Tahammül sınırınız hangi nokta olurdu?

sizce kıskançlığın sınırı nerde olmalı? Ne zaman "dur" dersiniz? Tel, Facebook , diyer hesapların kontrol edilmesi dışında sizi hangi boyut rahatsız eder?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• dozunda ne yorgan yansın nede insan canı yansın kıvamında olması gerek yoksa ileri derecede kıskançlık ruh hasatlıgının belirtisidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben kendi face şifremi filan vermem. Onunkini de almam, kontrol ediceksem zaten onun haberi olmaması lazım :D Ben hislerime güvenirim ya, sevmiyorsa ya da aldatıyorsa hissederim ben.

0|0
    1|0
  • sorgulama ve gereksiz sorular beni rahatsız eder.

1|0
    0|0
  • Her şey ona bağlı... Başta hiiiç sesimi çıkarmıyordum ama şimdi hiç bir şeye tahammül edecek gücüm kalmadı... bırakmadı...

0|0
    0|0
  • Kıskanmak Güzeldir Elbet Ben Sevdiğimi Kıskanırım O da Beni Kıskanır Ama Hiç Bir Zaman Kıskançlık Yüzünden Birbirimizi Üzmedik Nabıza Göre Şerbet Verdik Yani Şaka Falan Yaptık Tabi ki Fakat Kırmadık Hiç Kalplerimizi

0|0
    0|0
  • Ya açıkçası bilemiyorum, şu zamana kadar hiçbir sevgilimin hesaplarını istemedim, onlarda istemediler.

Karşılıklı güven önemli gerçekten. Ama istediği kadar baksın, şahsen sorun etmezdim (izinsiz/habersiz yapmadığı sürece).

0|0
    0|0
  • bu face tel gibi özel hesapların kontrol edilmesi kıskançlık değil güvensizliktir, kesinlikle böyle bir şeyi kabul etmem, güvenmiyorsan terket

0|0
    0|0
    • daha betese? ellerini cebine koy gibi hastalık boyutundaysa..

• zaten çıkmıyoruz

• çıkmayında inmeyinde

• BEN KIZ ARKADAŞIMIM KISKANMASINI İSTERİM ÇÜNKÜ KISKANAN KADIN SEVİYORDUR AMA ERKEK İÇİN AYNI DEĞİL ERKEK SEVMESEDE KISKANIR

0|0
    1|0
  • Telefonumu asla kurcalatmam.En rahatsız edici boyut bence budur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıskanmak doğal bir şey ve bunun sevgiyle alakalı olduğunu düşünüyorum.

Beni kıskanıyordur ve bende izah ediyorumdur.

Ama hala aklında şüpheler kalıyorsa ve bana inanmayıp beni sorguluyorsa işte o an tahammül sınırlarımı zorluyor demektir.

1|0
    0|0
  • Hiç birine dur demem kıskanıyorsa bütün hesaplarımı kontrol edebilir istediği zman girip bakabilir,telimizde kontrol edebilir ondan önemli değildir

Ben kıskançlıklara tahammül edebilirim

0|1
    0|0
  • esyalarımın kurcalanması ve haksızlık düşmanım dahi olsa haksızlık karsısına susmam.

0|0
    0|0
  • Niye baktın, niye güldün, niye giydin vs vs

0|0
    0|0
  • kıskançlıkta iş şüpheye gelirse olay biter bende

0|0
    0|0
  • Çok abarttığı zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...