Bu günün farkında mısınız

bugün istiklal marşımızın kabul yıl dönümü ama bunun ne kadar bilincindesiniz sevgililer günü yılbaşı olduğunda maşallah millet... haksız mıyım ayrıca bugünün şerefine herkes 1 dakika saygı duruşu yaparsa iyi olur lütfen bu kadarını borçluyuz

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• hepsini yapan biri olarak kendimle gurur duydum o zaman.

saygı duruşunda da durdum bir okulun bahçesinde, duamı da ettim Mehmet akifle birlikte tüm şehitlerimize. saygılarımla

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.

• senin gibi duyarlı insanların olduğunu gösterdiğin için ben teşekkür ederim tarih öğretmenim 3 yıl önce bu gün 2. doğum gününüz olsun demişti

Erkekler Ne Diyor 8

• 5 yıldızlık bir hatırlatma...

umarım herkes tarafından görünen bir başlık olur..

1|0
    0|0
  • İnsanlarda ki milliyetçilik duygularını öldürenler, kendilerini bu vatandan, bayraktan üstün görenler utansın. Bunu insanlara aşılamasalardı, bu millet bile denemicek karınca beyinliler, 3 kuruşa meyil göstermeselerdi, bugün eskiden olduğu gibi Vatan Caddesinde, İstiklal Meydanlarında yürüyüp bayraklarımızı rahatça dalgalandırıyo olurduk. Yolun ortasında saygı duruşunda durmak, utanç verici, yan gözlerle bakılıp içlerinden " salağa bak" denmeseydi. 10 Kasımlar, Mayıslar, Ekimler, Nisanlar, Ağustoslar ne kadar mutlu ve şenlikler şeklinde, andımızla kutlanılırdı. Bunlar olsaydı bu ülke nasıl rahat satılabilirdi ki.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Saygı Duruşu Değil İsiklal Marşımızı Ömür Boyu Bitirmeyecek ve Sürdürmesini Sağlayan

Mehmet Akif Ersoy'a Dua Etmemiz Gerekir

0|0
    0|0
  • unuttturuluyor malesef.. 12-18 Mart 29 ekim 30 ağustos.. önceden daha bir çoşkuyla kutlanır ve anardık.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın, daha nice önemli değerli günlerimizi gecelerimizi çoktan unutmuşuz da farkında değiliz

0|0
    0|0
  • Hassasiyetin için teşekkürler... Üstadı saygıyla anıyoruz... Ayrıca ilk bestecisi Ali Rıfat Çağatay'ı ve bu günkü halini besteleyen ikinci bestecisi Osman Zeki Üngör'ü saygıyla anıyorum

0|0
    0|0
  • cok haklısın gerçektenn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...