Bu Polisinde hesabını soracaklarmı?

link hani bugünlerde herkes bir 15 yasındaki çocuğun hesabını soruyor ya sürekli peki bu polisin hesabını soracaklarmı? ortalığı birbirine katan siyasiler bunun içinde konusacaklarmı? en önemlisi berkin için yapmadığını bırak varlıklar bu polis içinde aynısını yapacaklarmı?

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Polisler Vatan İçin Şehit Oldular Bunlar İçin Ortalıgı Karıştırırlar Mı Hiç . Ama Anarşist Olup Sağa sola saldırsaydı yas tutarlardı .

1|2
    2|2

Kızlar Ne Diyor 13

• ne isi varmis orda, simit sataymis ya?

4|6
    2|1
    • sen nasıl boşuna nefes almıyorsan bir işin ucundan tutuyorsan yaşamak için çalışıyorsan o da onu yapıyordu esas diğer insanlar niye taşkınlık çıkartıyordu bunu sorgula

• link >>EGEMEN BAĞIŞ

Bir baş sağlığı bile dileyemeyenler

Hesap filan sormazlar

Tam tersi kendilerince MAĞDURLAR

TUTULAN YASA NEKROFİLİ DİYEN ZİHNİYET

DİBİNE KADAR KÖTÜSÜNÜZ!

3|5
    0|0
  • neyin hesabını kimden istiyorsunuz

Adam alttan iş yürütüyor Göz boyuyor

Neyi neyden istiycezde soracaz

Ancak Allah görüyor kim haklı kim suçlu

4|2
    2|1
  • sormayacaklar.

bugüne kadar hangi şehit için ortalığa döküldülerki şimdi dökülsünler ..

2|1
    4|5
    • Sizler hangi haksızlık için sokağa döküldünüz? Mesela 80 yaşındaki Kore gazisi Muharrem Topçu açlıktan ve soğuktan öldüğü vakit hanginiz sesinizi yükselttiniz? Hanginiz bu işte bir hata var dediniz? Laf-ü güzaf bunlar, ötesi değil.

• Sokaga dokulmek care mi ? Yeni kurbanlar vermekten baska ise yaramiyor. tarih gene tekerrur etti

• Bugün ölen polis içinde en az berkin kadar üzüldüm. kimin ne yaptığı ne düşündüğü kendi vicdanının kendi kalbinin meselesidir. Başımız sağolsun Allah ailesine sabır versin.

0|2
    0|1
  • yahu siz manyak mısınız?

siz derken sordugunuz sorulara bir bakar misiniz ya? hayir tek sen degil birisini daha gordum. yok ona agladiniz buna aglamadiniz. yok ona uzuldunuz buna uzulmediz mi. acilarimizi mi kiyasliyoruz arkadas?

halki polise dusman etti tayyip. haziran eylemlerinde oldukca aktif biriydim. ne zaman polis mudahale etse ortalik karisiyordu. kendilerine karanfil de uzattik olmadi. bunlara karsilik jop biber gazi toma ve plastik mermilerle karsilik verdi. polisleri sevmemi beklemeyin. ben taskinlik yapip zarar vermedim. eylem yapmak benim hakkim^^ gozunu hirs burumus bir adam yuzunden halkla polis karsikarsiya.

bu polise de uzuldum. polis oldugu icin degil insan oldugu icin.

2|0
    1|0
    • sen polisi sevmek zorunda değilsin ya bende eylemcileri sevmek zorunda değilim senin görüşün bunlar benim görüşüm eylemciler sadece ortalığı karıştırmaya çalışanlar ben sana saygı duyuyorum sende bana duymak zorundasın

• evet zaten bugun olen polise biber gazini da biz sıktik. mitinge de biz cagirdik. sucluyuz he.

• neyse iyi geceler

• Eylemlerini yaparken gaz , plastik mermi yedikleri polisleri için hesap soracaklarını sanmıyorum. Berkin olayına hak veriyorum ama bunu siyasilerin kullanmasına karşı çıkıyorum. Bir Chp Bir Mhp bunu sürmek yerine adam akıllı öne sürecek şeyler bulmalılar. Arasalar bence çok sey çıkacaktır. Ve son şunu da demek istiyorum ki eğer şehit olan polislerimiz başımızdaki şeref sahibi olmayan kişilerin adamları değilse kesinlikle önemli . Fakat o adamlardan ise müstehaktan baska bir şey demem. Umarım söylemek istediğim anlaşılmıştır.

1|2
    2|2
  • berkine uzulenler elbete polislere de uzuluyorlar. kimse olmemeli. kimse evlat acisi yasamamali. benim problemim sistem. basta olanlar. bir emirler verilen olunler. olay berken tek degilki olay emirlerle oldurulen cocuklar gencler

2|1
    2|1
  • Sormalılar.Hesabını sormazlarsa gezide hayatını kaybedenlere üzüldüklerinden de şüphe duyarım.

0|1
    0|0
  • Bizim derdimiz polis değil ki. Onunda yasını tutarız. Bizim polisimiz o, biz zarar vermek ister miyiz ki onlara ? Kendi polisimizi üzerimize saldırtanlar hepsinin katili.

2|1
    1|0
    • diyorum şimdi siyasiler baştaki hırsız muhalefet ne kadar suçluysa eylemcilerde bir o kadar suçlular

• Biz sadece yürüyoruz. Bize saldırıyorlar. Nasıl gaz attıklarını gördün mü hiç ? Direk yüzüne doğru atıyorlar. Resimleri görmüşsünüzdür. O kadar kalabalık zarar vermek için gitmiş olsa o kadar polis şu an sağ olur muydu ya da sadece 4 tane TOMA mı olurdu orda ? Aramıza salıyorlar kırıp dökecek adamları, biz sadece yürüyoruz haklarımız için ..

• yapmazlar. polis kim ki onların gözünde. ya da başka bir insan. mısırda başka bir ülkede insanlar katledilirken oh iyi oldu diyen zihniyetten ne bekliyorsun? berkin için çok üzüldüm daha 15 yaşındaymış. ama gösterilerde çekilmiş fotoğrafları var. hala ekmek almaya gitti diyorlar. 6 km öteye kim ekmek almaya gider? yapmazlar arkadaş. yapmazlar.

1|1
    6|6
    • o gösterilerde çekildiği idda edilen meşhur fotonun photoshop olduğunu da biraz interneti kurcalarsan görürsün

• Kim diyor arkadaşım? Çorlu'da o sevmediğiniz CHP tabanının neredeyse %90 olduğu bir bölgede. HDP, DSP, CHP, TKP, TGB gibi kurumlar birleşip eylem yapıyor 2 gündür. Polis 1 defa karışmadı ve 1 dükkanın camı dahil inmedi.

O taksimde olanlar polis müdehalesi yüzünden.

• Yaparlar , yapılmalı... Kim suçsuz yere öldüyse hesabı sorulmalı

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Adam biber gazı yüzünden ölmüş. Biber gazı bak. Açık havada olsa dahi kullanmayın şu meredi, ölümcül olabilir diye bas bas bağırdığımız biber gazı yüzünden öldü. Metin Lokumcu'yu öldüren biber gazı yüzünden öldü.

Bir kimse, polis ya da değil, biber gazı yüzünden ölebiliyorsa tek sorumlusu hükumettir, polise gaz sıkma emrini verenlerdir, gaz sıkma emrine uyan polislerdir.

Durun durun, Eskişehir valisi gibi olmak istiyorum: Polisi diğer polis arkadaşları gazla boğarak öldürmüş ve suçu protestocuların üzerine atmış olabilir. Oldu mu la şimdi?

Vicdanınıza sokuyum.

3|2
    0|1
    • terbiyeni takın polis sürekli haksız sizin gözünüzde ilk basınız sıkıştığında hemen aman polis yetiş aramayın o zaman polis suçluysa kendi işinizi kendiniz halledin boşuna eylem yapıyor bazı kesimler benim ülkemin suçsuz polisi sehit oluyor yazıklar olsun

• Durun durun, Eskişehir valisi gibi olmak istiyorum: Polisi diğer polis arkadaşları gazla boğarak öldürmüş ve suçu protestocuların üzerine atmış olabilir. Oldu mu la şimdi?

oldu mu da ne demek cuk diye oturmus.

• Gazı eylemciler mi sıkmış ?Allah şehidimize rahmet eylesin.Bu gergin ortamı yaratan üslup hala arsızlık içerisinde. Merak etme biz o polisi halkın üstüne salan tayyiptende hesabını soracağız.Ülkeden kaçmaya fırsatı kalmayacak.

5|3
    1|2
    • su saatten sonra eylemcilere karsıyım daha önce değildim ama son 2 günde çok polis sehit oldu ve bu durumdan çok canım sıkıldı

• hiç bir eylemci polis öldürmemiştir.eylemcilerin işi polisle değil ki poliste halkın evladı.Eylemcilerin derdi güç zehirlenmesi yaşayıp milleti ötekileştiren hırsızlık,yolsuzluk ve arsızlık içinde olan iktidara.Polis her zaman hükümetlerin emrinde olmuştur.Malesef bu geçmişten beri böyle.

• Polislerde onur olsa sisteme karşı çıkarlar, birlik olup istifa etmek, karşı çıkmak çok mu zor? Gidip çöplerden kağıt toplayıp satsınlar daha onurlu helal ekmek. Üç beş kuruş fazla para için yazık değil mi bu kadar insanlara acı çektirmeye, insanları öldürmeye değer mi? O kadar vicdansız ca copluyorlar ki insanları sanki karşılarında cansız bir varlık varmış gibi.

4|0
    1|0
    • tamam işte mutlu olabilirsin 2 gün içinde 6 tane polis öldü kına yakabilirsin al sana fırsat

• düzgünce derdini söyleyen birine niye küfürle saldırayım benimle aynı görüşü benimsemek zorunda değilsin keza bende öyle seninle aynı görüşü benimsemek zorunda değilim ama bu insan gibi konusmayı engellemez senin görüşünü savunmuyorum ama saygı duyuyorum

• Doğrusu bu. Böylede olmalı. İnsanlar ne yazık ki öyle değil. Hemen küfürle saldırıyor, tepki gösteriyor. Dinlemek önemli. Yanlış da olsa karşımızda ki bireyi, insanı dinlememiz lazım. Zaten günümüz de ki sorun da bu. İnsanlar karşılıklı oturup konuşamadıkları için bu sorunlar boy gösteriyor. Mecliste de durum böyle.

• link bak aynı sitenin bu haberine göre de eceliyle ölmüş.allaha mı hesap soracaksınız ?

1|0
    0|1
    • kendi attığın linki bir oku istersen polis gaz yüzünden öldü doltorlar dahi öyle söylemiş senin linkindede haşa eceliyle ölse kimse bişey diyemezdi ama o polis eylemciler yüzünden öldü

• eylemciler olmasaydı ne o polis orda olurdu ne gaz atılırdı ortama artık benim düşüncem budur Türkiyede polise askere karşı gelenlere ne denirse eylemcilerde artık onlardandır

• demokrotik bir ülkede halkın en doğal hakkı olan eylem yapma özgürlüğünü diktatörce bir şekilde elinden almaya çalışan gözünü iktidar hırsı bürümüş bir adamın son kurbanı bu polisimizidir. bu ölümlerde sorumlu hiç birzaman halk veya polis değil onlara bu emri veren iktidardır. emri veren rte dir ve bunu bizzat kendisi itiraf etmiştir. benim merak ettiğim aşırı gaz sıkan ve polisi şehit eden diğer polisler tutuklanacak mı :)

2|1
    1|0
    • yav arkadaşım ekmek almaya 14 yaşında bir çocuk 6km öteye gidermi Allah için cevap ver ya?

• benim demek istediğimin ekmekle alakası yok. sadece yanlış bilineni düzelttim. şimdi kendini 14 yaşında bir çocuk yerine koy ve olayların olduğu o dönemi göz önüne getir. sen olsan gider misin uzaktanda olsa bamak için. şahsen ben giderdim.

• yazdığımı iyi oku. suçlu polis de değil halk da değil . polise bu emri verende. bugün bulunduğum şehirde de polis karakolları önünde de eylem oldu emniyet müdürü bütün polisleri polis karakolunun içine çekerek halkın istediği gibi eylem yapmasına izin verdi. hiç bir olayda olmadı. kimsenin burnu da kanamadı biber gazı plastik mermi de sıkılmadı.

• Aynı derecede polise de üzüldüm. Yeni evlenmiş üstelik yazık oldu. İnsan bunlar be.. İnsanız ulan.

1|1
    0|0
  • Bu gün ölen polisi öldüren de polis. Bilip bilmeden sadece soru sormak için sormayın

4|4
    3|1
    • bugün insanlar olay çıkarmasa polis su saatte soğuk morg odasında değil sıcak yatağında yatardı

• dediğim gibi o hırsızında suçu var ama eylemcilerinde suçu var kesinlikle

• sende önce insanları genelleme yapmadan anlamaya dinlemeye çalış. batmışsınız demeye hakkın yok. benim kimseyle göbeğim bir değil. vicdanda insanlıkta benden fazla kimsede olamaz. berkin eylemlerde vefat etti diye üzülmedimmi sanıyosun? insan ölmüş insan arkadaş! kalbi olan kim üzülmez? keşke herkes birbirini anlasa biraz. şimdi bunları tartışıyo olmazdık

• "Atmasaymis bibergazini", "Ne isi var orda kalsaymis evde", "Kendi insanina Gaz atan kisiye ben sehit demem"

Butür ifadeler tanidik geliyor mu ? Evet geliyor cünkü butür ifadeleri sizin gibiler Berkin ve diger ölen gencler üzeri kullandiniz.

Artislik yapma. Erdogan askerlere kelle dediginde sokaga cikanlar gene bizdik. Siz evde oturup Erdogana alkisladiniz.

Komutanlar hapise girerken alkislayanlar sizdiniz. Polis senin umrunda degil.

3|1
    0|1
    • ne tayyip benim umrumda ne muhalefet nede berkin bu olaylarda siyasiler kadar eylemcilerde suçludur artık benim düşüncem budur bu devletin polisinden ve askerinden hiçbirşey daha önemli değildir

• yazıklar olsun polisi böyle görerek sadece düşman kazanıyorsunuz polis sehit olduğu zaman dağlarda ne de olsa görevi dersiniz dediğim gibi düşman kazanıyorsunuz yazıklar olsun

• Ne düsman kazanacagiz ? Polisde sen ben gibi bir insan. Ve nasil Firincilik mesleginde serefsiz insanlar oldugu gibi, Polis meslegindede serefsiz insanlar oluyor.

Adam Polis olmaklan melek olmuyor bunu sana demistim bikere.

Ve hayir Halkini ve Vatanini sevmek Polisin yaptigi her hatayi ya da pisligi iyi göstermek ya da örtmek degil.

• Mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin...

0|1
    0|0
  • Vekillerin suçu taa ne gerek vardi Kayseri'den Muş'a polis goturmek Mus'ta polisler yetmiyor mu? Ustelik erdogan kendi adamlarini goturuyor o da yetmiyor. Sadece devletin suçu sehit olan polislerinde çocuklari vardi, baba olmaya aday olan sehidimiz vardi. Suç bizden degil devlete soyleyin. Biz de istemezdik polislerin sehit olmasina, Musa gitmesine. Allah rahmet eylesin. Bakalim Turkiye nereye dogru gidiyor bu ulke bize emanetti ama kullaniliyor Turkiye

2|0
    0|0
    • siyasiler proveke etmeye çalışıyor bu eylemdeki insanlarda oluyorlar siyasiler ne kadar suçluysa eylemcilerde bir o kadar suçlular

• Ne diyelim keske o gun yasanmasaydi. Bak bugun cenazede polis yoktu olay olmadi keske eylemlerde polis olmamis olsaydi bugun farkli olurdu.

• Aynen kardeşim çok haklisin 5 yildiz..

Basimiz sağolsun vatan sagolsun Allah sabir versin ailesine ..

Birileri binada yas tutarmi acaba..

0|1
    2|1
  • adamlar havai fişek atıyor. polis biber gazı sıkınca suç oluyor. zihniyetsizler, naparsın.

0|2
    2|0
  • Sen berkin için ne yaptın da bunu sorma hakkını kendinde buluyorsun?

4|4
    5|4
    • bu ülkenin polisi askeri benden ve diğer vatandaşlardan her zaman daha değerlidir bu benim gözümde berkinde önce herzaman şehitler gelir berkin gezi olaylarında pkk yandası bir çocuktu ölmeyi hak etmiyordu çünkü adı üstünde çocuktu ama bu ya bu polis?

• ne diyim. ben ne desem senin fikrin değişmiycek sen ne desen benim fikrim değişmiycek. hepimizin istediği insanlık vicdan ama herkes bitek kendisinde olduğunu sanıyo. Allah sonumuzu hayır etsin. iyi akşamlar

• Amin ama ben su zamana kadar tarafsızdım su saatten sonra eylemcileri sevmiyorum haa sizde polisi sevmiyorsunuz ben sizin görüşünüze saygı duyuyorum sizde benimkine duyacaksınız neyse arkın dediği gibi Allah sonumuzu hayır etsin

• artık ne söylesen boş millet neye inanmak istiyorsa ona inanıyor kardeşim.

1|1
    1|0
  • sen sor kardeşim o kadar meraklıysan

2|0
    0|0
    • İnşallah bu eylemcilere karsıyım artık onlardan soracam sandığa gitmeyerek siyasilerirn hepsinden soracam elimden geldiği kadaar

• onlar anca rabia'ları ve berkinleri malzeme yaparlar. hükümet ve yandaşları da aynı terane, hükümete karşı olup şu an ortalığı karıştıranlar da.

0|0
    0|0
  • Onun hesabını polisçilik oynadığı arkadaşlarından sorcaklar. Göstericiler katil değil ki kafaya kapsül atıp adam öldürsün. Oh ne güzel öldürün onuda gezicilere yıkın.

Ayrıca ne işi varmış orda?

1|0
    0|1
    • eylemcilerin peşini toplamak için polis iç huzuru sağlamak için var ve iç huzuru bozan eylemcileri engellemek için ordaydı yani görevini yapıyordu

• Huzuru sağlamak :) komiksin

• biber gazından öldü diye biliyorum?biber gazını berkin mi atıyor?

3|5
    5|2
    • berkinle alakası yok bana ölen polisin hesabını verebilecekmisin?

• kardeş benle ne alaka ki? devlet koruyamıyorsa, Allah rahmet eylesin oda bizim polisimiz, berkin'de evladımız

Yükleniyor...