Kızlar sevdiğiniz çocukla ilkdefa bulusacaksınız

çocuk normalde yakısıklı ama yinede hafifte saçlarına bir şekil verse yanınıza geldiginde ne düşünürsünüz veya normal mi karşılarsınız bazı kıt beyinli arkadaslar diyor yok öyle yapsan ergen durumuna düşersin kızın yanında

0|0
70

En İyi Kız Görüşü

• inek yalamış gibi yapıştırma saçllarını bella nın edvırtı gibi olsun saçların

0|0
    0|0
    • yok öyle yapmam tabi normal bir şekil ya tam da okadar abartılı yapmam zaten zaten ilk defa bulusacaz isterim karsısına güzel çıkayım

• tamam :) yorumun için teşekkür

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Kesin beni begenmez napicam lan ben diye dusunurum

0|0
    0|1
    • Hesabı kimin ödemesi gerekiyor ilk buluşmada? Kızın ödemesi gerekiyor değil mi, sonuçta çocuk misafir sayılır �

• kendıne ne yakısıosa yapsın neden ergenlık olsun bu.. öyle kirpi gibi dikmeyeceksin tabi .

0|0
    0|0
    • yok yav o kadar da değil zaten dogal halim lede yakısıklı cekici biriyim sadece hafiftn şekle sokacam abartısız bir şklde ayrıytten ilk bulusmamız biraz bakımlı gitmeliyim yanına

• Suratına ne tip saç yakışıyorsa onu yap, paspal gibi gezmede..

0|0
    0|0
  • Paspal olmuycak.kadrcik bakim yetrli

0|0
    0|0
  • İlk buluşmanızsa kılık kıyafete. saça falan özenmek önemlidir tabi kızın gözünde iyi izlenim bırakır. Kız kendisini önemsediğini düşünür. Ama abartıya kaçma ne biliyim jöle falan yapmayı düşünüyorsan yani yapmaman senin için hayırlısıdır bence, veya böyle çok tuhaf elbise işte abartı parfüm falan soğutabilir her şey dozunda iyidir.

0|0
    0|0
    • yok ya jöle falan kullanmıyorum normal fön çekecem hafifte bide hafif şekilde parfüm kılık kıyafetime dikkat edecm tabi ayrıyetten ilk bulusmamız olacak onun için bakımlı olmalıyım zatn dogal halim lede yakısıklı biriyim sadece haffte saçlarımı şkle sokmak istiyorum abartsız bir şklde

• ergenle ne alakası var ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...