Vücudumu güzelleştirebilir miyim?

Çirkin bir vücuda sahip değilim sadece normalim. Giyim mağazasında çalışıyorum ve vücudu güzel olanla güzel olmayanları karşılaştırınca kıyafetlerde büyük bir fark çıkıyor. Kıyafetler sade olsada güzel vücutluda güzel duruyor.

Konumuz şu ki eğer spor salonuna gidersem vücudum şekillenir mi?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şekillenir git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kuzum bir erkek olarak sana tavsiyem dar giyim tercih edip sıcak renklerden oluşan makyaj kullanmalısın. Birde sacını dikkat çeken renkler karamel sarı kızıl tarzı renklerle ödüllendirmelisin ve dağınık model kullanmalısın. Hafif dekolte de şart emin ol mağazanın değil bütün avm nin dikkat çekeni sen olursun. Bşarılar.

0|0
    0|0
  • Şimdi hanımefendi, her kıyafet her insana her insan da her kıyafete uymaz bunun bilinmesi önemlidir. Şimdi gelelim, spor konusuna. Siz tam olarak tüm vücudumu fit hale gtirmek istiyorsunuz,yoksa sadece 'aman kıyafetler uysun da üstüme isterse altıgen olayim' mi ?

0|0
    0|0
  • tabıı spor salonları bolgesel zayıflama sekıllendırme yapıyor gorusmelısın neden olmasın bende body yapıyorum lakın cogu kısı sevmıyor

0|0
    0|0
  • tabi sekillenir popo diklesir bel incelir bacaklar guZellesir gogus diklesir ciger gbi olur spor yaoan kiz yemede yaninda yat ;)

0|0
    0|0
  • Pilates yaparsan harika sonuçlar alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Valla resim olsaydı süper olurdu sanırım güzel olur

0|0
    0|0
  • sevişmen gerek tatlım.. sevişirsen güzelleşirsin:)

0|0
    0|0
  • ŞEKİLLENİR...

0|0
    0|0
  • spor salonlarında yapabilirsin fitness çalışarak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pilates falan çok işini görür bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...