Sevgilim benimle 1 hafta alakanı kes dedi

Merhaba arkadaşlar.. Sevgilimle bir buçuk senedir beraberiz birbirimizi seviyoruz ancak dün bana kızdı dün 3 gün mesaj atma arama görüşmeyelim demişti ben dayanamadım uzun tüm sevgimi anlatan bir yazı yazdım.. Onu çok seviyorum kaybetmekte istemiyorum bugün de ona yarın yanına gelicem dedim gelmiceksin uzatma dedi ve 1 hafta görüşmicez benle alakanı kesiceksin bı süreyi sen uzattın dedi ne yapıcam bilmiyorum kendimi çok hırpaladım çok ağladım ama mecbur tamam demek zorunda kaldım.. Sizce neden böyle..

Güncellemeler:
Bu arada benimle gerçekten ayrılmak istediğinde ya da çok kızdığında face şifresini değiştirirdi direk ama şuan facesine girebiliyorum..

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• ne dedin de kızdı ki sana ya da ne oldu da kızdı

0|0
    0|0
    • Özel ders alıyorum ben üniversite sınavına hazırlanıyoruz hocamla telefonda ders planı yaparken güldüm ona sinirlendi biliyorum abartıyo öyle şey mi olur diceksin ama işte bu yapıyo..

• Uyuyamaz tabiki sen öylesin bende öyleyim keşke o da öyle olsa şuan içim içimi yiyo ama mesaj atsam sinir strese sokcak beni kızıcak

• bak ben durumdan gerçekten şüphelendim ya baskası varsa mesaj at bu seferde kızarsa o sonucu gösterir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• o zaman ağzını sıkı tut her kelimende süre uzuyor gördüğün gibi :)

0|0
    0|0
    • Evet öyle oldu malesef :) ama bikaçgün sözünü dinleyip mesaj atmazsam yumuşar belki :/

• sen ona ilişkinin ciddiyetini anlat oyun olmadıgını iki gün ara verelim yok bilmem ne oldu yok su oldu yok bu oldu sen cocuk oyunumu sandın dıyemedın mı ya senı ıstemıyorsa bos bırak hatta sen ona mesaj at kalbinin cok kırıldıgını oyun olmadıgını boyle seyler ılıskıde yer almaz aklından gecen neyse onu ogrenmek istiyorum de ve atacagı mesaj onemlı degılse cevap bıle yazma bırak o senın ardından kossun yoksa cok yıpranırsın

0|0
    0|0
  • Kardes o eleman senide siniyor olabilir. Yada ayrilmak istedigini soyleyemiyor senin acikca dile getirmenide bekliyor olabilir..

0|0
    0|0
    • Ama yüz yüze gelelim onunla bir bunları hatırlatıcam ona

• ne tasalaniyorsun ikinizde kafanizi dinlersiniz 1 hafta kebab

0|0
    0|0
  • Sevmiyor seni.

0|0
    0|0
  • Seni terkedicek,hazirlik yapiyo bence

0|0
    0|0
    • Beni sevmese onu tanımasam bende öyle düşünürdüm ama terketmek istese bunu direk söyler uzatmaz böyle.. Çok ayrılık noktasına geldik ama beni bırakmaz bundan eminim..

• E cocuk sıkılmistir naapsin :D 1.5 sene.d ben 1 ay dayanamiyorum,iyi sabretmis,:D sakayi gecelim de insallah bisi olmaz,arada bir olur boyle,uzulme .d

• Tamam teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir sure ustune gitme hatta bir haftadan sonra da yazma seviyosa o gelir ask icin savasmak mubahtir ama sacmalamis biraz kendisi

0|0
    0|0
    • Yazmicam bakalım ne olucak ama bu bir hafta içinde ayrılalım ara verelim ayaklarına yatarsa o zaman her şey değişir bu kadar iyimser olmam

• Bilmiyorum tabi ama olayin o kaddar buyuyecegini dusunmuyorum erkekler biraz bizdeki sevgiye giveniyorlar hep pesimden gelir diye dusunuyorlar biraz dizginleri ele almakta fayda var

• Adamin illa ko hakaret mi etmesi lazim?

Ne yapmis olabilirsin ki o popisi kalkmis gozu disari kaymis gonlu yola cikmis oglanciga?

0|0
    0|0
    • İyi niyetimi çok kullanıyo..

• Kullanmiyo sen kullandirtiyosun. İnat ask degildir unutma bunu herkes seni sevecek diye bir kural yok.

• Doğru ama elimden geleni yapıyorum sorun olmasın diye kendi bişey yapsa hemen benim en ufak bişeyimi bulup kendini aradan çıkartıyo..

• benım durumda boleydı sonu hüsran :(

0|0
    0|0
    • Hadi ya :( ya beni bıraksın istemiyorum onu çok seviyorum..

• :( :( :( benımkının hayaında 5 kız vardı benleyken ve sozlendı

• Birseymi yaptin sen sus ve 1 hafta gecsin bekle.

0|0
    0|0
    • Hocama gülerek cevap verdim diye bu haldeyiz :/

• Ben neleri ozluyomda kavusamiyom o kadar imkansiz en cokta sesini.

• Allah yardımcın olsun.. Zor çok zor..

Yükleniyor...