Kendinizden bahseder misiniz ?

Karakterinizden , duygularınızdan, olaylara bakış açınızdan , sabrınızdan aklınıza ne gelirse işte bu benim diyebileceğiniz kelimeler yazın.

0|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 7

• ukala,arsız,tembel, dağınık,ince kaslı, duygsuz, sporcu, olaylara orta parmak bakan, herşeyden öğrenen,kitap okumayan,mizah dergilerini adı gıbı bılen, ülke meselerıne derınlemesıne bakan, parası olunca y.dışına kaçaıp arkdslaryla başkentlerde banklarda sabahlayan, özgürlük kadehini içen,araya martini sokan, sosyal patlamalar yaşayan, aşkı sınırsız yaşayan, annesini kırmayan ama süt dökmüş kedi olmayan, hızlı motor kulllanan derı ceketlı converslı bırıyım.. duygularımı ancak sevdiğime söylerım..

0|1
    0|0
  • Ben benim.

0|1
    2|0
  • siyasi görüşüm:

şeriatçı.kominist.faşist.laik

insani yönüm:

genelde karşıdakine göre gard alırım.

güleç,espritüel,entel olmayan ama entellektüel alt yapısı sağlam. kişilikli.karekterli.ağzı sıkı. efendi.çok nadiren de olsa kızdığında etrafındaki herşeyi parçalayacak kadar saldırgan :-))

tüm dertlerin karşısında kale gibi ayakta kalabilen. yaw ne biliiim işte öyle birisiyim.

0|1
    2|0
    • yani bazen yanlışlıkla bayanların soyunma odasına girecek kadar dalgın olabiliyorum ama .-)))

evet deflon-dava GÜÇLÜYÜM :-) burada çok insana şaka gibi gelebilir. ama bilen biliyor ne kadar sağlam ayaklarımın yere bastığını ve güçlü olduğumu. bunu bilenler iyi ki hayatımda varlar.

• tartışan bir model

• Uzun uzun yazdım sonra sildim. Bir sözcük varken uzun uzun yazmaya gerek yok. Değişken.

2|1
    0|0
  • Sabırlı,sıkılmayan,sakin bla bla bla

0|1
    0|0
  • hafif yontulmus bir odunum...

1|1
    4|0
  • duygusuzum ..

0|1
    3|0
Yükleniyor...