Yüzmek zayıflatır mı ?

az önce bir plates hocasıyla konustum yuzmek zayıflatmaz sadece kasların gelısır dedı dogrumu :( ben hep zayıflatır dıye duymustum

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu söyleyen hoca ise pes derim. =) Senin baya bir para verdiğin yer ise hoca da seni kaybetmek istemiyordur. Hepsi öyle o hocaların ahh ahh.. Yüzme çok iyi birşeydir. Hem zayıflarsın hem de 10 dakka koşarak yüzmeye başlayan 1-2 saat ; kondisyonun olur , zayıflarsın , boyun uzar az da olsa ,akciğer kapasiten artar. 1 hafta yüzersin 5 kilo veririsin göbekk kalmaz ama verdiğin yağ değil sudur bırakırsın 1 gün içinde tekrar o kiloyu alırsın o yüzden yüzme uzun zamanlı olucak haftada 3 gün yüzmek iyi şöyle 3 ay yüzersen vücüdün hem kaslanır hem su kaybedersin hem kilo verirsin göbek gider yani . + olarak ; Yüzerek etkili bir şekilde kilo verilebilir. Uzun süreli yüzme kas kemik yıkımını durdurarak yağ yakımı sağlar. Cardio yüzme yanında dengeli beslenmede yapılmalıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Yüzmek kalori yakım tablosunda en çok kalori yaktıran 2. spordur.Kasların gelişir ama hacim olarak gelişmez merak etme bide kaslanmaktanda bu kadar korkmayın artık o kadar kolay kas yapılsaydı ortalık fit elemanlardan geçilmezdi.

0|0
    0|0
  • Çoğu spordan daha fazla zayiflatir

0|0
    0|0
  • Yüzmek kasları geliştirir aynı zamanda ciltte sıkılaşmayı sağlar.. Sıkılaşmakta çok önemlidir

0|0
    0|0
  • zayıflatır yüzme baya

0|0
    0|0
  • sanılanın aksine yüzmek kilo verdirmez. vücudu sıkılaştırır.

sıkı bir vücut daha fit gözüktüğü için kilo verildi sanılır.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Benim arkadaş da gitti boyu uzadı adamın o kesin de kiloyu duymadım kaslar sıkılaşır diye biliyordum...

0|0
    0|0
  • zayıflatır

0|0
    0|0
  • zayıflatır tabiki, o plates hocan plates yapa yapa kafayı yemiş, benimde reiki master arkadaşım vardı, koşmak kilo aldırır derdi :)

0|0
    0|0
  • saka yapmis.. uzmek tabikide zayiflatir. o herhalde para kazansin diye zayiflamak istiyorsan plates yap demek istemis

0|0
    0|0
    • bncede ticari amaçlı dusunuyo

• Yani tabi kasların gelişir zayıflattığını duymadım açıkçası boyu uzatıyor ama yaşına bağlı

0|0
    0|0
  • Pilates hocan bi' yerinden uydurmuş..

Yüzme bütün vücudu çalıştırır ve zayıflatır.Yüzme kas yapmaz, şekile sokar.

0|0
    0|0
  • baya bir zayıflatır

0|0
    0|0
  • Sonuçta kalori yakiyosun baya bir zayiflamamak imkansiz tabiki kilo verilir.

0|0
    0|0
  • Yüzmek vucudu besler zayıflatır Bedenini temizlersin vucudun dengesini bulursun

1|0
    0|0
  • hem kasların gelişir hem de zayıflarsın

0|0
    0|0
  • onu söyleyen hocayı bana gönder :D:D

0|0
    0|0
  • O platesten vazgeçmesin diye demiştir tabiki zayıflatır.

0|0
    0|0
  • evet yüzmek kesinlikle zayıflatıyor bende yüzüyorum biliyorum.

0|0
    0|0
  • bunun cevabını sende biliyosun

0|0
    0|0
  • terk et o salonu :D

0|0
    0|0
  • yüzmek zayıflatır ben zayıflamıştım

0|0
    0|0
  • buyun kaslari calistirir sikilasir zayiflarsin tbiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aslında vücuda bayağı katkısı olur sen diyet yaparsan yemene içmene dikkat edip düzenli yüzersen bence zayıflarsın ama yetmezse spor salonuna başlarsın ya da devam edersin pilates yapma mesela zayıflamak istiyorsan

0|0
    0|0
  • halt etmiş o hoca sen bir yüzmeye başla zayıflıyormusun zayıflamıyormusun :) ayrıca yüzme tüm vucut kaslarını çalıştırır bu yönüyle sporlar içinde ilk sıradadır,çok enerji harcatır ayrıca vucutunu şekle sokar ;)

0|0
    0|0
    • kesınlıkle katılıyprum havuzu boydan boya gıdıp geşdıgımde nefes nefese kalıyorum demekkı efor sarfedıyorum hoca cok saçmaladı

• plateste tutmak için yapmıştır para güdüsü ;) 15günde öyle zevkine yüzmeyle 5kg verdiğimi biliyorum şüphen dahi olmasın hem yüzme kadar zevkli spor yok bence

• evettt zayıflatır...

0|0
    0|0
  • Ben zayıflatır bilirim.

0|0
    0|0
  • Kalori harcadıgın her iş zayıflatır sonrasında kas geliştirir

0|0
    0|0
  • Muazzam zayıflatır

Diyet ile destek verirsen olumlu sonuç elde etmek mümkün azizim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...