Kızlar...Siz olsanız ne yapardınız...?

Size karşı hoşlandığını belli eden çocuk, ertesi gün sizi görmezden gelse, ne yapardınız.? Bu çocukla bir şekilde aynı ortamdasınız, işte,okulda...

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• nedenini sorgularım yanlış bir şey mi yaptım acaba neden böyle davranıyor bu diye

0|0
    0|0
    • Diyelim ki yanlış sözler sarf ettiğini anladın. O zaman ne yapardın?

• özür dilenecek bir söz olmadı aslında. Sadece çocuk biraz ilgi gösterirken sebepsiz yere surat asıp durdunuz. Başka bir duruma sinirlenip o çocuğun seninle olan konuşmasına ters cevaplar verdiniz. Böyle bir durumda çocuk da moral bozukluğu ile ertesi gün yokmuş gibi davransa, nasıl davranırdın ona karşı? Normal şartlarda sen çocuğu sevmiyorsun. Gün içinde muhatap olduğun bir kişi.

• Yani bir yerde gorursem ve yani bir sekilde goz goze gelirsek falan gidip konusurum ama hoslanmiyorsam gormedigim halde ayrica onu aramaya calismam

Kızlar Ne Diyor 6

• Niyetim yoksa umursamam ben de görmezden gelirim. Küçük bir ihtimal bile olsa göz göze gelip selam veririm en azından..

0|0
    0|0
  • Kafam karisirdi tabi noluyo diye ama bisey yapmazdim. Hatta ayni onun gibi davranirdim. Oda kendi salakligina yansin

0|0
    0|0
  • o cocugun tam bı mal oldugunu dusunurdum.

0|0
    0|0
  • bak ciddi diyom durdurur kafa atardım:)dalgamı geçiyon be derdim

0|0
    0|0
  • salakmı bu çocuk acaba diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • kısa ve net cevap veriyorum s.ktr ederim tatlım ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...