yaşanmışlıklar birden siliniverir gözümdee...

0|0
    0|0
  • bitti demekle bitseydi oooooooo ne evli kalırdı ne nışanlı nede aşk

0|0
    0|0
  • bitti dedim bitti. evet oldu :) kırmızı çizgiyi aşarsa tabiki silerim ama küçük hatalarda silmem

0|0
    0|0
  • dil bitti deyince bitmez de kalp bitti deyince işin rengi değişir.

0|1
    0|0
  • Gerçekten biter...Cidden silerim...Bi kaç gün önce sildiğim gibi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Gerekiyorsa silerim.

Kimseyle öyle hayati bir bağım yok.

0|0
    0|0
  • Benim en yakın arkadasim vardi,biz 3 buçuk senedir tanisiyoruz aralikta tam 4 sene olacak. Ama bir boka yaramiyor bu seneler. Arkadasim o* bunu söylemek zorunda kaliyorum kusura bakmayın ama erkeklerin evine giden,konusan birisi. Yargilamak bana düsermi ?Elbette düsmez. Bu onun kisiliği.Gelelim anılarımıza herseyimi onla yasadim ya,kardes ten daha öte seyler sigara,alkol,kahvaltı,ağlayış,gülümsemeler... Ama huyunu biliyordum.Sürekli küsen biriydik birbirimize,ve sanırım artık koptuk.Arkamdan atıp tutuyor,kendi arkadasi var bir tane ona anlatıp duruyor,beynimden vurulmusa dönüyorum her seferinde ama vazgecebiliyormuyum ondan maalesef gecemiyorum. Ama su an konusmuyoruz bile

0|0
    0|0
    • cok uzuldum canım :(

• bı ınsan onca arkadaşlığa da nasıl bunu yapar anlamıyorum. benımde cok yakın olduğum bır arkadsım vardı kardeslerımden daha fazla yakındık nerdeyse hep onda kalıyodum. aılelerde tanısıyo. bız bu kızla bazı olaylardan sebep görüşmeme kararı aldık ama hıcbır zaman ne o benım hakkımda konuştu nede ben onun.. çokta ozluyorum onu:(

• Kişiliksiz insan benimki gibi oluyor iste,sende bir konusmayi denemelisin

• Biter. Geri dönüşü olmaz.

0|0
    0|0
  • Silmekkk öylee kolay degilkiii neyii siliyosunnn. Sözde sevmiyosunuzdur sözde bitirmişinzdir ama beyinn kalp ne söylerrr..!

0|0
    0|0
  • bitti diyince tabiki benim icin bitmez icimde yasarim onu halen ben bitti dediysemde bitti anlamina gelmez mantiken bitmisdir sevgilim değil

0|0
    0|0
  • herşey herkes hepsiyle biter

ama hepsiyle unutulmaz.

0|0
    0|0
  • Hata yaptıysa silerim.

o cok sevmeler boş.

0|0
    0|0
  • valla canım...biri beni kırk yıl sırtında taşısın bir hatasında silerim..bende o hesap...o kadar nankörüm işte:)

0|0
    0|0
  • zor ama zamanla tabiki biter

0|0
    0|0
  • bitti gitti

0|0
    0|0
  • bazı anlar ölüm gibidir.

0|0
    0|0
  • Bitti dersem gerçekten biter.