AYYILDIZ TIM Hacklerları Hakkında Fıkırlerınız?

Ayyıldız tım Hackerları Dun Rusyanın Ingılterenın Iranın Devlet Sıtelerını Hacklemış ve Bugunde İsraılın Sıtelerıne Hackledı Fıkırlerınız nelerdır?

link

Ayyıldızın Facebook sayfası..

link : buda Israılın Devlet sayfalarından bır tane ornek

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yani?

Hackledi de bana mı hackledi?

Bana ne faydası var?

'Hacker' dediğimiz kişiler 'boş beleş' insanlar değildir.

Bir şey üretir, insanlığa faydası dokunur...

İsrailin devlet sayfasını ele geçirmişmiş...

Eeee?

"İşte öyle olunca hacker oldular."

Sadace Ego tatmini. İnternet sitesine izinsiz giriş yapmayı hackerlık sanıyorlar...

Kamer diyince de sinirlenirler...

Neyse onlar da büyür, hiç birşey yapmadıklarının farkına varırlar yakında inşallah.

0|0
    0|2
    • link

link

Ay yıldız tim hakkında pek bişey bilmediğin belli biraz araştırma yapmanı tavsiye ederim.

• Dediğim gibi... Ego tatmini.

Pentagona saldırmış da web sitesini değiştirmiş... Eee?

Girip amerikan gizli devlet arşivinden çok değil, 3-5 evrak çıkartsınlar da görelim.

Pentagona saldırır öyle olur. Yoksa botnetle saldırıp internet sitesi değiştirmekte bir anlam yok...

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendi vatandaşına yandaş davranmadığı sürece iyi yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Desteklıyorum pıslıklerı ortaya cıkarıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İşsizliğe çözüm bulsunlar ne bileyim asgari ücrete zam yapsınlar borç batağındaki halkı ferahlatıcı şeyler yapsınlar türkiyede 12 milyon kişi icralık buna bir çözüm bulsunlar ne bileyim kadına şiddetinn önüne geçsinler...Bunların 1 tanesini başarsınlar yararlı şeyler yapıyorlar diyeceğim

0|0
    0|0
  • Sayfa hacklemek nedir ya? İstihbarat belge döküman falan filan ele geçirmişler mi? Yoksa ne işe yarar bu?

0|0
    0|0
  • destekliyorum ama paylaşımlar biraz ak partici gibi

0|0
    0|0
  • Boş işler boş link

0|0
    0|1
  • Reklam kokan hareketler bunlar... Siz gidip Türkgüvenliği adlı gruba bakın

0|0
    0|1
  • Fasa fiso...Bir ara onların içindeydim hepsinin ne olduğunu gördüm.

0|0
    0|1
  • Hackleyen kişilerden birisi benim. Bir şey düşünmüyorum. Hackleyip geçiyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin sanal ordusu fazla söze gerek yok bence . Belki çoğunluk bu grubun gereksiz ve basit işler yaptğını öne sürebilir fakat bu grup hakkında bilgisi olan kişiler bunlarla gurur duyuyor başta ben olmak üzere. İyi işler yapıyorlar umarım dahada iyi işler yaparlar. :)

0|1
    0|1
  • Az önce bugün hackledikleri sitelere bakıyordum bu soruyu ben soracaktım soru hakkım bitmiş :) biraz daha fazla link koyabilirdin. Ben şaşkınlıkla ve gururla takıp ediyorum.

not: hiç bir alakam yok amacım reklam falan değil.

bunlarda benden olsun

Bugün hacledikleri israil siteleri www.versanooptic.com

link

iran : link

link

rusya : link

0|0
    0|0
  • Redhack'e karşı ayyıldız tim. Biri kominist biri milliyetçi.

0|0
    0|0
  • kardeş milli istihbarat teşkilatımız iran ajanlarının eline geçmiş durumda bizimkiler iki sayfa hacklese nolur hacklemese nolur

0|0
    0|1
Yükleniyor...