Off kafamı yine karıstırdı

Arkadaşlar hem bana acımıyor hemde adımı kagıtlara yazıyor whatsapptan bana gönderiyor resim engelmek istemiyorum 4 yıl 3 aydır kavgalar ettikk 25 ocakta ailesinin zoruyla biriyle görüşmüş benden sakladı yakaladıgım halde inkar etti bende vurcam kendimi doğru söyle dedim anlattı sonra beni sevdiğini benimle yuva kurmak istediğini söyledi öptü öpüştük ilerdi inandırdı beni..sonra 2 gün aramadı sormadı bende kızdım whatsappa giriyon bir mesaj atmıyon noluyo sana dedim kızdım durdum sonra cumartesi elimde 100 tane güllerle iş yerine gittim bugun gelmedi dediler eve geldim beni sevip sevmediğini sınav yapmak istedim BEN KALP HASTASIYIM whatsapptan arkadaşım ona mesaj attı fenalaştı ameliyata aldılar diye inanırmısınız 1.2 kısa mesaj yazdı ilgilenmedi sonra bana inanmak istemedi bende pazar gecesi evinin önüne gittim bana aldıgı ne varsa gözünün öünde çöpe attım mesaj yazdım senin bekaretini o cocuk kurtarsın dedim kızdım ARKADAŞLAR BEN ONU ORTADA BIRAKMADIM SEVDİM HEP YANINDA OLDUM EVİMİZİ GELİNLİĞİNİ HERŞEYİ HAZIR ETTİM O BANA KOCAM DEDİ BEN ONA KARIM HELALİMSİN DEDİM SEVDİM ÇOK SEVDİM SONRA salı günü psikiyatri ye gittim doktorla konustum bana ilaçlar yazdı tam doktordan cıktım whatsapptan bir kagıda ŞEKİLLİ ADIMI YAZMIŞ ben dedim neden yazdın senin için önemsizim çok beyendim eline saglık dedim içimden geldi yazdım dedi yaa napmaya çalısıyo offf of of of of seviyorum kendimide çekemiyorum unutmak istiyorum onu bana çok acı cektiriyo 4yılım yaa offffffff

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• birak kimse sevdigine aci cektirmez o kizdan bir cacik olmaz .en iyi di jirak yaa kiz mi uok piyasada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Heyy rahat ol dostummm Comennn

0|0
    0|0
Yükleniyor...