Ihanet ve intihar :((

merhaba lisede yaşadıgım kötü bir olay var 3 yıl gibi bir süre geçmesine ragmen hala kurtulamadım etkisinden :/

bi çocukla çıkıyordum lisede 2 yıla aşkın beraberligimiz oldu arada ufak tefek yartışmalarımız olsada bir şekilde ayrılamıyorduk lise son sınıfta başka okulda okuyan çocukluk arkadaşım bizim okula geçiş yaptı bigün arkadaşlarla piknige gittik sevgilimle limoniydik o zamanlar arkadaşımla sevgilim çok samimiydi diger arkadaşlarım bni çok uyardılar ama saçma geldi sonuçta birisi çocukluk arkadaşım digeri ise sevgilim içimdeki kuşku mahvediyordu beni bigün sınıftan piknige giden arkadaşlarımdan birisi arkadaşımla sevgilimin birbirlerine numaralarını verdigini söyledi bir kaç gün sonra sınıfta arkadaşımın telini istedim smsmin bittigi bahanesiyle bilirsiniz eski telefonlarda filtrelenmiş mesaj klasörü oluyor kızın telinin her yerine baktım gelen armalar gidenler her yere bişey yoktu en son oraya baktım mesaj aynen şöyleydi ...HAYIR GELEMEZSİN EVDE ANNEMLER VAR diger mesaj ise ANLAMIYOR MUSUN O GECE OLANLAR TAMAMEN HATAYDI NE DİYECEKSİN ONA SEVGİLİNLE YATTIM MI ? mahvolmuştum rehbere sevgilim kayıtlı degildi ismi ile kaydettim böyle daha kolay olur dedim fırladım sınıftan arkamdan geldi dayanamdım tokat attım aradaı açmadım bir hafta sonra intihar ettigini ve vefat ettigini duydum babası ile de sorunları vardı alkolikti babası ama intiharının nedeni ben miyim bilemiyorum yardım da aldım ama kurtulamadım bu vicdan azabından ne yapmam lazım :((((

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İNTİHAR EDEN INSAN CEHENNEMLIKTIR ALLAHSIZDIR nedeni sende olsan intahar olmaması lazım sen ne takıyor sunki O Allaha inanmamis Allah seçimi mesul tutar onun kendi iradesi aklı vardı senden ötürü mu intahar etcek saçmalık üzülme intahar eden insanın sonu çok vahim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk okuzlugu senınarkadasınla yatmakla yapmş

sonrada intihar ederek okuzlukte son noktayı koymuş

bunun içinmi vicdan azabı duyuyorsun ?

0|0
    0|0
  • senle ilgisi yok, bok yoluna gitmiş, allah rahmet eğlsn

2|1
    0|0
  • ne kadar kötü bir olay yaa bilemezsinki senin yüzündenmi ailesinin yüzündenmi ama zor bir vicdan azabı gibi geliyor bana...

0|0
    0|0
    • hemde nasıl :(( destek de aldım ama kurtulamıyorum o psikolojiden :(

• deste de alsan unutman zaman alır ama umarım bir an önce unutursun..

• çok teşkkür ederim inşallah

• lan ne vıcdan azabı cekıon kendı sorunu

0|0
    0|0
  • çok uzundu gözlerim ağrıyor böle dikkatli okuyamıyorum gözlüklerimi takıp bakıcam tamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanırım babası ile sorunları vardı ve seninde öyle yaptığını görünce dayanamayıp intihar etmiş.

Yani hiçbir yerden çıkar yolu bulamamış ve sonuçta böyle bir ölümü gerçekleştirmiş.

Şunu unutmamalısın ki, Yüce Allah ölüm anını ne 1 saniye erken ne de 1 saniye geç gerçekleştirir.

Onun ölüm anı o gün ve o saniyeydi.

Yani ne sebeple olursa olsun o o an ölecekti. Ama en önemlisi ölüm sebebinin intihar olarak olmasıdır. Allah affeder inşaallah.

0|0
    0|0
    • orası öyle ama ben çok suçladım kendimi vicdanım rahat degil bazen rüyalarımda bile görüyorum onu :/

• Suçu tamamen kendine yüklememelisin. Belkide seninle hiçbir alakası bile yoktu.

O yüzden hayatını zindana çevirmemelisin. O, o gün ölecekti zaten sadece sebep olarak intiharı seçti. En kötüsü bu.

• olan olmuş yazık etmiş kendine vicdan azabı çekmek yerine dua et onun için allah afetsin

0|0
    0|0
    • galiba haklısın teşekküe ederim

Yükleniyor...