Beyler kızın kaşarını niye çok seviyorsunuz?

kızlar sizde neden hep serseri ve havai tiplere takılıyorsunuz?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun cevabi basit aslinda ilk sorun insan kendisini sevenin degil sevmeyenin onu surundurenin pesinden kosuyor. Sonra elinde edince birakiyor o askini sevgisini sıkılıyor cunku bunu isteksiz yapiyordur gozune hos gorunmek icin. Kopruyu gecinceye kadar ayiya dayi misali. Bu sefer kadin onun pesinden kosmaya baslar daha sonra evlilik felan denirken tahammul girer isin icine ask biter sabir baslar. Tahammul edebilmek gerekir bir sure sonra nabza gore serbet olayidir bu yani:D Ikinci sorun ise hic dikkatinizi cekti mi bilmem. Kadinlarin tamaminda bir seyleri duzleme huyu vardir. Tanimadigi bir insanla konusurken bile yamuk olan gomleginin yakasini duzleme istegi vardir bir gozu ordadir. Ya da daginik olan bir yeri hemen toplama istegi bu yuzden duzgun olan yeri onemsemezler. Erkeklerde de bu etkiyi birakmak onu degistirmek istiyorlar. Ama bilmiyorlar ki hic bir insan degismez. Bir sure sonra ipleri eline erkek alacaktir. Yine erkek kopruyu gecinceye kadar ayiya dayi demistir. Duzgun olan insana bakmazlar bile zaten onun hayati cok duzgundur nizamidir. Ilgilerini bile cekmez. Bence bu yuzden evlilikte kadinlar bunu hep tekrarliyorlar. Yok ahmet cok degisti yok hasan cok degisti diye. Bilemiyorum benim ki sadece gozlem cevrem de ki herkeste bu var. Gorucu usulu evliliklerde bu laflari daha az duyariz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• evlenmeyi erkekler düşünmez... ciddi birliktelikleride... bunu kızın başarması gerekir... ev hanımı kızlar sürekli ciddiyetçidir yaptıkları espride bile işi gerçekliğe dökerler...ama sizin tabirinizle kaşarlar çıkalım gezelim tozalım... o buna baktı ben şunu beğendim der ve çok rahat takılır... ciddiyetten o kadar uzaktırlar ki bazen erkek arkadaşınızla çıkmışsınız gibi olursunuz... o rahatlığı cinsellik dışında sağlayabildikeler için kaşarlar tercih edilir...

0|0
    0|0
  • Bazı şeyler için seni zorlamaz falan..

Aslında biz kaşarları değil, çok zor / ulaşılmaz olan hatunların triplerini sevmiyoruz, hepsi bu..

0|0
    0|0
  • kaşarlar aslında erkekler sevmez

nedenmı ?

onlarla evlenme gıbı bı çaba gozstermezler

ınsan sevdıgıyle omur harcamak ıster

kaşarları seçme sebebıne gelınce duygu degılde erotızm ve sorumsuz bı heycan yaşamak ıstenmesı

hepsi bu ...

0|0
    0|0
  • Erkekler bunu kolay kabullenmese de ilişkide cinsellik cok büyük rol oynar erkekler için. Aylarca ilişkiyi cinselliğe yönlendirmek için mücadele etmek yerine doğrudan kpnuya girebileceklerini düşündükleri için bu seçenek çok daha cazip geliyor...

0|0
    0|0
  • genelleme yapmamanızda fayda var ben kızlarsız bir hayatın olmasını düşünemiyorum bile ama bağzen bilmedende denk geliyo kime bakacağımızı şaşar olduk olmayanlarda denk gelmiyo doğru biri olsa burada saçmalayacağımıza ona tek saçmalardık.

0|0
    0|0
  • Biri vurmak istiyor ,diğeri vurdurmak bu yüzden.

0|2
    0|0
  • Havai olmayan kast etmeye çalıştığın iyi aile kızlara pek gitmiyor tripleri kurallı bilmem neyleri çok sıkıcısınız

0|0
    0|0
  • Tostçuyuz...

0|0
    0|0
  • kızın kaşarını niye çok seviyosunuz diye saçma bir soru daha ömrümce duymadım :D niye sevcekler kız işlerine geliyoda ondan :)) alması kolay, bırakması kolay, başına dert olmaz :D :D :D

0|0
    0|0
  • hepsi aynı ömür törpüsü

1|1
    1|0
  • kızlar o tiplere baktığı sürece bu hep böyle gider..

0|0
    0|0
  • kim diyo öyle bişey olamaz eko sisteme aykırı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne serserisi yaw ? Efendi biri sözlüm

0|0
    0|0
  • Zıt kutuplar çekiyor demek istiyorum.

Gizli şu hususta yadırgadım, her insan değerlidir.

Hiç bir insanın hikayesini, içini bilmeden damgalayamazsın. Allah bilir, görür, yargılar.

Bizim hakkımız yok.

Her neyse

0|0
    0|0
    • ben öyle deemiyorum ki bak mesela bir kız vardı çok acayip dar giyinen bide üstüne böyle özellikle eğilmeler falan gittim sordum seviyorum göstermeyi baktıklarında mutlu oluyorum demişti

• Tamam iste bosver gitsin öylesini kuzum

• vurur geçerim diyen erkekler çok komiksiniz, çoğuna aşkınızdan ölüyorsunuz...

o rahatlar kezban olmuyorda ailesini düşünen kızlar kezban diye yaftalanıyor aman kalsın erkeğin öylesi

0|0
    0|0
    • bu sitede kezban olayi cokca cikiyor simdi kedi ulasamadigi cigere mumdar dermis duymussundur o hesap erkege teslim olmayan kizlarada kendilerini tatmin etmek icin kezban diyorlar heralde galiba sanursam onun icin salla gitsin dusunme

• Kız sizin istediklerinizi yapmıyor diye sıkıcı oluyor öyle mi? Bu nasıl bir zihniyettir ya? Rabbim sizin gibi insanlardan korusun ahlaklı, seviyeli kızları. Evlenmek istemezsin onu anladım. Onunla bununla yatıp kalkarsın hadi onu da anladım da ev kızı ne demek arkadaşım sanki kötü bir şey gibi bahsetmeyin. Evde anası babasıyla oturuyor sizinle gezmiyor diye mi böyle düşündürüyor size? Ama unutmayın herkes layığını bulur. O sıkıcı ev kızı dediklerinizin karşısına Rabbim en iyilerini çıkarsın inşallah. Sizde insanlara saygınızı yitirmeyin...

0|1
    0|0
  • ne pezzv. herifler var ya sıkıcıymış onlara istediklerini vermeyen kız.

sen o tiple bide standartların var öylemi ondan soonra vay damacananın basına gelenler .

böyle düşünüp boyle soyleyen erkek ya gö.nü indir ya da beynini geliştir senin gibi ddar beyinli erkeklere bakan düşük standartlı kızlar oldugu surece jhakkı bulut tipinizi behlül sanmaya devam ediceksiniz kusurabakmayın ama eski cagda yasamıyoruz etrafta cok fazla ayna var arada bir kullananı beyniniz gibi kullanmaya kullanmya pas tutmasın .

( bacım yorum sana değil buraya yorum yapan birkaç erkek kırıgına )

0|1
    0|0
  • her istediklerini yaptıkları için

0|0
    0|0
Yükleniyor...