Kapat

Anlamadığım olay berfinin direk kafasına mı atmışlar ? yapmayın ya

tamam öldü Allah rahmet eylesin.küçük olduğu içinde direk cennetlik zaten.

polisler ; işte çocuk atın diyip bilerek mi yapmışlar.

Pkk yandaşlarının ekmeğine yağ sürüyorsunuz ve c. partililerin işene geliyor

peki

gezi parkı olayları zamanında İstanbul bahçeşehir de sırf başı kapalı diye a. partili sanılıp hamile olan kadını döven c. partililer ve buda yetmezmiş gibi yerde üstlerine işeyen c. partililer insanmıydı. medya ya bile duyurulmadı

neyin kafasındasınız ? hiç bir partiyi tutmayan bana anlatın bunları

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• gizli

hiç bir partiyi desteklemem sempatizanı vs. de değilim

ama bu hamile kadın olayı yalanlandı, öyle bir şey olmadığı kamera kayıtlarıyla gösterildi

anlatılanların hiç bir doğru yanı olmadığı da gösterildi

konu hakkında çok yazılıp çizildi

diğer mevzuda da "işte çocuk atın diyerek" attılar denmiyor

dikkatsizce, aşırı güç kullanımından kaynaklanıyor deniyor tepkiler bu yüzden

o gazın ne kadar zararlı olduğu çoğu ülkede yasaklandığı vs. de söylenmişti

ısrarla yoğun olarak gazlar neden kullanılıyor diye tepkiliydi insanlar

yere atması gereken gaz kapsüllerini ateş eder gibi karşıya havaya vs. atıyorlar o yüzden yaralanmalar oluyor

polis dikkatsiz, düşüncesiz ve zorbaca davranıyor dendi hep

2|2
    0|2
    • o dönem bahçeşehir çalkalandı yalanlanacaktı tabi. bana açıklarmısın pkk yandaşları nasıl durdurulabilir başka. peki neden hep c. partililer öne çıkıyor

VATANINI SEVEN BİR TEK SİZ MİSİNİZ . tartışmayacağım .

• arkadaş sen sordun bende o zamandaki durumu izah ettim sende öfkeni benden çıkarma

böyle karışıklıktan nemalanmak isteyenler hep olmuştur ve olur

o zaman da partileri aranıza sokmayın bu durumdan faydalanmasın duyuruları da yapıldı

bilgi kirliliği çoktu ki hala çok

• İlk cümlenden sonrasını okumadım. Gereksiz.

3|3
    3|2
  • montaj olmayan kanit yerine gecebilecek suç iceren tapeler ses kayıtları var ama senin zeki başbakanın bunları görmezden gelebiliyor, rahatça bunlar hicbirsey diyebiliyor neden? çünkü adaleti de yargiyi da esitligimizi de yok etti. gün gectikce huzur icinde yatan Atatürk'ümüzün kemiklerini sizlatiyor ve hepimizi şeriyatina sürüklüyor ama karşı çıkmak istersek terorist muamalesi görüyoruz ama neden? çünkü Türkiye çok eşit demokrasinin olduğu kimsenin de hakkının yenmedigi bir ülke. Yaptığı yolsuzkuklar, vicdansizliklar için onu kim yargılayabilir senin gibiler varken? Ama hic hükümetin polisin vatandasinin canına kiyanlarin hiç hatası yok asil suclu da Berkin' in ailesiydi. Git oyunu kullan arkana da bakma sonuçta o çok demoktat ulkedeyiz. Yaziklar olsun.

1|3
    0|2
    • benim başbakanım değil o .o zamanında şiir okumuş içeri girmiş ve içerde hırsla gün sayıp şimdi başa gelmiş bir hırsız.hepiniz kör olmuşunuz

ATAMI deli gibi seviyorum ama Allah tan bahsedince tayyipçi oluyorum. böyle bir ülkede yaşadığım için yaşamak zorunda olduğum için lanet olsun

• o cocugun ölümünü bu kadar basitce gecebilirken c. parti diyerek baska kusurlari göz önüne getirmende başka bir aciklama yok. ya ikili konusuyorsun ya da birseyleri dile getirmeye calisirken ki üslubunda ve cümle kurmanda ciddi sıkıntıların var. zira ekmegine yag surmek, yalanlanan hamile kadin vakasi.. bu ulkeyi gercekten seven birisi bu ülkede bazi önemli olaylara deginecek yapilan hatalari göz önüne getirecekse bunlar en son konusulacak seyler. neden ali ismail korkmaz dan da bahsetmedin?

• Sen neyin kafasındasın gündemi takip et sonra tartışalım.

2|3
    3|2
  • polıslerın dıkkatsızlıgı kucuk masum cana malum oldu .. (dıkkatsızlıgı dıyorum cunku hangı ınsan bılerek ve ısteyerek bır cana kıyabılır kı .. )

0|0
    0|0
    • belki de polisler insanlara insan gibi davranmayi deneseydi, onlara bu haklar verilmeseydi bunlar da olmazdi. her zaman hatalardan sorumlu birileri vardir ve kimin kimlerin sorumlu olduğu da o eylem yapan insanların ne anlatmaya calistigini da herkes cok iyi biliyor

• Senin allah belanı versin direk cennete gidecek nasıl olsa öldürün çocukları senin zihniyetine...

3|3
    4|3
    • bunu mu anladın

• ben acımız bir nebze hafifler diye dedim.canimiyim nasıl olurda bir çocuğun ölümüne nasıl olsa cennetlik diyip keyif alırım.sağcı solcu olaylarını kardeşlerin kardeşlerini nasıl vurduklarını anlıyorum.

• Adam rabia ya ağlıyo bizde kaçtane rabia öldü bu tayyip oscarlık adam 30 dalda

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Taraf tutupta, tarafsızlık isteme. Sorunun cevabını veriyim, aynen bilerek kafasına atıyolar.En az 45 derece açıdan sıkılması gereken biber gazı, hedef alınarak atılıyo. Benim bacağıma geldi hala izi durur. Önlerine barikat kurmassan vurulursun yani. O açıyı yakalamamaları lazım. Gezi parkı olaylarında kendi beyinlerinizin fantezilerini uygalayıpta yok hamile ve kapalı bir kadını dövmüşler, sonra üstüne işemişler falan bana bunları söyleme boş yere. Ben o eylemlerde binlerce türbanlı insanda gördüm. Gezi parkında onbinlerce kişi cuma namazları kıldı, kandil kutladı. İşinize yaramayanları, uydurduğunuz hikayeleri söylemeyin burada. Bak gerçek olanlar haberlerde olmayanlar nerde ? Köşe yazılarında mı ? Gazetelerde mi ? Yoksa facebookta veya twitter da gördüğün bir resim karesi mi ?

2|3
    1|2
    • bilerek attılardan sonrasını okumadım gerek yok anlaşıldı.

• Bu kafayla gidersen yaşama zaten. Eminim okumamıssındır, verebilicek cevabın olmadığından değildir, eminim.

• 2|1
    0|1
  • Allah rahmet eylesin.. ailesine sabır dilerim..

önemli olan bir çocuğun ölümü bile siyasi malzemeye alet edilmesi.. fişinin manidar günlerde çekilmiş olmasıda düşündürücü.. kimisi sapan atarken oldu diyor ya sapan bir polisin gözüne gelseydi vs vs vs diyorda diyor.. sonuçta bir can gitmiş masumca günahsıca neden? çünki daha çocuk onu oralara eyleme gönderenler İnşaallah çeker cezasını..

0|1
    0|1
    • Tabi sen anasından babasından daha iyi biliyosun. Eyleme gönderdiklerinin, fişinin çekildiklerinin. 16 kilo kalmış 16. Allah rahmet eylesin deyipte, ölüm sebebini bir kılıfa sokmaya çalışmayın. Sokucaksanızda Allah ın adını anmayın.

• Ölmüş kişinin arkasından boş boş konuşmamızın bir anlamı yok resmilerine istinaden yazıyorum.. ve asıl tartışılması gereken onu oraya gönderenler..

• Çok şerefli polislerimiz var gerçekten! soru başlığına cevap olarak bunu izle link

Verdiğin örnekle zaten sen bir şey anlamasan da olur, o verdiğin türbanlı örneği için de bunu izle link

2|1
    0|1
  • 0|1
    1|2
Yükleniyor...