Çok gizli bir soru ..

biraz çetrefilli bir soru sorucam sonuna kadar okumanız dileğiyle..

yakın arkadaşım b (kız) aynı sınıfta olduğum o kadar da yakın olmayan arkadaşım h (erkek) bunların ikisi 4 senedir aynı sınıta benimle iki senedir aynı sınıftalar ben zaten çocuğu sempatik buluyordum fakat yakın arkadaşın da sepatik bulduğunu bilmiyordum :D şimdi atışıyoruz ben daha önce kimseyle çıkmadım fakat arkadaşım b önüne gelenle çıkıyor şöyle fiziksel özelliklerimizden bahsedeyim ben kiloluyum 175 boyundayım (çocukla aynı) 'zaten bana tosunum diyo :D :D ' kahverenği saç ela göz arkadaşım b ise 160 boyunda zayıf sarışın mavi gözlü

soru hangimiz hak ediyoruz :D :D açıkcası ben söylemeye utanıyorum sevgi değil çünkü bendeki onu istiyorum sadece onunla çıkmak istiyorum kimseyle çıkmak istemedim bu güne kadar ama onu istiyorum sevmiyorum.. kalbim falan çarpmıyor..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• hanginizin hak edeceğini şu anlattıklarına bakarak karar vermek güç. ama o kızın her önüne gelenle çıkmış, senin ise ilkin olacak olması bu çocuğu senin daha çok hak ettiğini gösteriyor :)

0|0
    0|0
    • yani orası kesin anlattıklarımla değilde daha çok gözleme dayanarak sağlıklı cevap verilir ama nasıl bir çaresizlikteyim :D

• çok teşekkür ederim :D

• rica ederim iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Takılmalik olacak yani.

O halde ilgin alakan artsın. Hem onu en iyi tanıyan sensin. Ve ikiniz de hak etmiyorsunuz. Sen daha yakınsın sadece.

cut.

0|0
    0|0
  • oglan dıger kızın hakkı,senın aradan cekılmen lazım:)

0|0
    0|0
    • ben hiç bir zaman girmedim ki aralarına hatta telefon bile kullanmadığım halde numarasını almaya falan kalktım sonra dedim sen ne yapıyorsun :D

• Sen şu "b (kız)" ın 2-3 fotosunu at ben sana söyleyim kimim hak ettiğini. Hatta mümkünse kendinin ve oğlanın fotolarinida at.

0|0
    0|0
    • Fakat herşey tip değil ki ..

• utanmak edep haya her zaman iyidir.. kendime yakıştıramam.

• Ben sana cinsellik anlamında mı utanmak saçma dedim ? Ben utancimdan konuyu anlasamda soramadigim dersleri bilirim.

• sen hak etmiyorsun gerçek bu sende sahip olunca bırakacaksın o kızda erkek hanginizi isterse o devam öteki gidecek şimdi rekabet edin .sonuna kadar erkek secmeli

0|0
    0|0
    • şahsıma konuşayım aşkımdan ölsem de bir kelime etmem ben sadece yakın arkadaşlarıma söylerim çok sevdiğimi onlar da benim iznim olmadan söylemezler bilirim o yüzden kazanan belli.. :D

• Kumla oynarsan hem çevrene daha az zarar verirsin, hemde olgunlaşana kadar biraz zaman geçmiş olur.

Bi abi tavsiyesi, beğendiğin kişiyle çıkmak istemen asla kötü birşey değildir ki böyle de yapmalısın, ileride bunlar sana tecrübe olarak geri döner.

0|0
    0|0
    • Emin olacağınız birşey söylemek isterim yeterince olgunum aşk yönünde hiç deneyim yaşamadığım için fazlasıyla çocuk saygı duyarım

• Dikkat et arkadasliginiz tehlikede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok karışık :)

0|0
    0|0
    • Özetleyeyim ben daha önce kimseyle çıkmadım biriyle çıkmak istiyorum fakat sevmiyorum çıkmak istediğim çocuğu yakın arkadaşım hoşlanıyor ciddiye almıyor ama :D

Yükleniyor...