Eylemlerde orantısız güç kullanıldıgını düşünüyor musunuz ?

Eylemciler ikiye ayrılıyor.

1- Cidden hiçbir örgüt üyeligi olmayan, silah tasımayan, polise tas atmayan sadece orada bulunup eyleme slogan atarak destek olanlar.

2- Örgüt üyeleri, polise tas atanlar, direkleri sökenler, otobüsleri yakanlar.

Eyleme destek veriyorum, ama 2. tür insanlara destek vermiyorum.

Buna ragmen, paylasılan bütün videoları izledim. Polis ve bakanlar insaniyetini yitirmistir.

- Bir kadını 3 polisin dövdüvü video izledim.

- Bir genci 5 polisin dövdügü video izledim. Genci gözaltına almadılar, çünkü alırlarsa haklarında suç duyurusu açılacak. Sadece dövüp bıraktılar.

- Egemen Bagıs denen adamın, berkin elvan cenazesine gidenlere nekrofili dedigi tweet'i kendi hesabında gördüm.

Basbakanın berkin elvan hakkında tek kelime ettigini duymadım. Müslüman adam bir bas saglıgı diler lan, yazıktır.

Biber gazını havaya, yere değil de insanların üzerine hedef alan bir polisin öfkeli hareketlerini gördüm bir video'da.

Ve toma'nın, grup dagılsa dahi insanlara hala su sıkmasını gördüm.

Bunun adı fasisizm'dir, bunun adı diktatörlüktür.

Güncellemeler:
KKK'yı koymayı unuttum

''Koyun Koruma Kalkanı''

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• sana katılıyorum ben de böyle düşünüyorum, aklı başında eylem yapan insanlara bile hemen ilaçlı sular, biber gazları vs., sürekli sürekli susturuluyoruz, bu ülkenin gençlerinden çocuklarından bu kadar mı nefret edilir

0|1
    1|0
    • Bu ülkeyi düzeltecek olan gençlerdir, çocukları öldürüp, gençleri sulayan fasist polisler değil.

• Ekmek kanla kazanılmaz. Taksicilik yapsa yine aynı parayı kazanır o adamlar. Eger ki sen gaz fisegini adamın kafasına bilerek sıkıyorsan kusura bakma da katilsindir. Ve bu adamı cezalandırmıyorsa devlet de katildir. Yahu o kadar genç öldü hiç içeri giren polis yok. Hepsi görevini yapıyormus lafa bak.

• işte ben de onu diyorum, hakkıyla yapanlara lafım yok ama orantısız güçle bu tarz şeylerin olmasına sebep olanlar cezasını çekmeli evet

Kızlar Ne Diyor 5

• 1. türden dediğin insan eylemcilerin içinde çok çok az.

adam gibi eylem yapılsın bitsin.

şu an eylem değil savaş alanında gibiler.

o zaman 1. türden insanalr yanlarına gelip onları yok sayarak yakıp yıkanları durdursunlar.

yoksa tabikide polise kalır bu iş.

kaldı ki kendi tanıdıklarımdan biliyorum polislere sırf keyf için neler yaptıklarını. bence orantısız güç yok.dua edin polise sıkma emri verilmedi daha .

0|0
    1|2
    • Akp'lisin,dincisin. Bunlar tesadüf değil. link Al bunu izle. Eli sopalı akp'liler de dalıyor halka. Hala orantısız güç yok diyorsun. sen ses kayıtlarına da montaj dıyorsundur simdi kör seni

• gizliden provakatörlük yapıp laf sallamak kolay. neyse engelide basarsın şimdi. al oyna kendi sorunda. :P

• Hayir cahil oldugun icin zaten engellisin bende

• Yazdıklarının hepsinde haklısın. Bugün o annenın haykırışlarını duydum hayatım boyunca unutamıycam sanırım. Egemen Bagıs hakkında gereken cevabı enver aysever televizyonda çok güzel şekilde vermiş.

1|0
    1|0
  • olu uzerinden yapilan siyasetin kime faydasi var soyler misin

kim berkin elvani gercekten taniyor

0|1
    0|0
  • şerefsizlik bu yapılan sığmaz insanlığa. küçücük çocuk ölmüş alevidir diyolar çok vicdansızca bu.

0|0
    0|0
  • Kafam çok karisik gözüm yaşlı sadece izliyorum şoka girmiş gibiyim ama dualarla bu ülkenin kötüye gitmesine izin vermicem sadece eylemlere katilmak bir işe yaramiyo gidenleri geri getirmicek eylemler sadece bize yapilan oyun o çok ayri bir konu ama şu anki hükümetde pisliğin pisliği sadece milliyetçiliğimle yaşiyorum işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bırak allahını seversen ya berkin elvan dediler ekmek almaya gidiyor dediler cocugun sapanla resmini gördüm var mıböyle birşey ya ? İnsan kendi ülkesinin polisini taşlar mi abi geçelim bu ayakları orantasız güç diye birşey yok bence o taşları sana atsalar sende o gücü kullanırsın kardeş bırakalım bu işleri cidden sıkıldık artık.

1|2
    2|2
    • O resmin photoshop olmadıgını %100 biliyor musun ? Ben izledigim videolarda 3 polisin 1 kadının suratına en az 10 jop geçirdigini gözlerimle gördüm. Şahsen ben izledigim video'nun gerçek oldugundan %100 eminim. Gazeteci bir arkadasım çekti koydu hatta sanal ortama. Yazıyı anlamadıgını ve provatorluk yapmaya calıstıgın ortada. Anlayana kadar tekrar oku senin gibi tiplerle tartısmıcam.

• olum cesur ol biraz bu soruyu gizli soracak kadar korkaksın gelmişin burada ahmak kesiyorsun

• kardes sana s.git demedik mi ne ötüyon hala ?

• Bu soğukta insanlara tazikli su sıkıyorlar sonra vicdandan allahtan bahsediyorlar bunlar allahsız bunlar kitapsız

1|2
    0|2
  • başbakan öyle akıllı kurnaz bir adam ki bütün olayları lehine çevirmesini biliyor..şeytana bile pabucunu ters giydirir..adam makam için herşeyi yapıyor...

her olayı hükümete darbe diye lanse etmiyormu türkiyenin yükselmesini engelliyorlar diye bas bas bağırmıyormu ee kitleleri de böyle etkiliyor...ben bu adamdan korktum valla hırs neler yaptırıyor ama olsun NAMAZ KILIYOR ALNI SECDE GÖRÜYOR YA olsun..!herkes bu kafada maalesef...

evet polis orantısız güç kullanıyor egosundan mı yoksa o anki ruh halinden mi bilinmez tabii..kim ne yaşattırırsa bir başkasına(OLUMLU YADA OLUMSUZ) ALLAHTA ona ON KATINI YAŞATSIN...

1|0
    1|1
  • "Bunun adı fasisizm'dir, bunun adı diktatörlüktür." işte senin gibilere gazı verip verip sürüyorlar meydana, sonra kalabalıktan istifade başka işler çeviriyorlar. Eee ne diyim, biz eşek olduktan sonra sırtımıza binen çok olur.

1|0
    0|0
  • orantisiz guc yok

1|0
    1|1
    • Where is your eyes ? İn ass ?

Yükleniyor...