Eskiden kalma korkularınız var mı?

Başınıza gelen üzücü bir olaydan kalan ve kafanızdan atamadığınız korkularınız var mı? Mesela ben lise dönemimde dayımın kullandığı araba şerit değiştirirken arkadan gelip vuran bir araba sayesinde ölümden döndüm, araç pert oldu.Etkilerini şuanda araba kullanırken hissediyorum.Şerit değiştirirken korkuyorum ve zaman zaman uzun süre beklemek zorunda kalıyorum.Sizin buna benzer bilincinize yerleşip istemsiz refleks yaptığınız korkularınız var mı?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• 1 kaslı erkeklerde korkarım cükü beni dövmüşlerdi 2 arabalardan korkarım araba çarpmıstı 3 asansörden yükseklikten korkarım ablam beni yanlızz bırakıp onuncu kata kadar tek kalmıstım 4 böceklerden 5 pazar arabasından ablam pazar arabasına beni koyup gezdirip yokustan aşagı bırakmıstı :) böleh

0|0
    0|0
  • kapalı alan fobim vardı zar zor asansöre bindirdiler bişi olmaz die ve asansör çöktü yarım saat asansörde kaldım nefes falan alamamıştım hastaneye zor yetiştirdiler :( şimdi asla asansöre binemiyorum kaç katlı olursa olsun bina asansör kapısını görünce bile midem bulanmaya başlıyo

0|0
    0|0
  • babm bana hep derdi sevgilin olurdsa imdiye kadar vurmadım ozmn çok kötü olur bir sevgilim oldu arkadaımında öyle sevgilim beni öğtü bn ayrıldım ama arkadaımın eline bile dokunmadı yani öptü derken yanaktan ama hala utannç duyuyom hep bir sıkıntı var babmı gözmde canlandırıyom acıyıom kendime vicdan azabı çekiyom o zamandan beri evleneceğim kişiyi bulmadan sevgili iine tövbe ettim

0|0
    0|0
  • 3 sene önce parmagımı ynlıslıkla kemige kadar makinede kestim parmagımda kocaman bir sivilce var fındık kadar ve igrenç duruyor bikaç sene snra onu ameliyatla aldırcam o gun bugundur doğrma amakinelerine el süremioyorum :S

0|0
    0|0
  • Boğulma tehlikesi geçirdim 12-13 yaşlarındayken o günden beri su korkum var. Tatillerde denizi seyrediyorum sadece kumsalda çanta bekliyorum :) giremiyorum suya artık.

0|0
    0|0
  • 1.5 yıl kadar önce kızgın yağın yanmaya başlaması ve benim gibi salağın onu suya tutup gözümün önünde alevlerin tavana yükselmesi sonucu yemeklerin içine bile yağ koymaya korkuyorum.

0|0
    0|0
  • Tam iki sene önce on sekiz yaşımdayken gidip park halindeki bi' arabaya vurmuştum.

Çok zaman geçmedi daha fakat o bende feci bi' fobi olarak kaldı, hala daha dikkat ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Eskiden babam bana sinirlendiğinde çaktırmadan bir anda 3-4 tane geçirir sonra tamam lan bir şeyin yok git su iç derdi.Sebebiyse bilmediğim için korku olmazmış tamamen saçmalık.Tam tersi hep korkar oldum.Ne zaman biri arkamdan omzuma dokunsa bir anda elini tutarım.Bu yüzden bir hocamdan dayak yedim.

0|0
    0|0
  • fareden korkarım :)) zaman zaman da adrenalin patlaması oluyor :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...