Ulaşım aracında- liselinin annesi yaşındakini- ELLEME vakası , ahlak sorunu.

bugün ulaşım aracında kendini göremediğim bir kadın 17 yaşlarında okul üniformalı bir öğrenciye 30lu yaşlarda bir bayanı gösterip in arabadan terbiyesiz bu bayanı kaç saattir elliyosun görüyoruz burada sabah sabah ellemek ne oğlum falan dedi , elleme vakasına ortak olan (ellenen) bayan ise hiç sesini çıkarmadı kadın çocuk ''nerenle bakıyon sen yaaa'' deyince o da hadi ordan terbiyesiz kaç saattir elliyosun bu bayanı görüyorum ben in şu arabadan ağzını burnunu kırmıyim +küfür+küfür dedi

çocuğu arabadan indirdiler neyse ellendiği söylenen bayan bu defa siz bağırdınız ama beni ellemiyodu demesin mi daha şimdi söylüyo.. öfkeli bayan ona da sen de bir sus be gözümle görüyorum ne zamandır ben sizi dedi. ilk durakta kadın da indi...

şimdi bunu neden anlattım arkadaşlar o kadın öyle o liseliyi arabadan indirdi öbür sabahın köründe spor kıyafetin üstüne sürülen mavi farıyla kocasından yüz bulamayan kadın imajı çizen bayanı rezil etti , arabadan attı

o arabadaki onca erkek ve diğer insanlar da sesini çıkarmadı kadınlar uyarana güldü , erkekler öylece izledi bu kadar duyarsız bir toplum muyuz yani?

sabahın 7sinde 17 yaşında çocukla annesi yaşında kadın yanımızda sevişecek biz de gülecek miyiz?

neyseki akpye oy veriyoruz da dinimiz , ahlakımız yerinde yoksa vay halimize...

Güncellemeler:
AKPye çoğu insan en azından müslümanlara sahip çıkıyor , dinimiz ahlakımız yerinde chpye oy verirsek insanlar çıplak gezip herkesi ahlaksız apar diye düşünüyor... konuyu oradan bağladım.
Arkadaşlar yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum :

akp ile son cümlemin ilgisi , alakası yok insanların akpye oy verince islamiyete sahip çıktığını sanmasıyla alakası var.İnsanlar islamiyeti veya ahlak anlayışını korumak için bunu vazife görüyor halbuki

sıradan bir günlük yaşantıdaki olaya bakarsak bu işler akpyle chpyle mhpyle veya diğerleriyle değil insanın kendi öz iradesi ahlakı ve karakteriyle ilgilidir.

DİNi koruyan siyasi partiler ve yönetim şekilleri değildir.

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu sitedeki en haklı soruydu bu!

İnsanlar akpye oy vermeyi MÜSLÜMANLIĞI KURTARMAK VE KORUMAK ADINA BİR VAZİFE sanıyor.

Ki bana sorarsan rezaletler arttıkça artıyor türbanlı fantezisi diye bir şey çıkarmışlar hele Allah yoluna yüzünden ayrı her yerini örtmüş kadını ahlaksızlığa ortak ediyorlar..

Ne kadar da mide bulandırıcı...

Gerçekten çok iyiydi söylediklerin , o son cümle tam kafamdan geçeni özetledi...

2|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 13

• şey bu senaryo nun ikincisi ne zaman :D bide heş ti olursa sevinirim :>)

şaka b i yana toplum rezil bir durum da , hele ki İstanbul ölmüş abi .

yakında millet kaldırımda SK işcek

insanların düşüncesi ise ; ya o SK işiyo , ben niye SK işemiyom . lan salak dünya nın sonunu getiriyolar neyine özeniyon .

0|0
    1|0
  • "neyseki akp ye oy veriyoruz" diye de hiç alakası olmayan cümleyle bitirmişsin sorunu kırk yıllık psikiyatristtim böyle mal görmedim

2|1
    2|1
  • Konuyu akp ye bağladın ya gene.Beddualarım seninle.Tamam akp yerin dibine batsında ne alakası var lan bu konunun akp yle ?

3|0
    2|0
    • Yapmadılarmı çıplak ? kaç tane çıplak olmayan solcu gösterirsin bana? sen ne kadar kapalısınki ? bir s...gidin cahil cühelalar sizi

• heee bende rus ajanıyım memnun oldum

• Ben de memnun oldum , ne taraftansınız?

• ulan hangi ara bağladın akp ye :)

2|1
    1|0
  • çok şükür.

ben mesela akp yokken krem peynire tapıyordum. çok şükür geldiler de huzur islam da demeye başladım =)

görmediğim için bir yorum yapamam 17 yaşındaki bir çocuktan herşey beklenir. kadın daha fazla rezil olmamak için yapmadı diyebilir ama ben teyzeyi anlamadım.

en ince tabirle teyze sana ne oluyor demezler mi ? demediler dimi ? demezler, koyun olmayı sevdik biz.

0|0
    1|0
  • belki de gerçekten ellememiştir ? bu elleme olayı çok sakat bir durum yani o olayı yapmasanız bile toplu taşıma aracında birisi bu anlamda bağırmaya falan başlayınca hoop sapık damgasını yiyorsunuz kimse doğru olup olmadığına bakmıyor sen kendi gözünle gördün mü ? yani demem o ki ikiside öyle bir şey yok diyor gerçekten yoktur belki ? kimsenin günahını almaya gerek yok ..

1|0
    0|0
    • kadın kendi beni elledi demedi ki zaten beni ellemedi ki dedi ama kendini toplum baskısını azaltmaya çalıştığı çok belliydi çocuk da tutarlı cevaplar vermedi kadın bağırdı kimse itiraz etmedi

orada bir şeyin yaşandığı çok açıktı inkar eden de olmadı o ayrı bence oradaki ayıp diğer şahitlerin gördüklerine gülmemesi gerekirdi. keşke bir erkekte çıkıp oğlum yaşından utan deseydi...

• akpyi * bu ülkede katliamları tayip zihniyeti yapmıştır

1|0
    1|0
  • bunun akp ye oy verip vermemekle ne alakası var.

1|0
    1|0
  • Bence 30 yaşındaki mavi farlı garıyı gıskanmışsın sen

cayırt&haşırt.

1|0
    0|0
  • 17 yaşındaki bir çocukla olgun bir bayanın elleşmesinin AKP iktidarı ile ne alakası vardır?

İktidar karşıtlığında çağ açmış birisi olaraktan, sorunu çok saçma buldum.

Olayı da tam olayarak anlayamadım, biraz açar mısın?

1|0
    0|0
    • 17 yaşındaki çocuk gevşek hal ve tavırdaki bir bayanı elliyor

başka bir bayan bunları uyarıyor ama orada olup olaya şahitlik edenler kendi aralarında gülüyorlar. kadınsa gayet gevşek ellemedi ki beni diyor uyaran ise sus be sende görüyorum ben sizi deyince ilk durakta iniyor

akp iktidarıyla alakası yok insanların akpye oy verince islamiyete sahip çıktığını sanmasıyla alakası var

• Gerçekten çocuk elledi mi peki

• inkar etmedi durak yakındı zaten indi , kadın da çok bozuldu

ayrıca araç pek kalabalık değildi ki diğer bayana öyle gibi gelmiş diyelim , yani orada bir elleme olayı yaşandıysa görülmesi gayet basitti , iki taraf onayladıkça 3.kişiden ses çıkacağını düşünmediler sanırım

• Sorun değil,

çocuk 18 yaşına gelip AKPye oy verdiği zaman günahları silinir..

0|0
    0|0
  • vay ameka

0|0
    0|0
  • bastan sorsana, simdi kim kiminle giprasti?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hıı öyle yani, işte özgür bir toplum anlayışı bu.

1|0
    0|0
  • Toplumun duyarsızlığını siyasetle bağdaştırmak nasıl bir beynin ürünüdür? Ha aynı toplum bir naaşın üstünden siyaset yapmaya çalışınca "duyarlı" olur.Sen niye sesini çıkarmadın? Hani duyarlıydın? Bu yaptıklarınız size karşı oy olarak geri dönecek emin olun.İnsanları bu kadar aşağılamaya hakkınız yok.

0|0
    1|1
  • yazının sonuç kısmından yola çıkarak ! akp oy vermiyorum , dinim de yerinde ahlakımda.

0|0
    0|0
    • o bir göndermeydi zaten aysun20

• maalesef günümüzde bunlar var sessiz kalanda çok

1|0
    0|0
  • son cümlenin destekcisiyim :)

1|0
    2|0
Yükleniyor...