Evleneceğimizi o kadın da dahil herkes biliyor, nasıl böyle bir şeye cüret edebilirler?

Gel de çıldırma ya başıma gelene bakın bu 2. oldu

arkadaşlar; sevgilim bi öğrenci yurdunda personel olarak çalışıyor. Yanında bi abi var çok seviyoruz ikimizde. Bu abinin halasının kızı ara sıra yurda gelip oturuyomuş. Bi gün gelirken yanında bi kadın getirmiş. Kadının gözü hep benim sevgilimdeymiş, bunu hissedince uzaklaşmış ordan sevgilim. Bugün halasının kızı yine gelmiş ve sevgilime geçenki kız seni sordu o da gelecektide senin çağırmanı bekliyo demiş. sevgilim kadını azarlamış, şimdide müdüre şikayette bulundu rahatsız oluyorum bu kadının gelmesinden diye. olayın ilginç yanı herkes biliyo benle ilişkisi olduğunu ve yaza evleneceğimizi o kadınlarda dahil. nasıl böyle bişeye cürret edebiliyolar ya

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• evli oldugunu bilse bile o kadın yine gelecektir..kişilik sahibi olsa idi ;zaten bu davranısı sergilemezdi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence sevgilin en doğru olanı yapmış.yoksa bu devirde insanlara güven olmuyor, başınıza iş açmak içinde yapmış olabilirler bu durumu, Sevgilinin değerini bil :)

0|0
    0|0
    • onun değerini biliyorum zaten teşekkür ettim bunu bana anlattığı için, çünkü anlatmasa hiç haberim olmazdı aramızda kilometreler var, kadının niyeti başka ya gidip öldürecem o zaman görecekler

• herkes hakkettiğini yaşasın ama kimsenin hayatına müdahale etmeden, zindana çevirmeden

• :) umarım

• İsterse mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı aldırsın. Hay allam ne günlere kaldık ya :)

0|0
    0|0
  • demek ki cürret edebiliyormuş sekerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...