Bu kadının karanlık amacı olabilir mi? Kadını her gün patronu alıyor normal mi?

Bizim bu civarlarda bir abla var. Biraz samimi olduk bana da iş var mıdır sizin fabrikada dedim. Iyidir benim patronum dedi. Ama arkadaşım uyardı. Dedi ki bu kadının iş saatleri hiç belli değil sonra neden her gün patronu alıyor ve bırakıyor? Madem özel sektörde çalışıyor bu ne rahatlık dedi. Sizce bu kadının karanlık bir tarafı var mı? Bir de dikkat ettim geçen beni süzdü sevgilim var mi diye sordu ve nelerden hoşlanır hoşlanmadığımı merak eder gibi bir hali vardı. Acaba ben mi abartıyorum diyorum ama bazı konuşmalarında da tutarsızlıklar var.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bole insanlardan kadınlardan uzak dur .sen kendin düşün .patronun seni evinden alıp evine bıraksa nasıl bir diyalog ya da samimiyet olurdu aranızda .bir de sana sevgilin var mıdiye sorması durup dururken çok saçma .kendisi hayatını farklı yaşamak istiyor olmalı .bir metres ya da kendisi özgür yaşayı seven ve zevkine göre yaşayan biri olmalı .düzgün ve bir kadına yakışır hayat kuralları olmayan ve edep ve uslup nedir tanımadan yaşayan bir kadın olmalı

0|0
    0|0
    • Bilemedim sevgili olabilirler diye düşündüm. Ben biraz rahat bir ailede yetiştiğim için bu tür şeyleri ayırt edemiyorum sanırım. Arada namaz falan da kılıyormuş ama gösteriş herhalde o zaman . Bir Allah'ın gücüne gitmesin ama kadının yüzü çok itici.

• Teşekkür ederim umarım bana takmaz:(

• umarım sana yaklaşmasın sende fazla yüz verme .muhattap olmamaya çalış .ole insanlardan hayır gelmez .sana sevgilin var mıdiye sormuştu ya .kendisi yaşadığı durumdan memnun sanki güzel ve uygun muş gibi düşünüyor bence .sanada kar ve öküzün birini ayarlamak ister o kadın .parasına düşkün ve bole yaşamayı seven bir kadın o

Erkekler Ne Diyor 4

• bence bulaşma o karıya ve uzak dur

ona neymiş sevgilin den mına kodumun motoru

uzak dur kötü yola düşürmesin seni .

0|0
    0|0
  • Bence çok ihtiyacınız yoksa ve başka iş seçenekleriniz varsa uzak durun. En ufak bir ukte bile kalsa içinizde rahat çalışamayacaksınız. Aynı zamanda bazı işlerin içine sizi sürüklerseler çıkamazsınız hayatınız kararır. Olumsuz cevap vermek istemezdim ama hayat kötü insanlarla dolu.

0|0
    0|0
    • Zor durumda değilimon şükür çalışmak istemiştim aileme destek olmak için .. Ama girmeyeceğim kesin artık

• Bence de girmeyin.

• Seni iş sahibi yapacak

0|0
    0|0
  • sakın kendini yem etme bırak işini başına çalsın daha düzgün işe bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...