Kapat

Sizin kariniza kiziniza küfretseler naparsiniz?

buyrun haberin detayi.

link

ben kendi adima artik trabzonu kendimden kabul etmiyor ve türk olarak değerlendirmiyorum. yabanci bir ülkeyle maç yapsa tüm kalbimle o yabanci takimi tutuyorum.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• 30 günlük kiza küfür edene ne adam denir ne taraftar denir

0|4
    0|1
    • adamsin. konu şu ya da bu takimi tutmak değil. herkes bir takimi tutar destekler. hepimiz küfür ederiz, hepimiz kavga ederiz. ama ptesi günü yaşananlar insanliğin bittiği noktaydi. polise karşi yaparsin anlarim, polisin elinde daha fazla koz var sonuçta savunmasiz değil, senden benden iyi durumda. ama damin arkasi dönük yaa. tuğla atiyosun. erkek misin, delikanli mi şimdi bunu yapan. hangi takimi tuttuğun değil, insan olup olmadiğin önemli olan

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Trabzonlular insan olamaz

0|3
    1|1
  • nolur bizi kendinden kabul et, lütfen türk olarak değerlendir bizi yoksa biz ne yaparız?

senin canını baya yakmıs bir trabzonlu belli, bu kadar ağlamanın, hepsi aynı falan demenin başka açıklaması olamaz. baya büyük bir kuyruk acısı var. geçmiş olsun ne diyelim.

0|0
    0|1
    • sorumun cevabi bu değil

• belalarını kendine sakla. köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı. hiç bişeyi desteklediğim yok. volkanın başkalarının karılarına, kızlarına ettiği küfürlere de aynı duyarlılığı gösterde insanlığına inanalım!

• trabzonlular hakkinda düşüncelerimin ne kadar doğru olduğunun kanitisin. o gün orda volkanin kafasina tuğla atanlar kadar KÖPEKSİN SENDE

• trabzon hep böyle.. zamaninda besiktasa da sivasa da yaptilar ama sonra neymiş evlerine hirsiz gelmis..

0|2
    1|1
    • dostum siyaseti futbola katma diğer kısmında tartışıyoruz oraya gel ben sporla siyaseti karıştırmam

• ben siyasetten bahsetmedim. bence kufur etmemislerdir mantiksizca dedin ben de polislerin de boyle birsey yapmasi cok mantiksizca dedim. verilen örnek mantiginda ayni mantikti. inan ki burada konu volkan sizce insanlari tahrik eden biri mi diye inan ki burada kusurlarini söylerdim. ama melo da cirkef falan diye baskalarindan bahsetmezdim ki fenerbahcemi cok seven biriyim. ama fanatikligim beni kör etmiyor, yonetimimizin bizi kandirmak icin söylediği şeylere de inanmıyorum..

• Ben bu konuda bile inanmam Volkan'a uydurmuştur bir tarafından yapmadıkları şey değil ayrıca olmuşsa da adam o sinirle karısını kızını mı düşünecek Volkan'ın sevmediği bir insana böyle küfür edebilir sevse tamam diyeceğim de neyse

0|0
    0|0
  • Her takım yapıyor bunu takımla ilgisi yok sorun onu yapan karaktersizlerde

0|0
    0|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Önclikle bazı kendini bilmezlerin yaptığını bütün Trabzonpora hatta Trabon şehrine mal edemezin. GS dede FB dede BJK dede oluyo böle şeyler kimse kusura bakmasın. Türk saymam vs demişin ben Trabzonlu falan değilim ama iyi bilirim onları Trabzonada komşuyuz ztn Türklük deinmi akan sular durur Trabzonluların Türklüğünü sorgulamak sana düşmez vatan millet dedinmi en önde gidicek insanlardır onlar vb. Trabonspora en ağır ceza verilmelide ŞİKE yapan takım TFF yi basan takım kollanan takım var bide bu ülkede ülkenin adını kirleten bence o Türk takımı sayılmamalı bu mantıkla ;)

1|0
    0|1
    • vatan millet dedin mi 30 günlük bebeğe küfreden şerefsizler gitmesin önden falan. ben onlara ne insan derim ne Türk derim. diğer takimlarin ralarinda çikan olaylarla ptesi günkü yaşanan olaylar bir değil. bizim savaşimiz sahada oynanan futbolla olmadi hiç bir zaman, telleri devirip sahanin içine girmet istemedik, kimseye de tuğla firlatmadik.

• Tm onu diyorum edenleri sayma ama bak tekrar ediyorum Trabzonlu eğilim Konyada olsa bütün şehre mal edemezsin bunu anlatmaya çalışıyorum.

• küfür eden sahaya birşeyler atan maç yüzünden adam öldüren adam gibi maç izlemeyen tüm takım taraftarlarını lanetliyorum.

0|3
    0|0
    • aynen ben de öyle bunu yapan fenerbahçeli de olsa lanetliyorum +1

• Ben maçı canlı izlerken kulaklarımla duydum volkan karını,kızını diye küfür ettiklerini duydum hemde baya bir toplu şekilde,trabzonlular adam değil,adam olsalar 30 aylık bir bebeğe küfür etmezler, onları ben,çok iyi tanırım teke tek yakala kuzu köleler,ancak toplu çok olduklarında erkekliklerini gösterirler kaçtane tanıdıgım,bildiğim,trabzonlu var.

0|1
    1|0
  • Sahada belli dozlarda küfür olur ama aşırısı taraftarlığa sığmaz...

Artı bunu bütün Trabzonlulara yayamazsın. Zamanında Fener tirübününden 1-2 maymun muz atınca bunu tüm Fenerbahçelilere maal edemezsiniz dendi.

Volkan dediğin adam küfürcünün alası kendi itiraf ediyor link Kendi taraftarına da ediyor link

Madem Volkan'a inanıyoruz Sabri'ye inanalım Volkan anneme küfür etti demişti link Kadın kız kutsalda analar kutsal değil mi ?

Bir olayı tüm camialara yayarsak neler bulunur neler. Galatasaray'da da bulunur Fenerbahçe'de de bulunur Beşiktaş'da da bulunur...

1|0
    0|0
    • ptesi günkü maçta nerdeyse sahaya ineceklerdi. volkan hakli haksiz demiyorum ben. sabri de sütten çikmiş ak kaşik değil. illa birinin ölmesi mi gerekiyor. yütfen kendi tarafinizdan bakmaktan vazgeçin. galatasaray fenerbahçe maçlarinda olay çiksa o olayin çerçevesi bellidir. bak bakalim avniakerdeki görüntülere kale arkasinda bir tek kadin varmi. yok niye yok çünkü oraya planli geldiler. maçta çikan bir gerginlikten dolayi taraftar galyana gelmedi. niyetleri buydu zaten.

• Kadını bilmem de bir teyze vardı Trabzon taraftarı o kesin maçtadır :) Arkadaşım sen dolmuşun belli ki ama ben sana diyorum işte Trabzon taraftarı çirkeflik yaptı bırakmalı bu işi. Tamam hak arayışındalar ama böyle yaparak onların tarafında olanları da düşüncesini değiştiriyorlar. Atılan bozuk para ile tuğla arasında fark var tabiki. Ama sen Trabzon'u hain ilan ediyorsun yanlış düşünüyorsun. Yani Abdurrahim Albayrak gibi insanları da var şeker gibi.. :)

• bilemeyecem artik. bir futbolsever olarak söylüyorum artik bu saatten sonra trabzona karşşi çok acimasizim. şuna eminim ki bundan sonra trabzondan futbolcu transferi almaz fenerbahçe

• ben canlı izledim o maçı ve trabzonlulara insan demeye utanır oldum rezilliğin bölesini görmdim bjkliyim ve gs macında sahaya seyirci girmişti o maçda bile bu kadar olmamıştı yazık o seyirci trabzonsporlu olamaz bence tuttugun takıma nasıl bunu yapıyorsun be embesil insan musvettesi

0|1
    1|1
  • çok kötü bir durum

0|1
    0|0
  • Volkan Demirelin yalan söylemediğini kanıtlayabilirmisin? kimse 1 aylık bir çocuğa küfür edecek kadar insanlıktan çıkamaz Ts ile fb arasında ki olaylar malum ve volkan demirelin kişiliğide malum ben volkanı samimi bulmuyorum

1|1
    0|0
    • ben volkani çok sevdiğimden değil arkadaşim. trabzon taraftari böyle. o maçta olay çıkarmak için gelmişler. arkasi dönük savunmasiz bir adama tuğla firlatan bir zihniyetten herşeyi beklerim son üç senedir bize sardilar. yarin size de sararlar. galatasarayla aramizda bile bu kadar gerginlik olmuyo ha pet şişe atmişizdir o ayri tuğla kaya parçasi ayri. ayrica biz naparsak yapalim maç tamamlaniyo en azindan. kimse hakeme 'can güvenliğimiz tehlikede' diye koşmuyo. yanliş yanliştir. biz siz farketmez

• Evet evet.. zaten polisler de bir çocuğun başına asla ama asla bir gaz bombası falan hiç bir türde şey atamaz.. Çocuk yani bu aklınız alıyor mu? Hayır öyle birşey de olmadı o zaman böyle bir şey hiç olamaz da zaten.. İnsanlar fenerbahçe nefretinden kör olmuş.

• yemin ederim ona da üzüldüm. hiç bir şekilde futbolda şiddeti tasvip etmiyorum. burak yilmazi trabzondayken de sevmezdim ama o çaki gözünü de çikarabilirdi. tabii ki bu duruma üzüldüm. sevmek sevmemek konumuz değil zaten. bence onu atan da bulunsun ve yargilansin. burak sizin oyuncunuz, ona soruyu sen aç. tarafsiz düşünün biraz. trabzon sürekli ayni şeyi yapiyor. o zaman bu ülkede futbol oynanamaz hale gelir

• olaylar herkesin gözü önünde olmasına rağmen hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorlar

0|1
    0|1
  • al birini vur ötekine

0|0
    0|0
  • Fenerbahçelilerin yaptıkları nedir Emre'nin Şota ya ana avrat küfür etmesi Taraftarın her takım futbolcularına küfür etmesi çok sebep var

Onuda geç Volkan hala milleti gal yana getirecek sözler söylüyor

Trabzon suçsuz değil ama Fenerbahçe hiç suçsuz bir kulüp değildir

1|0
    0|0
    • 30 günlük kizina küfreden bir zihniyetin bence yaşam hakki yok. eğer bunu volkan yapmişsa volkanin emre yapmişsa emrenin. ben emre galatasarayda oynarken emreye küfür ederdim. hatalı gol yiyince volkana hala küfür ediyorum. ama kizina değil. karisina da değil. bir fenerbahçeli olarak tüm samimiyetimle söylüyorum ki hükmen malup biz olalim ya, yeterki bir daha avni akerde maç yapilmasin. 10 yil boyunca trabzon ili içerisinde spor müsabakasi düzenlenmesin.

• Kusura bakma ama bir fenerbahçeli ailesi ile gittiği maç dan küfür için ayrılmak zorunda kaldım diyen kişileri tanıyorum Tabi ki ufacık kızıngünahı yok ama milleti Volkan kışkırtırsa daha kötüsünü yaparlar insana Volkan Emre gibilerini atmalısınız o takımdan sinir harbi ile maç kazanılmaz

Maç dan sonra ki halleri ortada eğlence şamata insanbu olaylaryüzünden üzülmeli ama belliki istediklerini almışlar planlanmış bu tahrik bunu Galatasaraya da yapacaklar ama Galatasaray bunların oyununa gelmez

• ya şakamisiniz, ben küfür edilmesini savunmuyorum. tabiiki her mçta kadinlar kizlar çocuklar var. artik bu yüzyilda bu vandallik dursun istiyorum. o maçta tahrik edilecek hiç bişey yapilmadi. maç içinde tek bir tartişma yok, daha futbolucular isinirken başlamişlar. musleranin kafasina tuğla atsinlar bakalim o zaman ne düşüneceksiniz. bunlar yanliş şeyler, yanlişin üstüne doğru inşaa edilmez. 3-0 galip olmamizi da istemiyorum. malup olalim, önemli değil bu. yeterki bir daha trabzonda maç olmasin

• farkında mısın Trabzon'da yaşananlar sadece fenerbaçenin ve futbolcularının başına geliyor. gs,bjk ve diğer takımlar Trabzon'a gittiğinde bu tür olaylar yaşanmıyor. özellikle volkan,emre,caner,gökhan gibi sahtekar ve çirkef futbolculara karşı yapılıyor bu tür hareketler. kuyt,sow,m.topal da fb li ama onlara karşı hiç bu tür hareketler olmuyor. sebebini bir düşün.

1|0
    0|1
    • tarafsiz düşünün lütfen. ben volkanin da emrenin de canerin de hastasi değilim. bu bir insanlik meselesi. küfür etmen senn kötü bir insan olduğunu gösterir. kavga etmen geçimsiz bir insan olduğunu gösterir. çirkeflik yapman keza ayni şekilde. amaaaaa sana arkasi dönük bir adamin 30 günlük kizina küfredip kafasina tuğla atmaya kalkarsan işte bu senin insan olmadiğini gösterir.

• gerçekten hiç böyle olaylar yaşamiyo diğer takimlar

• Kendini bilmez şehir magandalarını trabzona maal edemezsin her insan aynı değildir sorun o kişileri destekleyenlerde onlar utansın utanacak yüzleri varsa tabi

0|1
    0|0
    • evet ienel mantik öyle diyor, bir grubun yaptiğini tüm şehre mal etmek saçma görünüyor. ama bugüne kadar tanidiğim trabzonlulari da hesaba katinca sanirim görüşümde haklilik payi var. şehir problemli.

• ağzını burnunu yüzünü ...

0|0
    0|0
  • Bir grubun hatasını tüm topluma endekslemek hatadır.

0|0
    0|0
    • bence hiç öyle değil, istisna kaideyi bozmaz. tüm trabzonlular ayni bence

• çok yazık denilcek bir söz bulamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...