Basketbol oynamaya hevesim olmuyor fakat kızlar için oynamam lazım ne yapmalıyım?

kızlar basketbolculara bayılıyorlar benimde oynamam lazım ama hiç isteğim yok

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli gel seninle oynayalim sevdireyim tavla kizlari :) Ama su bir gerçek hatunlarin basketbolculara ilgileri tavan seviyede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O kadar da bayılan yok genelde basketbol oynayan erkek değilde hem basketbol oynayan hem de yakışıklı olan erkeklere ilgi var tipin nasıl bilmiyorum yani

0|0
    0|0
    • 8 sene oynayan adam bile bana hak verdi

• Sporu kız için yapan biriyle karşılaşıyorum şok oldum şimdi. Hem futbol oynayan erkekler daha çekicidir bana göre

0|0
    0|0
    • vücut geliştirenler kendileri için mi yapiyor

• Neden, vücut geliştirenlerin hepsi kızlar için mi yapıyor sana göre? Ben hiç öyleleriyle karşılaşmadım. Ama eminim ki karşı cins için yapan da oldukça fazladır ama onların hepsi akılsız bana göre. Spor yapacaksan kendi sağlığın için yapmalısın. Aynı şekilde erkekler için kilo veren, günlerce yemek yemeyen, hayatı spor olmuş kızlara da acıyorum. Basketbolu kendin için oyna kızlar için değil.

• lan o noktayamı geldiniz, yemin ediyom para biriktirip hepinize kız kiralicam

0|0
    0|0
  • kızlar için oynayacaksan hiç oynama daha iyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• alakası yok kardeşim.ben kaç yıldır basket oynadım ama kız arkadaşım yok..bence bırak bu işleri devlet su işleri

0|0
    0|1
  • Daha neler

0|0
    0|0
  • bırak bu işleri :))

0|0
    0|0
  • Kızlar Sanat İle Uğraşan Erkeklere'de Bayılırlar :) İlla ki Basket Olacak Diye Bir Şey Yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...