Hemen sevgili yapmaya çalışan kadınlar...

bir kadın neden ayrıldıktan ya da terk edildikten hemen sonra yeni sevgili yapar?

Yeni sevgili hazırda bekliyor muydu? amaç intikam mıdır? yoksa eskisi defterden silinmiş unutulmuşmudur? kadın 2'sine sevdiği için mi, nispet yapmak için mi gider?

kadın 2. sevgiliyi neden erkeğin takıldığı çevreden seçmeye gayret eder... bazı kadınlar özellikle 1. sevgilinin hoşlanmadığı adamlarla sevgili olabiliyor... bunun nedeni nedir? o çevreden birisiyse 1.si ile birlikteyken 2.si ile de irtibat kurmuş, ona iş atmış dolayısıyla da 1.sini duygusal olarak aldatmış olmuyor mu?

eskisini defterden silmişse hemen bulunan yeni sevgili ile ilişki neden uzun süreli olmaz? 1-2 hafta içinde yeni ilişkiye başlayan kadının amacı nedir?

nadiren de olsa erkekler de yapıyor bunu... ama çoğu erkek zaten bu konularda özürlüdür..zar zor bulmuştur bir tane 2.'yi hazırda tutamaz... bunu kudreti olan erkek sayısı binde birdir ancak.

bir kadın intikam almak için eski arkadaş grubunu dağıtıp yeni bir arkadaş grubu yapar mı? terk edilen kadın bunu göze alacak kadar kindar olabilir mi?

hemen sevgili yapan kadına karşı 1. erkeğin tavrı ne olmalıdır?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• ayrıldıktan sonra yalnız kalıp aşk acısı çekmemek için.

çoğu kadın yürümeyeceğini bildiği bir ilişkiyi bile yeni birini bulmadan bitirmez

ayrılan erkekse de bak sen istemedin ama beni isteyen beğenen çok erkek var demek için yani yine acı çekmemek ve ego tatmini için bir de

kadın hala seviyorsa, kıskansın, duyguları depreşsin, geri dönsün diye

adam acı çeksin diye

(ben yapmıyorum böyle şeyler)

2|0
    0|0
    • nasıl çekmiyor ya!?

aslında o beni reddetmişti ama ben ona 'dilediğin gibi birini umarım bulur mutlu olursun' diye mesaj atmıştım... öyle olunca noktayı koymak gibi oluyormuş.. daha sonra biri öyle söylmişti bana... halbuki ben senin istediği bu ise senin istediğin gibi olsun manasında öyle bir mesaj attım...amacım nokta koymak değildi.

yani erkek hala seviyorssa kıskansın ve geri dönsün diye mi sevgili yapıyor.. ee ben dönmek istedim diyelim.. yeni adama hadi eywallah mı diyecek..?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer bir kadın böyle yapıyorsa bilki eski sevgilisinden intikam almak onu unutmak ve nispet yapmak için

0|0
    0|0
    • aslında tam sevgili de olamadık... bir takım yaşanmışlıklar... bir-iki randevu vs... ama karşılıklı hoşlaşma vardı... tanışma teklifimi hemen kabül etmişti mesela

sonra bende bir takım yanlışlar görünce olmayacak bu iş dedi... ben de ısrar ettim ama baktım vazgeçmiyor ona veda mesajı attım... sonra 10 gün içinde yeni sevgili yaptı... daha sonra uzun sürmedi kötü biçimde ayrıldılar...

daha daha sonra biz randevulaşırken beni kıskandırmak için masamıza gelen bir ahbabı ile sevgili oldu vs...

• Kesin seni kıskandırmak için yapıyordur

• yapıyordur derken bir kaç yıllık bir olay bu

maalesef biz erkekler siz kızlar gibi değiliz.. öyle hemen yeni kollara atlayamıyoruz...hele gelecek için ümit beslemişsek karşımızdakine yeni birini bulmamız yılları bulabilir..ben de halen budur diyeceğim bir kıza denk gelmedim

erkek kadını annesi gibi görür biraz.. onu yitirmek neyse yerine yeni anne koymak gibidir.. anne eşşizdir...her kadın o boşluğa iyi gelmez

bir ara face'den beni engellemişti ama daha sonra kaldırmış ne demekse

• sinirden gozu donmusse onune ilk cikanla bile iliskiye baslayabilir.

unutmaya calisir kendince.ama hata ustune hatadir bu.

0|0
    0|0
    • bu tür bir ilişki ne kadar sürer? başıma geldi de ondan soruyorum... zaten aynı ortamdayız bana kötü kötü bakıyordu! peki neden bu kadar öfkelendi? 'yürümez..olmayacak diyen kendisiydi.. ben de yapışkan bir imaj çizmemek için ona anlayış göstermeye çalıştım...

aslında yeni bulduğu çocuktan da hoşlanıyormuş diye duydum... yani bu ayrılık hoşlandığı kişiyle birlikte olabilmesine sebebiyet vermişse normal karşılayıp arkadaş kalma ihtimalimizi düşünse olmazmıydı?

• vazgeçen aslında ben olmuş gibi oldum..o sadece kararlı biçimde reddetti..ben de yol vermiş gibi oldum

evet..4-5 ay sürdü galiba...arada bir defa ayrıldılar...ama zaten ayrılık 1 defa olunca ilişki asla eskisi gibi olmuyor..seven çiftler ayrılmaz.

sonra da bana çocukluk arkadaşım dediği başka bir adamla sevgili oldu... 1.si ile arada bir kaç ay olsa gerek... ben o çocukla evlenirler diye düşünüyordum.. çünkü hem memleketlisi hem birbirlerini tanıyorlar vs..ama onla da ayrılmış.

• himm.

bir daha deneyin.

tamam soylenek kolay ama seviyorsan biraz citlat olmadi tumden kesersin iliskini

• Anlayamazsınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...