Kiloluyum vucut geliştirmeye gidiyorum sizce...

Kiloluyum vucut geliştirmeye gidiyorum hiç sevgilim olmadı tipim yok bari fizikim olsun istiyorum doğru bir kararmı bu sizce bayanlar?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spor konusun da vucut geliştirme yanlış bir tercih gibi geliyor. Sürekli olması gerekiyor devamını getirmezsen kasların sarkar. 18-24 yaş aralığında olduğunu düşünürsen 1,78 boy'a 85 kğ seni kilolu yapmaz. Spor hayatın da mutlaka olsun spor yapma demiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle dogru bir karar ne yazikki disini begenmedigin hic kimseyle iciylede ilgilenmiyorsun

0|1
    0|0
  • Karakterin varsa tamam tip yok madem vücut yap doğru yoldasın ama ben olsam kadınlar için bu kadar zorluğa katlanmam kadınlar kadar illet varlık yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• koşacaksın birader.. Bırak kilo basmayı falan alman güllecileri gibi olursun.. 1 saat olayı var zaten onu komple koşuya ayır..

0|0
    0|0
  • bayanlara sormuşsun sadece ama zayıflıyarak kas yapmanı öneririm yağ yakarken kas geliştirme.hem kas gelişir hem yağdan kaybedersin.

0|0
    0|0
  • sevgiliyi salla kendine güvenin artıcak, kıyafetlerini severek giyeceksin adımlarını daha emin atacaksın. kilo vermeye devam

0|0
    0|0
    • 5. günümdeyim zaten öyle fazla bir kilom olmadığını söylüyorlar göbek varda hani 85 kiloyum boy 1.78

• hem spor yaparken mutlu hissedersin ayrıca verdiğin kilolar seni çok mutlu eder her kilo verişinde

0|0
    0|0
  • Benim de hiç sevgilim olmadı ama bir şey kaybettiğimi sanmıyorum yani.Olmazsa olmasın elbet bir gün olacak ya.Vücut geliştirme konusuna gelince;Bence git yani,spor iyidir artı yönleri olabilir tabi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...