Yat kaptani nasil olunur ? Yat kaptanligi ehliyeti nasil alinir?

Yat kaptani nasil olunur ? Yat kaptanligi ehliyeti nasil alabilirim internette biraz arastirdim amator denizci yeterlilik belgesi diyor ama ben amator olmayandan yani bu belgeyi alinca bir yatta kaptanlik yapmak istiyorum nasil alabilirim yardimci olur musunuz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya üniversitesini okuyacaksın direk uzak yol kaptanı olucaksın ya da altta arkadaşın dediği gibi Denizcilik bakanlığına bakıcan

1|0
    0|0
    • universitesini arastirdim ama o farkli muhendislik olarak geciyor ve uzak yol gemi kaptani olunuyor ama ben ozel yatlarda kaptan olarak calismak istiyorum. Denizcilik bakanligina baktim fakat sorumun cevabini orada bulamadim bu konu hakkinda bir bilgi yazmiyor

• Maalesef meşgul link link yardımcı olur umarım

• cok tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Üç yıllık amatör denizci belgesiyle kaptan olarak 2500 mil veya beş yıllık amatör denizci belgesiyle 4000 mil liman dışı yolculuk yaptığını belgelemek

İçeriği ve süresi Eğitim-Sınav Yönergesi ile belirlenen "yat kaptanı eğitimi"ni onaylı eğitim kurumlarında görmek

Usta Gemici yeterliği ile, bir yılı dümencilikle geçmek şartı ile üç yıl deniz hizmeti bulunmak,şartlarından birini yerine getirmek

Sonucunda sertifika alarak. . . .

1|0
    0|0
  • denizcilik okuluna başvur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...