Siyaseti bir kenara bırakın hele de bu giden kaçıncı can oldu sahi ?

**Siyaseti bir kenara bırakın hele de bu giden kaçıncı can oldu sahi ?

Hani şu

Sayın Tayyip Erdoğan israil e "sizin çocukları nasıl öldürdüğünüzü biz çok iyi biliyoruz" dediği günü dün gibi hatırlıyorum.

Hesabı sıfırlamayı da geçtim,gerçekten geçtim sıfırlasın .

ama can ya insan canından bahsediyoruz

insanların özgürlüklerinin kısıtlandıgı bır ortama surunlendıgımızden

bı karanfıl dagıtmanın bıle suc oldugu ve polıs mudahalesıne tabıı oldugunu

Hani israile kafa tutup müslümanların lideri gibi davranmıstınız Sayın Recep Tayyip Erdoğan

Böyle canlar gidince siz ve teşkilatınızın neden hiç sesi çıkmıyor acaba çok merak edıyorum.

Yoksa o ebediyete giden canlar müslüman değiller mi,

insan olmak ya insan...insan olmak ne müslümanlıkla bağdaştırılır ne hristiyanlıkla

insan olan insan canının katline müsade etmez edemez..!

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• herkes işine geldiği gibi konuşuyor inan.

herkes ayrı telden çalıyor.

canlar gidiyor kimsenin umru değil.

ister yaşlı ister genç olsun vatanı uğruna ölen her can değerlidir.

olaylara siyaset olarak değil insani yargılarımızla bakmamız gerek.

duyarlılığın için tesekkur ediyorum..

0|1
    1|0
    • yorumlara bı bakarmısın

ben siyasetten uzak bakın dıye uyarmısım

insan olarak bakın demısım

sen ınsansın bende o ve bız buradakıler bu ekran karsısında bu yazıyı okuyanlar

insan vıcdanlıdır merhametlıdır

nasıl olurda hala aklı olan ınsanlar

merhametsızce hala konusmaya devam ederler

bır devletın devlet lıderının mılletı uzerındekı durusu tutumu cok onemlıdır

bumudur kucaklayıcı olmak

bumudur ayrımcılık yapmamak

muslumanlıga sıgmayan bu tek yanlı tutum bumudur

insanız bız

hepımız ınsanız..

• Artı soruyada eksi yağıyor

tabi

biz yanlış bir soru yönelt tik

• hayırlısı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerçekten berkin öldü diye mi üzülüyosunuz.bırakın artık ölmüş bir insanın arkasından siyaset yapmayı.Aylardır yanımızdaki ülkelerde hergün onlarca ölen çocuklar gezi olayı yüzünden yaralanan ölen polislerimiz neden umrunuzda olmadı ve olmuyo.Doğuda polise taş atan terörist oluyoda taksimde atıp hayatını kaybeden neden sehit oluyo.O cocuk bu cocuk farketmez keske hiç çocuk ölmese.Bugün sokaklarda katil erdoğan diye bağırdınız katil erdoğanmı yoksa erdoğanı indirmek icin sağı solu yakıp yıkan polisin biber gazı kullanmasına sebep olan gezicilermi ? Ve şundan eminim bugün bu olay yüzünden hükümeti yıkmaya çalısanlar Berkinin ölmesini 4 gözle bekliyolardı...

2|1
    2|0
  • Filistinde ölenler yataklarında kafalarında bomba patlayarak Allah yolunda, türkiyede bölücülerin dolduruşu üzerine devlete isyan yolunda ölüyolar.

2|3
    2|1
  • Bu ülkede birşey değişmesi için uzaylıların gelip yıllardır boşuna tapınıyosunuz demesi lazım bunun olmasına ne kadar ihtimal varsa birşeylerin değişmesinede o kadar ihtimal var

0|0
    3|1
  • Bugün insanlik insanlik diye bağıranlar, deyim yerindese çığıranlar, aynı hassasiyeti süriyede esat tarafından hergün onlarca berkin öldürüldüğünde sessis kalmaları çelişkili değilmi

0|0
    1|0
Yükleniyor...