Arkadaşlar bu hastalıkmı ne ne olursunuz bir bakın okuyun

mesela birisin kamerası telefon kaerası falan bana doğru dönük olunca rahatsız oluyorum yüzümü çeviriyorum baskasının cektiği fotograflarda cıkıyomuyum die endişe yapıyorum ki çıksa ne olucak? .s

sonra sosyal medyada birisi tanımadığım bana yazmıs endişeleniyorum işte rezil olcam dalga geçicekler herke bilicek falan diye çok tuhafım böyle düşünüp dururum sonra niye böyle

Güncellemeler:
sosyal medyada rahat takılamıyorum tanımadığım biri fotografımı alcak yok adımı cıkarcak vs..

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün Kadıköy moda sahildeyim kuzenimle geziyoruz bende fotoğraf çekmeyi severim o günde fotoğraf yarışması var onun için fotoğraf çekiyorum bir ara kuzenimle çimlerin üzerinde oturduk fotoğraflara bakıyoruz sonra karşımızda da bir grup kız var aralarından bir geldi yanımıza - pardon siz benim mi fotoğrafımı çekiyorsunuz silermisiniz eğer çektiyseniz deyince ben birden afalladım ne diyor bu kadın diye sonra bende ona dedim ki siz benim kadrajımı dolduracak estetiğe sahip olmadığınız için sizin fotoğrafınızın benim makinemde olma ihtimali yok o yüzden içiniz rahat olsun hanfendi dedim :)

0|0
    0|0
    • demek ki onunda öyle bir problemi vardır sende artistlik yapmıssın bos yere

• yo ben artistlik yapmadım aksine o yaptı ve cevabını aldı.

• belkide öyledir

Erkekler Ne Diyor 13

• Biraz paranoya biraz özgüvensiz olma biraz kendini beğenmemek

Bende de var sinirlerim çatlar

cut.

0|0
    0|0
  • Kendini guzel bulmuyormusun yoksa

0|0
    0|0
  • Bence çok gereksiz düşünceler. Yani sizin kimseye zararınız yoksa emin olun kimse size bir şey yapamaz. Normalde de yapılsa bile yasal yollarla halledilebilir; ama biliyorsunuz ki zaten sosyal medyada herkesin fotoğrafları var. Bence fazla utangaç birisiniz. Telaş etmeyin sıkıntı olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Ohoo takma bu kadar foto mu çekiniyolar çekinsinler ne olcak yani herkes çekinebilir biraz fotograf falan çekin iyi gelir .

0|0
    0|0
  • panik atak yapmaaa

0|0
    0|0
    • sosyal medyada rahat takılamıyorum tanımadığım biri fotografımı alcak yok adımı cıkarcak vs..

• yüz vermiyorum zaten.

• tamam ters tepki ver bir yandan

• Komplekslisin, araştır, üzerine git.

0|0
    0|0
  • kibarca takma kafana fotojenik değilsin, kabaca çirkinsin kuzum

0|0
    0|0
  • Sende aynını ona yap.

0|0
    0|0
  • Paronaya yapmışsın kendine okuruna bırak biraz rezil olma gibide yok öyle bişey.

0|0
    0|0
  • Bence paranoyadan başka bişey değil seninki önce biraz sakinleş :)

0|0
    0|0
  • neden,nicin saklanma geregi duyuyorsun?

0|0
    0|0
  • gelişen teknoloji ile beraberinde bu durumlarda var tabi herkes elinde gezdirirse telefonu elinden düşürmezse böyle olur ben sürekli cebimdedir arama ihtiyacı duyduğum zamn çıkar cepten o telefon kimsenin kimsenin fotoğrafını çekemez habersiz yasak yasalarda bu bu şekildedir ama internet ortamında rahatca ulaşılabiliyor buna yapabileceğin pek birşey yok ya koymayacaksın ya da gizleyeceksin kimse göremeyecek

0|0
    0|0
  • sosyal fobin var kendine güvensizlikten kaynaklanan bir durum. daha fazla artmadan psikologla görüşürsen faydalı olur

0|0
    0|0
    • gidicem çekiniyorum

• O zaman bu şikayetlerinin artacağı bir hayat yaşayacaksın.Hiç bir şey yapamadan.

Dışarı bile çıkamayacaksın bu gidişle.

Kendi hayatın nasıl yaşayacağına kendin karar ver.

Kızlar Ne Diyor 2

• sosyal medyadakı sallamalara aldırmamda bırının kamerası bana donukse bende işkillenirim kafamı ws saklamam aksıne dahada dik bakarım hani çek şunu dibimden gibisinden :) hastalık değilde paranoya diyelim.

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği olduğu için

0|0
    0|0
Yükleniyor...