Eski sevgiliyi hatırlatmak ??

arkadaşlar ıkı aydır sevgılım var can sıkntısından bı gun ısmını googleda aratmıştım ve kapatmayı unuttuğu bı ınternet sıtesını buldum 1 sene öncesınde eskı sevgılısıyle olan konusmaları duruyordu bana söyledıklerının aynılarıydı hep bılıyorum geçmiş gitmiş bana eskı sevgılılerini ayrılma nedenlerınıde saklamayıp anlatmıştı ama gözümle görünce kendımı kotu hıssettım benım ılk sevgılım o cunku. uc gundur ters davranıyorum çocuğa gördugumu söylemelımıym sızce yoksa eskılerı hatırlatmanın hıc geregı yokmu

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Eskilerinhatirlamanin geregi hic yok ben olsam bir koz olarak kendimi senin yerine koyuyorum acmazdim bile yeri geldi acmadimda. Cunku ozaman sen yoktun onun hayatinda o ona asikti ve kendi bildigi istedigi gibi sevdigi icin yani cocugun sevme tarzi bu oldugu icin o laflari etmis o kiza. Yani sana da ayni laflari etmesinin tek sebebi o cOcugun sevme tarzi oyle yani dusuncelerini duygularini sevgisini sevdigi zaman o sekilde hitap edebiliyor demekki umarim anlatabildim.. Sevmese zaten o laflari etmezdi normal birine. Hic acma o konulari ama

Yinede dikkatli ol bide unutma ofkeyle kalkan zararla oturur sen bu konuyu soncta gule oynaya acmiycaksin ona.. Ve trip olur bu triplerinlede eskiyi hatirlatirsin ona sakin...

0|0
    0|0
    • Cok haklsın evet anladım ne demek ıstedıgını :) ne yapacağımı bılemedıgım ıcın sordum zaten teşekkür ederımm :)

• Nezaman senleyken eski ya da yeni birisiyle konusurs

Ozaman sorgulamadan ayril bile ama bu onceki bir konusma oldugu icin sakin yazik etme iliskine kendi kendinin terapisti ol ve unut o konusmalari, bu mutlu anini bozma yani sonradan cok pisman olursun,rica ederim sevgiyle kal..

Erkekler Ne Diyor 2

• Ee çocuk ne yapsın her kız için farklı sözler uyduracak değil ya ( bire bir aynı değilse sorun yok) .

Yüzüne de söyle de bir tepkisini ölç .

0|0
    0|0
  • geçmişe mazii derler

sürülmüş tarlanın davası olmazz gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski sevgili çok hassas bir konudur eğer erkek arkadaşının içinde ona karşı duygular bitmişse bu durumu saklama ve ona anlatmalısın çünkü bu durum seni üzücek ve hatırladıkça soğuyucak duruma geliceksin içinde saklama neden ters davrandığını öğrensin ve bu konu bidaha açılmamak üzere kapansın.

1|0
    0|0
    • ya bana tabıkı bıttı dedı ama eger bır parça bıle duygu varsa bende sorarak onu deşmiş olurum korkuyorum açıkçası. ama dedıgın gıbı soğumaktan da korkuyorum

• Sen biliyosun söylemek söylememek sana kalmış demek istediğim sonunda üzülüceğin bir adım atma

• tamam teşekkür ederımm

• unuttugunu nerden cıkardın belki onemsemedı kapatmayı belkı de durmasını ıstedı.. neden ayrılmıslar kı

0|0
    0|0
    • o sıteye bır senedır de hıc gırmemıs amaa

• aynen oyle hadı kolay gelsın yaz buraya ne yaptıgını

• tamam :)

• SEVİYORMUSUN HLA ONU

0|0
    0|0
    • yanı sonuçta 1 sene öncesi gördüklerim etkilendim sadece onun ıcın bırakmam tabıkı sonuçta eskı sevgılısı olmamış bır erkek bulmam ımkansız heralde

Yükleniyor...