Şu an normaliz ama 2 3 gün önceki tavırları hala aklımda , bide siz bakarmısınız olaya ?

1 Hafta öncesine kadar ne zaman bulussak gözüme bakarken huzur buluyorm gözleri parlıyor bana bakarken ve geçen gün biyerlere gitmişt i gittigini biliyrdm ama eve gelmıs haber vermedi diye küçük tartısma olmstu ve tartısma uzadı 2 mizde alttan almayınca ve aksama kdar devam ettik ypma boyle sogutuyosn dedim ve trip atmaya başladı 2 3 gün bir ilgisiz oldu anlatamam , ilgisini çekti herşeye sinirlenir oldu kızmaya başladı küçk seylerden mesaja geç cevap vermeler filan en sonunda dünden beri kendine geldi konustm bu konuları neden napıysn diye birşey yok filan dedi normaliz ama baş başada fazla vaktimiz olmadı tam çözemedim neden böyle oldu birden sizce , önümüzde 10 gün sonra sınav var onun stresi olabilirmi 3 senedir hazırlanıyor ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sende olmuş biraz hata sanki, bir bayana soğutuyorsun demek onun verebileceği bütün tepkileri göze almak demektir. Ayrıca döndüğünü haber vermemesi gereksiz bir tartışma sebebi olmuş sudan sebeplerle onu sorgulaman bunaltmış olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sizin ilişkide bu sitede naklen yayın ha :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...