Her ınsanın bı zaaf noktası varmıdır ?

dış görünüşüne güvenı olanların elde edemeyecegı ınsan varmıdır ? ben her ınsanın bı zaaf noktası oldugunu dusunuyorum onu bulduktan sonra her ınsana kendınızı kabul ettırebılırsınız.. sızcede böyle degılmı ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabi sonuçta çelikten yapılmadık.

1|0
    0|0
  • yalana katlanamam.

1|0
    0|0
  • tamam itiraf ediyorum dış görünüş olarak yani böyle birini görürsem gerçekten yelkenlerimi suya indiririm. Gerçek kızıl saçlı, pamuk misali beyaz tenli, kalın dudaklı, şirin burunlu, gülerken gözleri kısılan... boyu boyuma huyu huyuma tüm zaaflarımı karşılar bu hatun

0|0
    0|0
    • :)) herşey dıs görunusmu yahuu bı ınsan huyuylada sevdırır kendını

• ya işte zaaf dedin ben de söyledim :) huya zaaf olması için o insanı önce tanımam gerek

• Yanlışın var

1|0
    0|0
  • Zaaf var da amaç o zaafı bulmak ta :)

0|0
    0|0
  • nutella benimki

0|0
    0|0
  • tabiki vardır, ama iş o zaafı bilmekte..

0|0
    0|0
  • bazen istisnai durumlar olabilir ama

0|0
    0|0
  • bizcede böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence de oyle... herkesin dayanamayacagi ve yelkenleri suya indirecegi noktalari vardir... yani zayif noktalari...zekasini isletip, bunlari yakalamis bir insanin karsisindakine yaptiramiyacagi birsey yoktur, yani sizin gibi dusunuyorum... tabii isin icine cok fazla duygulari katmamak kosuluyla... kadinlarin ne kadar duygusal oldugunu dusunursek, bu yonleri yuzunden ve bir erkege cok cabuk kapilip teslim bayragini cekmeleri bazen kazanan yerine kaybeden ve uzulen taraf olmalarina sebep oluyor...:(

1|0
    0|0
    • o kadar kaptırmıcaksın canım kendını gerçi her ınsanın gecmıste bı yarası oluyo ondan sonra akıllanıyosun

• dış görünüş görecelidir. Bazen herkese yakısıklı gelen bana yakısıklı gelmiyor. Karakter, davranısta cabası.

1|0
    0|0
  • tabiki herkesin bir zayıf noktası vardır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...