Kalbin mi, aklın mı?

Kalbin mi, aklın mı?

Aşkını nasıl yaşıyorsun?

Söz konusu aşk olduğunda duygularının peşinden mi gidiyorsun, yoksa her zaman akılcı mı davranıyorsun?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Önceden duygularımn peşinden giderdim ama öyle olmuyormuş meğer. artık aklım kalbimin önüne geçiyor. Buna da büyümek deniyor sanırm.

0|1
    0|0
  • Tabii ki kalbim. Icimden geldigi gibi yasiyorum. Sonra aklim diyor ki vay be sen ne gerizekaliymissin. Ben de laf ediyom tabi. Altta kalmam hic. Sonra basliyoruz sovusmeye. Bu noron benim o noron senin. Derken ben yeniyorum. O da yiyip kendini bitiriyor. Kendini yemekten beyin kalmadi zaten

0|0
    0|0
  • Kalbimin sesini dinledim hep ama anladimki hata yapmisim aklimi kullanmakiymisim

0|0
    0|0
  • Kalbimi dinledim mi hep yanlis yaptim o yuzden akil diyorum.mantigimla hareket etmeye calisiyorum.. :)

0|1
    0|0
  • kalbim gerçekten çok geniş fakat aklımın sınırlarını zorlayacak şeyler yapmaktan her zaman kaçınırım aksi halde sonuç her zman hüsran olur

0|0
    0|0
  • Ne kadar asik olursam olayim mantigima ters dusecek hicbir sey yapmam

0|0
    0|0
  • aklıııııım :) kalbim yanlış yapabilir yanlış kararlar verebilir çünkü

0|0
    0|0
  • Aklım .

0|0
    0|0
  • aklım tabiki, kalbim hep yanlış yapıyor

0|0
    0|0
  • Şu an bulunduğum durum ve çok arada kaldım galiba kalbim galip gelicek

0|0
    0|0
    • aynen bende öyleyim ama aklımın galip gelmesini diliyorum

• kalbın sonra aklına ısyan etmesın :D

• Bilmiyorum ki ne yapacağımı neyi kimi dinleyeceğimi herşeyin ilacı zaman da o süreçte ben de daha fazla ölüyorum :((

Erkekler Ne Diyor 2

• abicim bence aşkıı yaşayan ama harbiden yaşayan insan aklının peşinden gitmezz gidemezz öyle bir dünya yokk yanlışmıyımm ?

0|0
    0|0
  • duygular aşkı oluşturur

akılda genelde engeller

0|0
    0|0
Yükleniyor...