Flort ettiginiz kıza neden suslenme dersiniz?

Mesela kız arkadaslarıyla dışarı çıkıyor ona neden suslenme dersiniz henuz cıkmıyorsunuz ama. Ilginizi gosterebilmek icin mi?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• evet kıskanıyor olması muhtemel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kıskandığı için demiştir

0|0
    0|0
  • Ya bak erkekler belli etmez ama en azindan ben boyleyim. Bir kizla konusuyorsam acaba evlenecegim kiz bu mu deriz. Evlenecegim kiz da da fazla makyaji sevmem sevmeyiz. Sade guzelligi olmali onun agir susler kullanmamali benden once yaslansin istemem. Her seyden once yaninda uyanacagim her gun sabah. Onu makyajsiz sevmeyi ogrenmeliyim. Mantigi sanirim

0|0
    0|0
  • o kadar uğraştık bir manita yaptık. süslenmiş püslenmiş bensiz bir yerlere gitti, manitayı kaptırdık iyi mi? moduna girmemek için :D

1|0
    0|0
  • ee hoşlanıyorsam sevgili olmak istiyorsam kimsenin onu fark etmesini benim gözümle ona bakmasını istemem o yüzden derim.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık desem yeridir

0|0
    0|0
  • sap olarak uzun süre gezip tozmaya alışmış ruh halidir sende istediği kız gibi süslenip püslenme bıyıkları sal erkek erkeğe dolaşalım yavaş yavaş alışıyım hayatımda bir kız olduğuna zamanla bu durum sen kendine niye bakmıyorsun noktasına gelecektir ya da gözü dışarı kaymaya başlıcaktır

0|0
    0|0
  • belkide doğal halin daha güzel hep öyle kalmanı istiyor bende öleyim doğal olmalı karşımdaki kadın boya küpü değil

0|0
    0|0
  • Genelde başka erkekler bakmasın diye derler ama sen de hanzo gibi gez diyebilme dırsatını kızlara veren tepkidir

cayırt

1|0
    0|0
  • seni potansiyel sevgili olarak görüyor.. sevgili olursanız sonun kötü bugün süslemeye karışan yarın :)

0|0
    0|0
  • İlişki başlamadan sahiplenme psikolojisine girmiş eleman.. Bu seni dışarı çıkartmaz birlikte olursan falan

0|0
    0|0
  • benım ıcın sorun yok aga guzxel olucak tabı

0|0
    0|0
  • çirkinsindir

boşa süslenme nasıl olsa bir boka benzemeyeceksin demek istiyor da olabilir

0|0
    0|0
  • Yanı gıbı gıbı Senı doğal halinde görmek ıstıyordur

0|0
    0|0
  • çünkü senden hoşlanıyorum demenin bir yolu; bak seni kıskanıyorum...

0|0
    0|0
  • bozuk ınsan cok bacım, orana burana bakar oglan ayar olur onun ıın yani ayıktın :)

0|0
    0|0
  • Boşa vakit harcama sadece benim kapsama alanımda güzelsin demeye getiriyor olabilir...

0|0
    0|0
  • Öz güven eksikliğinden kaynaklıdır...

0|0
    0|0
  • Hayir ben buradayim gözlükleri ni çıkartt diyee:)

0|0
    0|0
  • Kıskandığım için Olabilir :) Yada Başkası Bakmasını İstemedigim için

0|0
    0|0
  • Erkekler kıskanç olurlar ona baskalarinin bakmasini istemez

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmen onu rahatsız ediyor kıskanıyor, hoşlanıyor adını sen koy...

0|0
    0|0
  • kıskançlıktır diğer erkeklerin sana bakmasını istemiyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "şunu kıskanayım da sevmiyor demesin"

0|0
    0|0
  • kız arkaadslarına suslenme derler sade dogal guzelsın derler yanlarından boyası badanası ucmus hatun gecer gotleri düşer

0|0
    1|0
    • Evet o var birde hic gerek yok topuklular iyi degil flan

• Evet o içten gelir zaten

• Sende dahil olmak üzere:)

Yükleniyor...