Sizler Eşinizin, Sevgilinizin Yanında Ne Kadar Rahatsınız?

Sevgilinizin, eşinizin, flörtünüzün, yanında ne kadar rahatsınız?

1. Yani onun yanında pırtlıyabilir misiniz (ossurabilirmisiniz)?

2. ya da onun yanında gak lıyabilr misiniz (gegirebilirmisiniz)?

3. ya da burnunuzu karıştırabilir misiniz? (bunu ben bile yapamadım okadarda değil) ?

Bu yüzden ömür boyu karın sancisi çeken çiftler var,

Banyoya girdiğnide çıkıcak sesleri duymasin diye evde müziğin sesii dibine kadar açanlar vs vs

Sizce insanin en rahat olması gerektiği yer eşinin ,sevgilisinin yani değilmidir ?

Ben 1-2 konusunda çok rahattim, hatta sevililerim mi de buna alıştırdım onlarda rahat oldular benmi yanımda :))

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Kurubaklavayi az yesene.1-2ondandir sende.kardesim cok komik rahatlik anlayisin varmis.hepsi saygisizlik.utanilmasi gereken durumlar.

0|2
    0|0
  • bunlar rahatlık değil ki.

kimse senin osuruk kokunu çekmek zorunda değil

kimse senin gaklamanı çekebilir evet bu olabilir ama, kimse senin burnunun bokuna bakmak zorunda değil yani.

kimse yapmasın böyle şeyler.

4|2
    0|0
    • +1 verdim yinede,

• Kendini doğru ifade ettiğin anladığın anlatabildiğin kadar rahatsındır bir insanın yanında. bedensel şeylerle değil.

• bağa mı didin :)

• zaten mide problemim olduğu için istemsiz geğirebiliyorum.

sevgilim olsaydı mutlaka duyardı yani :) diğerlerini yapmam. mümkünse o da yapmasın.

0|1
    0|0
    • Yaa olurda yaparsada çok utandirmayin birbirinzi insani şeyler bunlar unutma ;)

• "rahatlık" dediğimiz olay benim sınırlarıma tecavüz eden yere kadardır.sevgili olması ,sevilen olması onu bu saydıkların hususlarda ayrıcalıklı yapmıyor.

1|1
    0|0
    • Beni şaşritin, hoş geldin sende ;)

• Ne bilim yani ciddiye alman, ben hayati biraz fazla tiye aliorum sanirim,

Sen fazla ciddiye aldin gibi geldi bu soruyu ;)

• çok güzel free de takılırdım ama konu yapı gereği benim dışımda.hoşlaşmadığım durumlar ve yaşamadığım açıkçası.

• sevgilim sümüğümü silcek kadar iğrenmiyo tutup osurmam ama geyirirz burun karıştırmayız normaldede yapamayız ama yani gelip yanımda osursada sıkıntı yok bu rahatlığımızı seviyorum

0|1
    0|0
  • Aradigim iliski :d

0|1
    0|0
  • 1. Yani onun yanında pırtlıyabilir misiniz (ossurabilirmisiniz)?

soruya bir an gülesim geldi :D

suan kımse yok otomatık olarak kımseyı bole seylere alıstırmayada gerek yok.. :))

0|1
    0|0
  • Yok beeh. :(

0|1
    0|0
  • keşke bunları linklere bölseydin :D ama ben yapamam yani pırt mırt :D bir kere kaçırmıştım konuşurken ahahah :D kızmızı domates gibi :D karşımdaki tam dalga geçecektiki kurbağaya bastım dedim gülmeye başladık geçti gitti ama olmaması lazım :D

0|0
    0|0
    • Niye yaa gayet insani bir durum ki,

Yani bir kere sağlikli bünye metabolizma yapiyor ki bunu,

Ameliyat olan hastaya doktor neden ilk Pırtlattın mi , gaz çıkartın mı diye sorar ?

• öyle ama toplum içinde hoş karşılanmıyor işte :)

• Ahh ahh işte ne geldiyse başımıza bu yüzden geliyor, konu komş neder, toplum neder diye diye ne hallere düştük :P

• Böyle iğrençlikleri tek kaldığımda bile yapmam, mendil denen bi' şey var.

Bi' ikincisi ise, gazlı ve ya osuruklu bi' yapım da yok, az temiz olun lan.

2|0
    3|2
    • sen mendile mi ossuruyon lan

• zamanında gazman vardı bizim memlekette :D

• yüzüne osurcan görcek :D

• rahatlık diye bütün pislikleri saymışsın

peki sen! burnunu karıştırıp sandalyenin altına yapıştırıyor musun?

hah işte onu da ben yapıyorum hadi görüşürüz!

1|1
    0|0
    • Biriktirdiğim bir yer var aslında ama söylemem, sandalye değil ama :))

• koltuk? mutfaktaki masanın altı? hadi ama...

yalnız sevgilinin yanında pırtlayıp pırtlayıp napiyim yaa karnım mı ağrısın diyen bir tipsen nefret edicem senden.

• Yok yaa bir saniye bir pırtlatip geliorum diyip wc giderim :P ya da uzakalşirim birazcik yanindan :d ama söylerim işte pırtlaticam bir saniye diye :D

• Ben o kadar rahat değilim, ama sevgilim rahattır. Bana 'senin osurduğunu düşünemiyorum ben ya' dediği günden beri ayrı bir dikkatliyim, pırtlayamıyorum.:D

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Osuran kadın candır <3

0|1
    1|0
  • benim sülalem raaat panpa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...