Aniden hayatınıza biri girdi mi hiç?

Hepimiz yeni tanıştığımız insanların bir kısmını eleriz, hayatımıza dahil etmeyiz. Bazılarımız güvenemeyiz, çok zor bağ kurarız kişilerle, bazıları da herkesle hemen dost olabilir. Kıstas nedir sizin için hayatınıza dahil ederken, bir insanı sevdiren özelliği nedir? Çok kısa zamanda birini çok sevip, sorgusuz sualsiz birdenbire hayatınıza aldığınız oldu mu? Yoksa hep zamana bırakır yanılmamak için kararı zamanla mı verirsiniz?

Güncellemeler:
aşktan bahsetmiyorum arkadaşlar, tamamen dostluk arkadaşlık anlamında sordum.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hisler duygular önemli burada.. Benim bir yapım var bir insana ısınırsam gerçekten iyi anlaşırım ama ısınamazsam çok güzel olsada etkilesede hiçbirşey olmaz ve çoğu zamanda yanılmamışımdır.. Dediğin şekilde hayatıma giren oldu evet, dediğim gibi yanılmadım da özünde iyi insan çıkıyor sevmeme şansın yok gerçekten iyi oluyor ama işte herşey sevmekle, özünde iyi olmakla bitmiyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben insanları anlamam çoğu kişi yeni insanlarla tanışmak istemez ya bir korku bir zarar arar.Ben ise bütün insanlara açığım tanışmayı severim nasıl biri olursa olsun ama mesafe koyarım bu çok ama çok önemli...Aniden hayatıma giren ve bir süre hayatımda kalıp giden oldu...Ben en çok zekasına ve gidişine hayran kaldım.Şimdiyse gelmeyişini bekliyorum...

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş alıp hemen bırakırım.yani olmadı hiç hatırladığım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Genelde tam tersi olur:)))

0|0
    0|0
  • oldu geldiği gibi gittiler

0|0
    0|0
  • nair.kimse hayatima cak diye giremez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya hemen hayatıma aldım, ya hiç almadım.

hiç zamana bıraktığım bir insan olmadı.

neye göre dersen tamamen keyfime göre.

0|0
    0|0
  • Aşkımdan gebersem bile böyle bi' şey yapmak huyum değildir, zaman belirler.

0|0
    0|0
  • frekans meselesi bu.çekim gücü.bazen sinyaller güçlüdür bazen değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...