Kapat

Allah'ın kuralları geçerli ise...!

Çok sevdiğim bir söz var,

"Günah işleyeceksen git Allah'ın olmayan bir göğün altında işle!" diye.

Allahın FARZINI bilmeyip de,onun dünyasında kendi TARZLARINI yapanlar ne kadar samimi olabilirler ki?

Siz ne diyorsunuz...Yorumlarda polemik yapmayın lütfen.Sadece biraz düşünelim diye sordum. ;)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne demek istediğini çok iyi anladım ve hak veriyorum tabiiki de. Ancak bu yukarıdaki Zeb denen haspam da haklı. :)

Bir insan, elbette dünyaya zevki sefa için gelmemiştir. Ben yer-içer hayatımı yaşarım diyen bir insanın çayırda yayılan davardan hiçbir farkı yoktur. İnsanı hayvandan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi ibadet etmektir. Ancak ibadet etmeyin daha sonradan tevbe istiğfar edenleri bu kategoriye koyamayız. Allah hepimize isabetli kararlar almayı nasip etsin.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• hatasiz da gunahsiz da kul olmaz arkadasim bu kadar sig bakma olaya

senin hic gunahin yok mu

Allah hidayet versin deyip gecmek duser sana yargi Allahindir

1|0
    0|1
    • Ben diyorum ki yani kısaca Allahdan uzak kişiler size ne derece samimi gelir...biraz etraflıca sordum soruda ama.,

• Allahtan uzak diye biz ona kizamaiz zaten Allah goruyor bie dusen anlatmak teblig etmek

• :) çocukça bir laf.

Baya samimi olabiliyorlar. Değişir.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Cehennem gereksiz değil ;)

0|1
    0|0
  • seni tanımam etmem ama o kadar çok adam biliyorumki sözde müslüman gider sigara içer içki içer ya da hacı hocadır bir kız kuyruk salladımı direk basar gider bu yüzden asıl bu insanlardan korkucaksın...

0|0
    0|0
  • yani ne konuda samimi olabilirler ...kendilerine yeni bir din sentezi yapıp ona göre mi yaşamaları

0|0
    0|0
Yükleniyor...