Sürekli herşeye muhalif olup laf sokmaya çalışan insanlar karşısında ne yapılır?

Özellikle sınıfın ortasında yapıyorsa. Boş boş konuşup bırsey söyledıgınızde sizi toplumda kcuuk dusurmeye calısanlara naparsınız?

Ben sınfıımdakı boyle bırkız ıcın bugun 2. kez sustum, kaale almadım, cevap bıle vermedım. yokmus gıbı. 3. de patlayablırım dıye korkuyrm. cok sınırlenıyorm hemen kendı ıcımde kendı kendımı sakınlestırmeye calısıyrm. su an bıle ellerım tıtrıyor aklıma geldıkce. nıye bırsey soylemedım dıye kendıme kzııyorum ama hemen ofke gostermemeye calısyrm o yuzden 3. de amacını soracagım, ve gerekırse agız burun dalacagım muhtemel. kafamda kuruyorum ne soylucem, napıcam nasıl yapıcam , kalp atıslarım hızlanıyor sınırlenıyrm. sınırlenınce tıtrerım hep ama korkudan degl. psıkolojık rahatsız mıyım yoksa ınsanlar mı cok acımasız?

kaale almıyormus gbı duryorum cunku hemen ofklenmemeye calısıyorum, bu benm en buyuk hatamdı hemen parlamak. ılk donem oyle bır hata yapmıstım baska bır kıza karsı. sonra pısman olmustum, o yuzden smdı sabredıyrm.

sabretmeyeyım mı?

Güncellemeler:
toplumda bu tarz önplana cıkmaya calısan ınsan cok, bılıyorsunz..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cahilinden cevap vermiyorsun daha iyi bir cevap bulup ters köşe yapabilirsin ya da bunu yapan insanlarla görüşmeyebilirsin

0|0
    0|0
    • ben mi cahılım anlayamadım

Erkekler Ne Diyor 3

• aynen çok var boş muhalefet, bari birşey savunuyorsun destekli savun boş boş laflar konuşuyorlar birde haklıymış gibi..

0|0
    0|0
  • Anında 2 katıyla iade ederim.

0|0
    0|0
  • evet bu tür ezikler çok

sen onları önemsememeye devam et kendi kendine konuşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O tarz kalitesiz kişilere lafını söylemek istiyorsan usulca ve kibarca söyleyip susturmalısın.

Eğerki kızgınlıkla söylersen kendisini kaale aldığını ve o kadar kafaya takmışsın ki bunu sorun haline getirdiğini gösterirsin.

Mesela sen hatayı susmakla yapıyorsun. Aynı zamanda susup kendi içinde kendini yiyip bitiriyorsun. Bu da sana zarar veriyor.

Oysaki her sana laf attığında sende kırmadan ağır sözler dersen bir daha sana bir şey demeye kalkamaz.

0|0
    0|0
    • ben kaale almamayı tercıh ederım sadece alıskanlık halıne getırırse bırının agzının payını vermeesı gerekır o zaman. cahıl ınsanla ugrasırken cahıl kaldım demıs şair. ugrasmak ıstemıyrm anlıyor musun. aslnda herkes bılıyor ne kadar mal bırı oldugunu ama 3. de kıbarlıgımı koruyarak kapak edıcem onu. br anda parlamamaya calısyrm.

• Sinir hoş bir şey değil. En güzelini yaparsın.

Yükleniyor...