Eşiniz sizi aldatırsa ne yaparsınız ?

terk mi edersiniz ? hiç bir şey söylemeden ayrılır mısınız ? kavga gürültü yaptıktan sonra mı ayrılırsınız ? yoksa her şeyi sineye çekip evliliğinizi mi kurtarırsınız ? kendim için şunu söylemek istiyorum ama diyeceklerimden şunlarr anlaşılmasın ben demiyorum ki dünyadaki en namuslu adam benim veya en erkek adam benim de dmiyorum velakin böyle bir duruma düşersem çeker vururum o kadını . onu vuramazsam kendimi vururum böyle bir şeyle yaşayamam.(bi film izledim konusunda aldatma falan vardı çok canımı sıktı ondan sormak istedim). siz ne yapardınız ?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• boşanırım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Vurupda onu mutlu edemem (cennetlik oluyor) kendimide hem burada hem öbür dünyada cehennem mi hazirlayamam.

Tabi tepki olaya göre değişir ama aldatma insan kendine yaptigi bir çirkinlik.

0|0
    0|0
  • Abi hem sinirlenirim. Ama hem de onun bana muhtac oldugunu kanitlamaya calisirim. Baktim olmuyor. Salarim gider

0|1
    0|0
  • büyük konuşmamak gerekli tabi diğer etkenlerde önemli. eğer işsiz, aile desteği olmayan bir kadınsa her türlü sineye çeker, hele de çocukları varsa. bekar çocuksuz maddi özgürlüğü olan bir insansa ağzına tükürür piç gibi bırakır adamı ortada, maddi gücü olan ama çocukları da olan bir insansa çok bocalar gidip kalmak arasında.

0|0
    0|1
  • Kimseyi vurmam. Ama canını yakmam gerek. O benim canımı yaktı. Yaptığının aynısını yapmam da bulurum evlenmişim eşim sonuçta kesin biliyorumdur zayıf noktasını:D Ayrılırım geri dönüşü olmaz

0|0
    0|1
  • sinir bu valla hele bide nasıl öğrendigine baglı sevgili olsa neyse dicem ama eş bu vallahi gözü döner çeker vurur insan ama ben k*yardım g*tne gitsin heralde napıcankı napabilirsin seni kaybetmeyi seçeni ?

0|0
    0|1
  • kavga eder giderim asla affetmem !

0|0
    0|1
  • Sessizce ceker giderim

0|0
    0|0
  • direk boşanırdım

0|0
    0|1
  • Benim esim Allah'in izniyle beni aldatmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aldatmalarda biraz de eşler suçu kendinde aramalı bence

0|1
    0|0
  • Allah göstermesin

0|1
    0|0
  • törelerimiz namus cinayeti der . ama yapılmaması lazım aslında ama bunu yediremeyiz.

0|0
    0|0
  • bekarlara boşanmak kolay tabi, kuş kadar kültür kuş kadar zeka sonuçlar ortada, keşke ana babalarınız korunsaymış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...