Ev kadını mı iş kadını mı ?

Kızlar size 2 sorum olacak!

1-Evlendikten sonra evinizin kadını mı olmak istersiniz ? Yoksa çalışsam da olur mu dersiniz?

2-Üni. Okudunuz mesleğinize adım attınız tam kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya başladınız işinizi cok seviyorsunuz evlendiniz ve eşiniz çalısmanızı istemiyor işi bırakır mısınız? Maddi sıkıntı yok.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 1)Tabiki iş kadını olmak isterim ama evide ihmal etmem yani bu arada :)

2)Hayır yinede bırakmam o kadar sene emek vermişim didinmişim gelip işimden edecek

Teyzem vazgeçti şimdi pişman içi buruk niye o kadar sene çalıştığının emek verdiğinin karşılığını almışken biri gelip işinden ettiği için.. kimse için değmez yarın bir gün ne olacağımız belli değil o yüzden herkesin çalışması gerek ekonomik özgürlük gerek bence bayan için..

illa ekonomik sıkıntıya gerek mi var da çalışmak için ben çalışırken belki daha mutlu hissedeceğim kendime güvenim gelecek ayaklarımın üstünde duracağım kimse için işimden vazgeçmem Allah'ta vazgeçirmesin.. Amin... :))

0|0
    0|0
    • Amin amin :) ama eşinide çok seviyosun bırakmazsan aranız bozulacak

birde yarın nolacağımız belli değil diyosun da bu güvensizlikle işine devam etsen bile evliliğin ne kadar sürer?

• bu dünyada kimseye güvenemezsin yarın ne olacağın belli olmaz kusura bakma teyzemde çok seviyordu ve işini bıraktı şimdi pişman içi buruk kaç senemi verdim dedi ve bana asla böyle birşey yapmamamı söylüyor malesef :((

Kızlar Ne Diyor 2

• çalışayım ama işim rahat olsun ısterdım

0|0
    0|0
  • erkeklere güven olmaz helede bu devirde. tabiki işimi bırakmam. o benim hayat garantim. kocam zengin de olsa ben çalışmaya devam ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...